Nekretnine: Izdavanje stanova beograd

Stan | Beograd - Zvezdara - Lion - Preševska
|

50% od prve mesečne zakupnine

850 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Stari Merkator - Klare Cetkin
|

50% od prve mesečne zakupnine

730 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 61 - Mileve Maric Ajnstajn
|

50% od prve mesečne zakupnine

500 €
Stan | Beograd - Vračar - Crveni krst
|

50% od prve mesečne zakupnine

700 €
Stan | Beograd - Vračar - Crveni krst - Tome Maksimovića
|

50% od prve mesečne zakupnine

1.200 €
Stan | Beograd - Vračar - Bulevar Oslobođenja
|

50% od prve mesečne zakupnine

750 €
Stan | Beograd - Zemun - Zemun polje
|

50% od prve mesečne zakupnine

300 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 28 - Bulevar Milutina Milankovića
|

50% od prve mesečne zakupnine

650 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 45 (TC Enjub) - Nehruova
|

50% od prve mesečne zakupnine

600 €
Stan | Beograd - Stari grad - Vase Čarapića
|

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 Agencija za nekretnine Maxis Group doo Beograd Izdavanje stana – Centar grada, ulica Vase Čarapića U ponudi je atraktivan stan za izdavanje u samom srcu grada, u jednoj od najtraženijih i najlepših ulica – Vase Čarapića. Lokacija pruža savršen balans urbanog života, blizine svih važnih sadržaja i prijatnog ambijenta. Stan ima površinu od 60 m² i nalazi se na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa ukupno 5 spratova. Funkcionalno je organizovan, svetao i prijatan za boravak, idealan kako za pojedince tako i za parove. Prednosti lokacije: – strogi centar grada – neposredna blizina pešačke zone, kafića, restorana i prodavnica – odlična povezanost sa svim delovima grada – blizina fakulteta, kulturnih i poslovnih sadržaja Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor za sve koji žele da žive u dinamičnom gradskom okruženju. Cena: 800 € mesečno Kontakt Maxis Group doo Beograd Agent Bojan Vranić licenca 5744 0600660429 Agencijska provizija 2%

800 €
Izdavanje stanova beograd