Nekretnine: Izdavanje stanova beograd
Hostel za smeštaj radnika. 235 m² grejne površine + 40 m ² terase. Hostel sadrži Recepciju - Lobi, kuhinju, 4 mokra čvora, prostoriju u kojoj je smešteno 28 kapsula za spavanje, u kojima može da se smesti oko 50 osoba. Cena zakupa je 2500€ mesečno plus 1000€ fiksni troškovi za račune. Agencijska nadoknada iznosi 50% od iznosa zakupnine. .
Namešten, 1.0, VPR/IV, CG, lift, depozit. Na odličnoj lokaciji u održavanoj predratnoj zgradi nalazi se ovaj namešten i opremljen studio. Poseduje dnevni deo sa trpezarijom i kuhinjom, pregradnim zidom izdvojeni spavaći deo. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Agenc. provizija 50% od prve rente Agent Marina Stefanović broj licence 4018 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 MS03 .
U okviru eksluzivnog,prestižnog kondominijuma Merin Hill-a, nalazi se ovaj luksuzni penthaus sa prostranom dnevnom sobom, objedinjenom s trpezarijom i kuhinjom i izlaskom na terasu od 30m2. Pogled je neverovatan. Na donjem spratu nalaze se 2 spavaće sobe, sa američkim plakarima i 2 kupatila. Dva garažna mesta uračunata u cenu. Potpuna privatnost i sigurnost obezbeđena. U stan se ulazi direktno liftom. Opremljen svom potrebnom belom tehnikom. Dve klime. U blizini Autoputa, Autokomande, Južnog Bulevara, Slavije. Jedinstvena ponuda. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent:Dragana Stojanović br. licence: 3663 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 DS06 .
Izdaje se potpuno sređen dvoiposoban stan u centru, u mirnoj ulici. Nalazi se na drugom spratu bez lifta, od ukupno četiri sprata. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i lođu. Dobro je izolovan od buke, ima PVC stolariju, 2 klime, centralno grejanje, internet, interfon, video nadzor. Za svaku preporuku. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Depozit je obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne zakupnine Agent: Slađana Čađenović, br. licence:4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 SC05 .
Namešten, 0.5, 20m2, TA, depozit, sut/IV. Izdaje se nameštena, sređena garsonjera kompletno opremljena za komforan život uz mogućnost korišćenja dvorišta. Za duži period zakupa moguća korekcija cene uz plaćanje unapred. Kućni ljubimci su dozvoljeni, odmah useljiv. Kablovska uključena u cenu zakupa kao i sređivanje jednom mesečno. Agencijska provizija 50% od prve rente Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/2620-734 .
Izdaje se moderno kompletno namešten i do sada neizdavan trosoban stan na 15. spratu zgrade Aria od 20 spratova u kompleksu Beograd na vodi, sa predivnim pogledom na grad. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, dve terase, ukupne površine 90 m2. Dozvoljeni kućni ljubimci. U cenu najma stana uključeno je i korišćenje dva garažna mesta. Zgrada Aria poseduje predvorje sa recepcijom, tehničko obezbeđenje 24/7 i zajedničko uređeno dvorište. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Zoran Vodoplav br. licence 796 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/2620-734 .
U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru, kod Beogradskog dramskog pozorišta, 5.0 površine 128kvm. Zgrada je održavana, urednog i čistog ulaza, sa slobodnim parkingom ispred zgrade. Stan je veoma prostran i sunčan. Nalazi se na 5 spratu od ukupno 8. Sastoji se od 4 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje, velike terase sa divnim panoramskim pogledom, dva kupatila, gostinskog toaleta. Kraj je miran i idealan za porodičan zivot, odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 JJ 011/2620734 .
Odličan stan u Beogradu na vodi, BW Vista. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, garažno mesto , ostavu i terasu sa pogledom na grad. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Marko Vukašinović broj licence 5413 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 MV07 011/2620734 .
Namešten, 2.5, cg, renoviran, 8/9, lift, terasa. Stan u srcu grada sa predivnim pogledom. Renoviran i moderno uređen stan svojim zakupcima pruža komforan život na centralnoj gradskoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Obavezan depozit u visini mesečne rente. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ana Jovanović, broj licence 4000 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 AJ01 011/2620734 .
Odlican četvorosoban-četvoroiposoban dupleks stan površine 160m. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Sv. Save sa panoramskim pogledom na Hram, park i grad, u perfektnoj novoj zgradi sa ukupno šest stanova. Zgrada ima lift i centralno grejanje, a stan je na četvrtom, poslednjem spratu (gornji nivo stana je visina petog sprata). Ulica je jedna od najmirnijih na Vračaru, bez javnog gradskog saobraćaja ulepšana trgom ispred zgrade. Na prvom, donjem nivou stana nalaze se kuhinjsko-trpezarijski i dnevni prostor, spavaća soba, kupatilo i ostava, a na gornjem nivou dve spavaće sobe, dnevni prostor, kupatilo i velika terasa (zaista za uživanje). Stan i zgrada su izuzetnog kvaliteta, a sam stan pun sunca i svetlosti što uz veliku terasu daje utisak i komfor života u kući. Izdaje se nenamešten ili namešten po dogovoru sa zakupcem. Kuhinja je opremljena, plakari ugrađeni. Kompletna gradska infrastruktura je u neposrednoj blizini (vrtići, škole, fakulteti, pijaca, supermarketi, pozorišta...) sto svakodnevnom životu daje poseban kvalitet. Stan je izuzetan kako za lični-porodični život tako i kao reprezentativan poslovni prostor. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Aleksandra Jovančević br. licence 406 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 .