Nekretnine: Prodaja stanova srbija
Uknjižen, 40m2, 3/6 Prodaje se dvosoban stan površine 40m² na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Stan je jugozapadno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodnog svetla i prijatnu atmosferu. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor, a parking obezbeđen rampom pruža dovoljno parking mesta za sve stanove. Savršeno rešenje za život, odmor ili investiciju na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Cena uključuje PDV, uz mogućnost povrata za kupce prvog stana. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na prodaju je dvosoban stan na Zlatiboru u naselju Palisad. Nalazi se na prvom spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Južna orijentacija osigurava obilje prirodne svetlosti tokom čitavog dana. Zgrada u kojoj se stan nalazi posedovaće najsavremeniji Wellness i SPA centar koji će sadržati saunu, slanu sobu, đakuzi i tepidarijume, pružajući idealno mesto za opuštanje posle dana provedenog u prirodi. Ovo je mirna i atraktivna zona. U blizini zgrade se nalaze prodavnice, kafići, pekara, menjačnica i dečije igralište. U cenu je uključen PDV, uz mogućnost povrata za vlasnike prvog stana. Bez provizije za kupca. Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na prodaju trosoban duplex u naselju Hemel na Zlatiboru. Stan je uknjižen na 56m2, ali merena kvadratura iznosi 75m2. Na prvom nivou se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve terase, a na drugom je otvoren prostor za spavanje. Grejanje je na norveške radijatore. Stan je dvostrano orijentisan. Ovo je idealna nekretnina za sve koji žele mir i privatnost u veoma mirnom delu Zlatibora. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na prodaju kompletno opremljen jednoiposoban stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Stan se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na četvrtom spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen. Grejanje je na norveške radijatore. U okviru kompleksa se nalazi recepcija, zatvoreni bazen, wellness i spa centar, a u planu je restoran i igraonica za decu. Zgrada poseduje lift i interfon. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, namešten, 2.0, podno grejanje, kamin, 2/6, lift, terasa, parking mesto. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno, a dodatna čar je kamin koji pruža toplinu i prijatnu atmosferu tokom hladnih zimskih dana. Dvostrano je orijentisan, prema istoku i jugu. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor. Parking mesto je uključeno u cenu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini pijace, početne stanice Gold gondole, Avantura parka, kao i mnogih drugih sadržaja, što ovu lokaciju čini savršenom za život ili odmor. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 51m2, PR/1, 95.000 eur. Na prodaju je opremljena nekretnina na Zlatiboru u naselju Sloboda. Nalazi se u prizemlju i sastoji se od dve odvojene stambene jedinice. Poseduje prostranu terasu i 2,4 ara pripadajućeg zemljišta. Trostrano je orijentisana, prema istoku, severu i jugu. U blizini se nalazi apartmansko naselje Green Hill, hotel The Forest, kao i prodavnice, kafići, pekara i dečije igralište. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 82.000e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti. Kontakt - 063519533 , 021557592, office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE, www.stanovi. rs - Redni broj u Registru posrednika MTTT: 267
Na prodaju dvosoban stan površine 49m² (uknjiženo), smešten u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji – Slavujev venac, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih sadržaja koji čine svakodnevni život udobnim i praktičnim. Stan se nalazi u modernoj, kvalitetno građenoj zgradi, sa sendvič zidovima koji obezbeđuju vrhunsku termo i zvučnu izolaciju. Zgrada poseduje pikovanu fasadu, drvo-aluminijum stolariju sa troslojnim staklom punjenim argonom, visokokvalitetni hrastov parket, kao i keramiku i sanitarije italijanskog i španskog porekla. Roletne su opremljene elektropodizačima za dodatnu udobnost. Posebnu vrednost ovom stanu daje terasa površine 105m², prava retkost na tržištu, koja otvara brojne mogućnosti – od uživanja i relaksacije, preko baštenskog uređenja, do poslovnih i kreativnih aktivnosti. Na terasu su izvedene elektro, vodovodne i internet instalacije, što je čini funkcionalnom i pogodnom za razne namene. Stan je u fazi završnih radova i biće uskoro useljiv. Cena je izražena sa PDV-om. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. PROSTORIJE: dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2%.
Prodajem 1.5 stan 43,48m2 u izgradnji na Adicama , blizina Telepske doline. U blizini se nalazi autobuska stanica, prodavnice , pekare , posta itd . Odličan raspored stana. Okrenut prema dvorišnoj strani. Sa mnogo svetlosti i otvorenim pogledom na dvorište. Grejanje podno na gas sa kalorimetrom. Pvc stolarija . Mogucnost kupovine garaznog mesta u suterenu zgrade po ceni od 14,400EUR (13-15m2). Rok useljenja decembar 2025.god. Uredna dokumentacija. Cena sa PDVeom , mogućnost povraćaja za kupce prve nekretnine.
Stan na Vidikovačkoj padini – svetao, odličnog rasporeda, namešten. Prodaje se funkcionalan i svetao stan na 1. spratu u zgradi sa ukupno 3 sprata, na mirnoj lokaciji na Vidikovačkoj padini. Stan je istočno orijentisan, pun dnevnog svetla, sa veoma lepim rasporedom prostorija. Kompletno namešten stan, održavan i odmah useljiv. U blizini se nalaze prodavnice, škole, prevoz i svi neophodni sadržaji za udoban život. (Agencijska provizija 2%)