Nekretnine: Izdavanje stanova beograd
Izdaje se lep, renoviran stan u srcu Vračara na idealnoj lokaciji gde su dostupni svi neophodni sardžaji za ugodan život. Stan je polunamešten. Ima tri odvojene spavaće sobe i prostran dnevno - trpezarijski deo. Dva mokra čvora, kupatilo i gostinjski toalet. Zgrada i ulaz uredni, dobro održavani, ima lift. Stan za svaku preporuku. PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. Agencijska provizija 50%
Renoviran, udoban stan na dobroj lokaciji. Prostorije: dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. U blizini Kalenić pijace, brojnih kafića i restorana, namešten i opremljen za udoban život. Zgrada je uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Agencijska provizija 60%.
Stan za izdavanje Dorćol Na donjem Dorćolu, u ulici MIke Alasa, za izdavanje jednosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja gde su ugradni plakari, kupatila, i velikog otvorenog prostora - kuhinjsko - trpezarijsko - dnevno - spavaćeg dela sa terasom. Prostor je novo, moderno renoviran i kompletno namešten. Ima centralno grejanje, klimatizaciju, protočnu toplu vodu, PVC stolariju, aktivan paket interneta, sigurnosna vrata. Stan ima direktan pogled na Dunav. Zgrada je sa liftom i interfonom. Stan je odmah useljiv i izdaje se za stanovanje jedne zaposlene osobe. Dodatni troškovi koji su obaveza zakupca: - Infostan oko 8000dinara - KTV i internet paket 3900dinara - Struja prema potrošnji - Depozit u visini jedne mesečne kirije obavezan - Agencijska provizija iznosi 50% na ugovorenu cenu zakupa
Na najekskluzivnijoj lokaciji, u srcu starog Beograda, u mirnom delu jedne od najlepših ulica, u Kalemegdanskom delu, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je u zgradi sa liftom, koja je uredna i održavana. U neposrednoj blizini su Knez Mihailova ulica, pozorište i muzej. Svi kulturni, obrazovni i komercijalni sadržaji su na par stotina metara udaljenosti, kao i svi neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život. Stan je očuvan i kompletno namešten. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Mesečno plaćanje. Obavezan depozit prema zakupodavcu u visini rente + 50% provizija agencije za usluge posredovanja. 069/2191-847 i 011/2283-734
Stan na odličnoj lokaciji, u zgradi iz 2007. godine., koja je izuzetno dobro održavana, u blizini svih neophodnih sadržaja. Odlične strukture, osvetljen, sa velikom lođom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, velikom dnevnom sobom sa odvojenom ugradnom kuhinjom. Kompletno namešten, renoviran, odmah useljiv. Za preporuku. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
50% od prve mesečne zakupnine
Svetao, prostran namešten i opremljen duplex na prestižnoj vračarskoj adresi. Donji nivo: hodnik, veliki open space kuhinja sa trpezarijom i dnevnom, toalet. Gornji nivo: veća i manja spavaća soba, veliko kupatilo, hodnik. Po potrebi, moguće iznajmiti i garażno mesto (100e). Ljubimci nisu dozvoljeni. Odmah useljiv. Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Dragana Stojanović br. licence:3663 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DS06 .
U prilici smo da Vam ponudimo ušuškan i sa ukusom opremljen salonac sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu zgrade u Lominoj ulici. Stan je kompletno renoviran i opremljen, funkcionalan i sa minimalnim troskovima (100€ mesecno). Agencijska provizija je 50%. .
50% od prve mesečne zakupnine
Garsonjera u Knez Mihailovoj, na drugom spratu, kompletno renovirana, centralno grejanje, sigurnosna vrata, tehnika na zidovima, trenutno je nenamestena ali moze da se namesti po dogovoru.Mesečne režije 25€. Internet po dogovoru, na ime zakupca, i nfo stan oko 3.000RSD, struja po potrošnji. Širina sobe je 2.80, duzina oko 4 metara. Studio in Knez Mihailova, on the second floor, completely renovated, central heating, security door, appliances on the walls, currently unfurnished but can be furnished by agreement. Monthly utilities €25. Agencijska provizija 50%