Nekretnine: Prodaja stanova srbija
Odličan stan ukupne površine 105m2, od čega je terasa 37m2. Jedan deo terase je zastakljen koji funkcioniše kao zimska bašta sa prelepim panoramskim pogledom na grad i Gardoš kulu,a drugi deo terase je otvoren. Uknjiženo je 38m2 a 30m2 je dobijeno proširenjem na deo terase sto čini ukupno grejne površine 68m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevnog boravka,tri spavaće sobe i kupatila.U stanu ostaje ugradna kuhinja i ugradni američki plakar. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% Agent: Marija Krizmanić, br. licence 5880 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Fenomenalan moderno i luksuzno opremljen stan na prelepoj lokaciji u Vrnjačkoj banji. Idealnog je rasporeda i strukture. Stan se sastoji od 2 sobe, 2 terase, 2 kupatila, prostrane kuhinje i komfornog dnevnog boravka. Stan se nalazi u okviru prelepe zgrade i trostrano je orijentisan. U okviru zgrade sa nalaze i brojni zanimljivi sadržaji a pre svega bazen i đakuzi na krovu zgrade sa ležaljkama do kojeg vodi panoramski lift direktno, kao i kafe restoran na spratu ispod, teretana, sto za stoni tenis. Postoji mogućnost kupovine i zakupa garaže i natkrivenih parking mesta. Ukoliko ste oduvek želeli luksuzan životni prostor u mirnom, a opet mondenskom mestu, biseru srpskog turizma, ovo je definitivno idealna prilika za Vas, ne prpoustite je! Agencijska provizija 2% Agent: Ivan Vujačić br. licence 4181 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 IV .
U srcu Zemuna, prodaje se izuzetno prostran i jedinstven petosoban stan na drugom (poslednjem) spratu - PTK, površine 175m2, potpuno renoviran, uknjižen i odmah useljiv. Dvostrano je orijentisan i projektovan tako da pruža obilje svetlosti i funkcionalnosti koja spaja moderan komfor i toplinu doma. Sastoji se od: - ulaznog antrea - prostranog dnevnog boravka sa galerijom od 19m2 - (dodatni prostor za rad, biblioteku ili dnevni kutak) - izdvojene kuhinje - trpezarije - četiri spavaće sobe - dva kupatila sa prirodnom ventilacijom - prostrane terase - ostave Visina plafona od 3,60m do 4,25m. Etažno grejanje na toplotne pumpe - ekonomično i ekološki efikasno, tri inverter klime i kamin koji daje poseban šarm prostoru. Obezbedjeno parking mesto u dvorištu zgrade. Pripadajući podrum od 50m2. Avijatičarski trg nudi odličnu povezanost sa svim potrebnim sadržajima i uslugama i može biti velika prednost za svakodnevni život. U blizini je svih potrebnih sadržaja kao što su parkovi, Dunavski kej, prodavnice, restorani, škole, javni prevoz. Idealna je prilika za sve koji traže udoban i funkcionalan stan na dobroj i pristupačnoj lokaciji, pogodan za život ili kao investicija za izdavanje. Agencijska provizija 2% Agent: Violeta Drobac Bucalo br. licence 755 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620 734 .
NOVOGRADNJA, Lux stan na Banovom brdu u Karpoševoj ulici. Vlasnici su stan sređivali za sebe i urađen je po najvišim standardima. Prodaje se kompletno namešten. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Zgrada je u postupku useljenja. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zapadno orjentisan i ima lepu terasu. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija-dnevna soba( iz koje se izlazi na lepu terasu), spavaća soba, kupatilo. Agencijska provizija 2% Agent: Milivoje Đorđević br. licence 2498 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734) .
Izuzetno lep komforan i svetao stan u centru Zemuna u Glavnoj ukici,merene površine 142 m2 Stan se nalazi u zgradi koja je pod zastitom spomenika kulture grada Beograda. Stan je četvorosoban po strukturi idealnog je rasporeda i veoma je funkcionalan. Kompletan enterijer je urađen od punog drveta, jasen sa svim ugrađenim elementima (plakari,cipelari). U neposrednoj blizini se nalaze lanci supermarketa,škole, vrtići, opština, kej, pozorište, kao i mnogobrojni parkovi, igrališta i autobuska stajališta za razne linije gradskog saobraćcaja. Veoma retko u ponudi i apsolutno za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Ivan Vujačić br. licence 4181 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 IV .
Prodajemo fenomenalan dvoiposoban stan (63m2)na odličnoj lokaciji i dobroj zgradi s liftom.Komplet opremljen ima dve fantastične terase.Uknjižen 1/1 na vlasnika pa se može prometovati i putem stambenog kredita.Cena 168750e. Pozovite 069788803
Na prodaju stan od 36 m² u prizemlju manje trospratne zgrade, na izuzetnoj lokaciji – Tošin bunar. Stan je blago ukopan(20 cm). Sastoji se od: prostranog hodnika, funkcionalnog kupatila, odvojene kuhinje, komforne dnevne sobe. Dodatna vrednost ove nekretnine je pripadajuća ostava u dvorištu, idealna za odlaganje sezonskih stvari, bicikla ili alata. Stan se prodaje kompletno namešten, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Lokacija pruža odličnu povezanost sa ostatkom grada, blizinu više linija gradskog prevoza, fakulteta, prodavnica i svih potrebnih sadržaja za udoban život. Cena: 88.000 € Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, neuseljavan, kompletno namešten, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, na jednoj od boljih lokacija u gradu, na Banovom brdu u mirnoj i tihoj Karpoševoj ulici, u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka. Luksuzan stan površine 42m², nalazi se na idealnom prvom od šest spratova u tek sazidanoj zgradi (2025. godine) sa liftom, prazan je i odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje putem toplotne pumpe. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za kvalitetan i prijatan svakodnevni život: prodavnica, škola, vrtića, gradskog prevoza i zelenih površina. Idealna je prilika za kvalitetan gradski život ili kao investicija za izdavanje. Bez ulaganja. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2%
Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića... Gornju etažu ovog stana, koja se nalazi na I spratu zgarde, čini izuzetno komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, izdvojena kuhinja sa ostavom i trepezarijom, degažma, spavaći blok koji čine četiri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, dva kupatila, toalet. Donju etažu ovog stana, koja se nalazi na visokom prizemlju, čini teretana, manja čajna kuhinja, kupatilo i sauna. U prizemlju se nalazi garaža (površine 41m2) sa dva dodatna parking ispred garaže. Direktan pristup stanu iz garaže. Dvostrano orijentisan. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom tehnikom prikazanim na fotografijama. I stan i garaža su uknjiženi. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Stan u novijoj zgradi iz 2009.godine, na idealnom prvom spratu od četiri. Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten. Idealan za život ali i kao investicija. Lokacija stana je u neposrednoj Šumica. Uknjižen na 42m2, stvarna merena površina je 44m2. Moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% Agent: Rajković Ljiljana br. licence 4966 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620 734 .