Nekretnine: Izdavanje stanova beograd
Stan je nov i opremljen je uređajima , ekskluzivnim nameštajem i inventarom za stanovanje. .Sadrži 3 kupatila i 2 terase.Može se koristiti i kao poslovni prostor, kancelarijski, ordinacija, kozmetički salon,... Ima parking ispred zgrade. Nalazi se preko puta Hotela M i ima pogled na šumu i na dvorište.
Izdaje se trosoban stan na Vračaru u Požarevačkoj ulici. Stan se nalazi u samom srcu urbanog centra grada, u blizini Kalenić pijace, Tehničkih fakulteta, prodavnica, kafića i restorana. Odlično je umrežen gradskim prevozom sa drugim delovima grada. Stan se nalazi na 4.spratu i od prostorija sadrži: ulazni hodnik, walk-in closet, prostran dnevni boravak sa terasom, 2 spavaće sobe sa francuskim balkonima, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, i 2 ostave. Visina plafona je 2.90 cm i nalazi se u dobro održavanoj zgradi iz 50 godina. Stan je kompletno opremljen i renoviran i povezan je na centralno grejanje. Mesečno plaćanje + depozit u visini jedne stanarine. Stan je useljiv od 1.maja.
U prilici smo da Vam ponudimo jednoiposoban stan na Dorćolu u Gospodar Jovanovoj ulici. Stan se nalazi na četvrom spratu, zgrade od šest spratova sa liftom. Po strukturi se stan sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je potpuno opremljen. Grejanje u stanu je centralno. Stan je skorije okrečen, kupatilo takođe renovirano. Manji kućni ljubimci su dozvoljeni. U najlepšem delu Dorćola, neposredna blizina škole, supermarketa, pijace, niza kafića i restorana. Depozit Agencijska provizija 50% Kontakt telefoni : 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718
Potpuno renoviran stan pre 4 godine, na cetvrtom spratu, bez lifta. Slobodna parking zona ispred zgrade na kojoj uvek ima mesta. Grejanje na elektricni kotao sa termostatom i upravljanjem preko mobilne aplikacije.
Stan sa dve spavaće sobe i velikom terasom u novoj zgradi na Zvezdari u blizini okretnice tramvaja 7,na sestom spratu u zgradi sa liftom.Cena 500 eur. Stan se nalazi blizu ugla Ustanicka i Bulevara sporet nema vec indukcionu plocu grejanje na inverter klimu. Agencijska provizija (od cene)
Svetao stan na dobroj lokaciji. Dobrog rasporeda prostorija, na raspolaganju je dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva kupatila, kuhinja. Stan ima lepo uredjeno dvorište površine 65m2 i dva parking mesta u garaži. Zgrada je nova, uredna, sa interfonom i liftom. Stan je pogodan za poslovni, kao i za stambeni prostor. Agencijska provizija 60%
NOVOGRADNJA ULICA DREZNICKA BLIZU OKRETNICE TRAMVAJA
U ponudi imamo predivan stan u salonskoj zgradi u jednoj od najlepsih ulica Starog grada. Cetinjska ulica, neposredna blizina Skadarlije ali i svega neophodnog za obezbedjen zivot. Stan je renoviran, lepo opremljen sa odlicnim rasporedom prostorija. Nalazi se na III spratu, bez lifta. Centralno grejanje, SBB kablovska i brzi internet. Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije Agencijska provizija 50%
U ulici Ćirila i Metodija stan od 30 m2. Super lokacija. Odlična infrastruktura. U blizini svih fakulteta. Svetao , sa velikom terasom. Za sve dodatne informacije- Boban Gavrilović Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije