Nekretnine: Izdavanje stanova beograd
U uređenom naselju Stepa Stepanović, u blizini Trošarine, izdaje se polunamešten dvosoban stan sa garažnim mestom Predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena soba, kupatilo i terasa. Zbog svoje pozicije, idealan je i za stanovanje i kao poslovni prostor - kozmetički salon, ordinacija, kancelarija... Centralno grejanje sa kalorimetrima, pa su i troškovi niski. Zgrada je sa video nadzorom i interfonom. Odlična povezanost sa svim delovima grada, na svega 15 minuta vožnje od Hrama. Depozit je obavezan. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DĆ02 .
Manji dvosoban stan,u Mileve Marić,useljiv odmah.CG se plaća po potrošnji.Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
50% od prve mesečne zakupnine
KOMPLETNO OPREMLJEN PENTHAUS U STROGOM CENTRU BEOGRADA - IZDAVANJE! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.350 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, ul Cara Uroša, sprat 4/4 Površina: 110 m2 + terasa površine 15m2 (ukupno: 125 m2). Struktura: Trosoban salonac, koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i visinom plafona od 6m; - 2 spavaće sobe; - komotne terase sa spektakularnim pogledom na grad; - kupatila; - francuskog balkona. OPIS: Retko! Izdajemo kompletno opremljen penthaus - moderan salonac, sa tri odvojene sobe, koji se prostire na dva nivoa stambene zgrade, u jednoj od najstarijih i najpoznatijih ulica u strogom centru Beograda, u ul. Cara Uroša! Ovaj prelep boemski stan zauzima površinu od 110 m2 plus terasa od 15 m2! Na prvom nivou, nalazi se open space dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i širokim francuskim balkonom, kao i veoma visok plafona od čak 6m, usled čega se stvara dodatni osećaj prostanstva i prozračnosti celokupnog prostora, dok drvene grede na plafonu, pružaju poseban šarm ovoj nesvakidašnjoj nepokretnosti! Na drugom nivou se nalaze dve spavaće sobe sa kosim krovom, hodnik i prostrano kupatilo, a poseban pečat ovom nivou pruža komotna terasa sa pogledom od koga zastaje dah! Ceo stan je obložen aričkim drvenim podnim oblogama koje doprinose luxuznom osećaju koji se prožima kroz ceo stan. Nivoi su međusobno povezani drvenim stepenicama, koje se savršeno uklapaju u enterijer stana. Ova nekretnina budućim stanarima, pored svega navedenog, pruža i savršenu pozicioniranost, obzirom da se nalazi na pešačkoj udaljenosti od skoro svih znamenitosti starog Beograda, u blizini Kalemegdana, Knez Mihajlove, TC Rajić i još bezbroj sadržaja koji čine ovaj stan mondenskim! Agencijska provizija 50%
Funkcionalan poslovni prostor smešten na samoj granici Novog Beograda i Zemuna na 150m od Dunava. Sastoji se od predsoblja sa hodnikom (čekaonice), dve kancelarije i open space (26m2). Pogodan za mnoge delatnosti: agencije, IT firme, call centre, razne edukativne ustanove, dijagnostičke centre, fizikalnu medicinu, javnobeležničke kancelarije, advokate (nedaleko od Trećeg osnovnog suda), administrativna sedišta firmi... Agencijska provizija 50%
Izdaje se odličan stan u Beogradu na vodi u zgradi Metropoliten. Sastoji se od predsoblja, open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i terase. U cenu je uračunato garažno mesto. Stan se izdaje nemešten. Agencija Crown Properties registarskog broja u registru posrednika 1291. Agencijska provizija 50%.
Izdaje se lepo uređen i potpuno namešten stan od 70m² u mirnoj ulici Čolak Antina na Senjaku, u neposrednoj blizini Francuske, Engleske i Nemačke škole. Nalazi se na prvom spratu manje zgrade bez lifta, sa samo četiri stana, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i potpuno opremljenom kuhinjom, dve komforne spavaće sobe, modernog kupatila i terase. Svetao je, prijatan i opremljen svim potrebnim uređajima za udoban život. Cena mesečnog zakupa iznosi 1.200 evra. Agencijska provizija 50% + PDV .
Izdaje se potpuno nov, luksuzan stan u centru grada. Stan se nalazi u Cvijićevoj palati, na uglu Cvijićeve i Poenkareove ulice. U pitanju je stan koji se prvi put izdaje. Sve je potpuno novo. Prostor je opremljen luksuznim nameštajem i kvalitetnom tehnikom. Iako se nalazi u centru grada, lokacija je mirna i tiha. Stan je za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% od prve rente Agent: Mirjana Ratković broj licence 4520 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 MR06 .
U prilici smo da vam ponudimo prelep, luksuzan stan, na najboljoj lokaciji na Voždovcu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije I odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, terase. Renoviran i svetao. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Za izdavanje stan na prestižnoj lokaciji u centru grada, idealan kako za život, tako i za poslovni prostor. Stan je moguće u potpunosti opremiti modernim nameštajem i tehnikom u roku od 10 dana, bez dodatnih troškova. Stan ima 2 spavaće sobe i garderober koji može da služi kao radna soba. Zakupac može da bira - stan se izdaje i prazan po istoj ceni. Stan je salonske visine, odličnim rasporedom prostorija, visokom funkcionalnošću i svetlim ambijentom. Lokacija nudi potpunu praktičnost , u neposrednoj blizini su prodavnice, restorani, javni prevoz, školske i poslovne ustanove. Savršen izbor za one koji žele moderan prostor u samom centru Beograda. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Tamara Šljukić br. licence 2531 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/262-07-34 TŠ .