Nekretnine: Prodaja stanova srbija
Stan se nalazi u centru Žarkova. Stan je svetao, sunčan i sastoji se od 2 odvojene celine. Adaptibilan u 4.0, lođa koja je natkrivena i može da se zastakli. agencijska provizija 2%
Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje 1.0 stan BW! Odlicna investicija po odlicnoj ceni kako za sve vrste rentiranja kao i za zivot na najlepsoj beogradskoj lokaciji! Za svaku preporuku-cekamo vas poziv! Za vise info pozovite Tanju-naseg menadzera prodaje na: 060 43 98 056 agencijska provizija 2%
Na prodaju dvosoban stan površine 45m2 (mereno). Stan se nalazi na prvom spratu dobro održavane zgrade, dvostrano orjentisan, svetao. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od kuhinje, kupatila, dnevnog boravka koji imam izlaz na terasu i spavaće sobe. Nalazi na odličnoj lokacij, u neposrednoj blizini Botaničke bašte, Bajlonija i svih neophodnih sadržaja. Struktura stana, kao i lokacija ga čine idealnim za stanovanje, ali i investiciju. Posrednička nadoknada koju plaća kupac iznosi 2% od ugovorene cene. Posrednička nadoknada iznosi 2%
Naselje 4 Kraljice je jedinstven stambeni kompleks koji se nalazi u mirnom kraju Obrenovca, u blizini Doma kulture, na samo 300 metara od glavnog trga. Naselje se sastoji od 6 lamela. Moderno projektovanje i visok kvalitet gradnje čine objekat udobnim za život. Nalazi se u Lameli 1, (visoko prizemlje), po strukturi je trosoban i sastoji se od : hodnika, WC, kupatila, prostrane dnevne sobe sa trpeyarijom i kuhinjom, dve komforne spavace sobe i dve terase, ukupne povrsine 102.53m2. Iz dnevne sobe, stepenistem, se silazi u dodatni prostor od 40m2 (koji se moze koristiti npr. kao teratana). Zgrada poseduje lift iz garaže, a postoji mogućnost kupovine garažnog mesta (cena garaznog mesta je 10 000 evra). Cena 1750 evra (sa PDV-om) po m2. Za dodatnih 40m2 cena po dogovoru. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
U jednoj od najlepših ulica na Vračaru nudimo vam prelep dvosoban stan. Stan je zapadno orijentisan .Preuređen je u dvoiposoban . Uknjižen je i može da se kupi iz sredstava stambenog kredita. Zgrada u kojoj se nalazi stan je lepo održavana i sa liftom . Odlična je prilika i za investiciju i za zivot u njemu. Stan je u izvornom stanju. Useljiv je. Od prostorija ima :ulazni hodnik,kupatilo,kuhinju ,trpezariju,dve spavaće sobe,dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se na prostranu lođu. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana
U ponudi stan po strukturi trosoban ukupne površine 71,53 m2 u naselju Krnjača. U procesu legalizacije.
Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober i kupatilo. Stan ima 2 ulaza. Odličan i kao poslovni i kao stambeni prostor. Stan je opremljen video nadzorom, alarmom, optikom za internet i kablovsku, centralnim grejanjem, tri klima uređaja, krovnim velux prozorima. Kupatila poseduju protočne bojlere na trofaznu struju (po 21kw). Stan poseduje pripadajuću odvojenu podrumsku ostavu koja se nalazi na nivou -1 u istoj zgradi. Kavez 1m x 2m x 2mH, pogodan za bicikle ili druge stvari koje trebaju sigurno skladištenje. Ima pripadajući parking ispred zgrade. Uknjižen i brzo useljiv. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Na prodaju dvoiposoban stan na Miljakovcu, u mirnoj Vukasovićevoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume i GSP prevoza. Okružen zelenilom, brojnim parking mestima i lepo uređenim parkom sa klupicama i dečjim igralištem, ovaj stan nudi izuzetnu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i kvalitetnog života. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom, što dodatno doprinosi sigurnosti i komforu. Stan je uknjižen na 61m² bez terase, dok sa prostranom terasom od 9m² ukupna izmerena površina iznosi 73m². Prostrano predsoblje vodi u sve prostorije, a dnevni boravak, iz kojeg se izlazi na terasu, funkcionalno je povezan sa trpezarijom i kuhinjom. Stan ima dve spavaće sobe – manju od 8m² i veću od 13m², koja takođe ima izlaz na terasu. Kupatilo i kuhinja su renovirani pre nekoliko godina – zamenjene su instalacije, postavljena nova keramika i sanitarije, što znači da nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, uknjižen i bez tereta, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Za dodatne informacije i zakazivanje gledanja pozvati. Agencijska nadoknada iznosi 2%.
Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja maj 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na gas, izuzetna ušteda. PDV za kupce I stana. Dva numerisana parking mesta u ceni. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170
Prodajem nov lux 4,0 stan 240m2 na Adamovićevom naselju. Stan se nalazi u kvalitetno sagrađenoj zgradi. Lift ulazi direktno u stan. Stan ima zatvoren bazen 4m x 7m dubine 1,5m. Uz stan dva garažna mesta u suterenu zgrade , jedno garažno mesto košta 20000 EUR. Dvorišno orijentisan stan. Odličan raspored stana, Dnevna soba sa kuhinjom komforna sa mnogo svetlosti , veliki stakleni otvori celom dužinom dnevne sobe. Spoljašnji i unutrašnji put do bazena. Bazen zatvoren staklenim portalima koji mogu da se otvore paralelno tako da bude otvoren bazen. Krov pokretni , prolaz svetlosti i mogućnost sunčanja. Oko bazena prostor za kretanje i ležaljke. Odvojen spavaći blok sa tri sobe i jedno veće kupatilo sa ležećom kadom i bideom. Iz predsoblja ulaz u svaku sobu. Svaka soba ima dvokrilna vrata prema spolja i terasi. Terasa celom dužinom stana i iz svake sobe mogućnost izlaza na terasu. Uz dnevnu sobu toalet. Centralni bojler u zgradi na gas koji snabdeva celu zgradu. Podno grejanje na gas sa kalorimetrom. Video interfon. Visina plafona 2,8m. Multi split sistem klimatizacije sa unutrašnjom jedinicom u svakoj prostoriji. Sistem smart home. Višeslojni parket hrast rustik natur velikih dimenzija. Pvc spoljna stolarija. Sobna stolarija masterkraft sa ugradnim šarkama, magnetnim bravama , visine 2,4m. Ulazna sigurnosna vrata. Optički kabel. Španska keramika , Hansgrohe slavine, Villeroy&Boch sanitarije. Stan odmah useljiv. Uknjiženo 1/1 bez tereta. Cena sa uračunatim PDV-eom. Kupci prve nekretnine imaju pravo na povraćaj PDV-ea.
Na prodaju funkcionalan stan od 29m2 u mirnoj ulici na Čukarici, na niskom priemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od:dnevne sobe povezane sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe,kupatila, dvorišnog dela sa terasom ispred stana – idealno za uživanje na otvorenom. Nekretnina je idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja – prodavnica, prevoza, škola I vrtića. Za sve dodatne informacije zakažite gledanje! Agencijska provizija 2 % Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Uknjižen, 2.0, eg, renoviran, 1/4., terasa. U mirnom delu naselja Braće Jerković, u ulici Piva Karamatijevića, prodaje se odličan, svetao, renoviran dvosoban stan od 55m2. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa pogledom na zelenilo i park. Stan ima jako dobar, funkcionalan, raspored i sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kuhinje sa trepezarijom, kupatila, dnevne sobe sa izlazom na terasu i velike spavaće sobe. Ispred zgrade ima veliki parking a u neposrednoj blizini je gradski prevoz, dom zdravlja, pijaca, brojni marketi... Stan je uknjižen 1/1 i za svaku je preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Kačar br. licence 5962 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 NK .
Novogradnja. Stan u Crnogorskoj ulici u Zemunu. Po strukturi troiposoban. Cena stana iznosi 234.000 evra plus PDV. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. ,
Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana nije uračunat PDV. Cena parking mesta 3000e. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana nije uračunat PDV. Cena parking mesta 3000e. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Papazovac, zgrade kod Idee. Delimično renoviran stan, 71 kvadrat, trosoban , na petom spratu bez lifta. Centralno grejanje, lep raspored, moguća kupovina na kredit. U blizini su prodavnice, javni prevoz, ambulanta, apoteka pošta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
U blizini okretnice 27E i svih potrebnih sadržaja, nudimo vam garsonjeru koja se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade. U stanu ostaje kuhinja, klima, EG. Ispred stana se pruža terasa od 15m2 pogodna za uživanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%.//Agent:060/1691159//
U zgradi od žute fasadne cigle nudimo vam komforan 2.5 stan. Nalazi se u niskom prizemlju, sa normalnim prozorima. Zgrada se nalazi iza Pošte u Mirijevu, odmah uz najlepši i najveći park. Ispod zgrade je šetalište, a škola i vrtići na 100m, kao i sav ostali neophodan sadržaj za život. Pogodan za porodice sa malom decom. CG, podrum. Prevoz na 20m od zgrade. Agencijska provizija 2%.//Agent:060/1691159//
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje na Banjici, blizu Trošarine. Stan je površine 103,17m2 i nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Nalazi se u okviru stambenog kompleksa sagrađenog po najsavremenijim standardima. Sastoji se od velikog predsoblja, velikog dnevno trpezarijskog dela, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje u stanu je na gasa po utrošku. Stan poseduje i tri klima uređaja. Izuzetno kvalitetna gradnja, pvc stolarija, parket i keramika. Dosta osunčan stan sa puno dnevne svetlosti. Kompleks je snabdeven svim sadržajima neophodnima za savremeni način života. Ispred zgrade se nalazi deo za decu sa igralištem. U okviru kompleksa i niza lokala raznih delatnosti. Istaknuta cena je bez PDV-a. Za kupce prvog stana mogućnost povrata PDV-a. Neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica, pijace, škola. Dobra povezanost sa ostatkom grada putem više linija gradskog prevoza. Uknjiženo. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Kontakt telefoni : 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718 Za više informacija posetite naš sajt https://www.ikatnekretnine.com/ We have the opportunity to offer you an exceptional newly built apartment in Banjica, near Trošarina. The apartment has an area of 103.17 m2 and is located on the seventh floor of a seven-story residential building with an elevator. It is located within a residential complex built according to the most modern standards. It consists of a large entrance hall, a large living-dining area, a separate kitchen, two bedrooms, a bathroom, a toilet and a large terrace. Heating in the apartment is on gas according to consumption. The apartment also has three air conditioners. Extremely high-quality construction, PVC joinery, parquet and ceramics. A sunny apartment with lots of daylight. The complex is equipped with all the facilities necessary for a modern lifestyle. In front of the building there is a children's area with a playground. Within the complex and a number of shops of various activities. The displayed price is without VAT. For buyers of the first apartment, the possibility of VAT refund. Close proximity to a number of cafes, restaurants, shops, markets, schools. Good connection with the rest of the city via several lines of public transport. Registered. The agency commission of 2% of the agreed purchase price includes: research necessary to find an adequate property, help in negotiations, checking documents, applying for a home loan, drafting a contract/preliminary purchase contract, organization of handover, minutes of handover, help in declaring tax on absolute rights and possible exemption from it, changing the user of electricity, infostation, water, gas... and everything else that the Law on Intermediation in Traffic and Leasing of Real Estate entails. Contact phones: 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718 У нас есть возможность предложить Вам исключительную недавно построенную квартиру в Баньице, недалеко от Трошарины. Квартира площадью 103,17 м2 расположена на седьмом этаже семиэтажного жилого дома с лифтом. Он расположен в жилом комплексе, построенном по самым современным стандартам. Квартира состоит из большой прихожей, большой гостиной-столовой, отдельной кухни, двух спален, ванной комнаты, туалета и большой террасы. Отопление в квартире газовое по факту потребления. В квартире также есть три кондиционера. Исключительно высокое качество строительства, столярные изделия из ПВХ, паркет и керамика. Солнечная квартира с большим количеством дневного света. Комплекс оснащен всеми удобствами, необходимыми для современной жизни. Перед зданием расположена детская зона с игровой площадкой. На территории комплекса также расположено множество магазинов
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje na Banjici, blizu Trošarine. Stan je površine 65,53m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Nalazi se u okviru stambenog kompleksa sagrađenog po najsavremenijim standardima. Po strukturi stan je trosoban stan. Sastoji se od velikog predsoblja, dnevno trpezarijski deo sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 18.000+pdv. Grejanje u stanu je na gasa po utrošku. Stan poseduje i klima uređaj. Izuzetno kvalitetna gradnja, pvc stolarija, parket i keramika. Dosta osunčan stan sa puno dnevne svetlosti. Kompleks je snabdeven svim sadržajima neophodnima za savremeni način života. Ispred zgrade se nalazi deo za decu sa igralištem. U okviru kompleksa i niza lokala raznih delatnosti. Istaknuta cena je bez PDV-a. Za kupce prvog stana mogućnost povrata PDV-a. Neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica, pijace, škola. Dobra povezanost sa ostatkom grada putem više linija gradskog prevoza. Uknjiženo. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Kontakt telefoni : 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718 Za više informacija posetite naš sajt https://www.ikatnekretnine.com/