Nekretnine: Prodaja stanova srbija
Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve terase II nivo: soba i kupatilo. Stvarne površine 85m2, uknjižen na 60m2 korisne površine (I nivo) a 25m2 (II nivo) neuknjižen. Mogućnost kupovine garaže. Stan za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Na prestižnoj i jednoj od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centra, TC Ušće, Arene, nalazi se ovaj troiposoban stan. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi, u mirnom delu bloka. Svi sadržaji neophodni za svakodnevni život nalaze se oko zgrade, sa dovoljno mesta za parkiranje. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, osnovna škola, gimnazija, igrališta, prodavnice, banke, restorani i barovi. Poseduje izuzetnu infrastrukturu kao i povezanost sa svim delovima grada. Stan je izuzetno komforan i sastoji se iz kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska provizija 2% 069/2191-847 i 011/2283-734
Šifra: 2s514 Na prodaju stan površine 59 m², smešten u popularnom naselju 25. maj u Mladenovcu. Stan je funkcionalan, sa praktičnim rasporedom prostorija: dnevni boravak, harmonika vratima odvojene trpezarija što omogućava potencijalno veći prostor, udobna spavaća soba, kuhinja, kupatilo i terasa koja pruža prijatan prostor za opuštanje. Svaka prostorija ima prozor. Grejanje je centralno, pa je topao ambijent zagarantovan. Naselje je idealno za porodični život, okruženo parkovima, sportskim terenima, bazenima i poligonima. U blizini su svi neophodni sadržaji, dok je centar grada udaljen svega 10 minuta hoda. Ova nekretnina predstavlja savršen izbor za one koji traže mir i udobnost u prijatnom okruženju Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: +38163/70-30-538 - Nataša +38162/80-10-641 - Tanja Angecijska provizija 2%
Zemun je jedinstvena varoš na desnoj obali Dunava, nadomak beogradske prestoničke vreve. Ušuškan zelenilom, poseduje bogato istorijsko i kulturno nasleđe, kao i specifičan položaj, što Zemun čini jednim od najpoželjijih mesta za život. Zgrada je locirana u mirnom kraju, a nadomak najvažnijih gradskih sadržaja, u mestu koje istovremeno čuva duh i vrednosti Zemuna. Sve što vam je važno, je na dohvat ruke, a jedna od najvećih prednosti ove lokacije je njena izuzetna povezanost sa lokalnim okruženjem i najvažnijim sadržajima Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se u blizini glavnih zemunskih ulica, teatra Madlenianum i odlično je povezana sa ostalim delovima grada mrežom javnog gradskog prevoza i autoputem E75. U okruženju se nalaze Kej, zemunski park, osnovna škola, Dom zdravlja, pijaca, marketi i svi ostali neophodni sadržaji kako za udoban život tako i za ostale namene. Saobraćajna povezanost sa svim delovima grada je odlična. Stan je smešten na trećem spratu uredne i održavane zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila sa prirodnom ventilacijom i dve lođe. Stan je renoviran (zamenjene su vodovodne cevi i ugrađena je nova PVC stolarija). Agencijska provizija 2% 069/2191-847 i 011/2283-734
Odličan, redak u ponudi, tripleks stan ukupne površine 177m2, a uknjižene 104m2. Nalazi se na izuzetnoj gradskoj lokaciji, u Njegoševoj ulici na Vračaru, u kvalitetnoj zgradi zidanoj 60-tih godina sa centralnim grejanjem i liftom. Dvorište zgrade stanari koriste za parkiranje. Stan odaje utisak kuće. Zaista za preporuku. Na prvom nivou (izvornih 73m), pored ulaznog prostora, nalazi se prostran dnevno trpezarijski prostor koji izlazi na terasu ka Njegoševoj ulici, kuhinja sa ostavom i zastakljenom lođom i kupatilo. Jednostavnom intervencijom, može se odvojiti jedna spavaća soba ukoliko je potrebno. Na drugom nivou, podignutom sa građevinskom i upotrebnom dozvolom, su dve spavaće sobe, kupatilo i zajednički prostor za razlicite namene iz koga se izlazi na veliku terasu. Obe spavaće sobe imaju korisne prostrane galerije. Treći nivo (izlaz sa drugog nivoa) je krovna terasa pov. 46m2 koja daje posebnu "težinu" ovom stanu. Perfektno uređena, natkrivena, sa prostorom za sedenje, đakuzijem i baštenskim zelenilom pruža svakodnevno uživanje i daje poseban kvalitet gradskom životu. Ceo stan je sređen, izuzetno održavan, sunčan i svetao (peti i šesti sprat), a kompletna gradska infrastruktura koja je nadohvat ruke čini ga jos privlačnijim za život. Agencijska provizija 2% Agent: Aleksandra Jovančević br. licence 406 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 .
U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi, u mirnom okruženju naselja. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi - Idea i Maxi. Odlična povezanost sa gradom linijama gradskog prevoza. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Prodaje se kompletno namešten. Agencijska provizija 2% 069/2191-847 i 011/2283-734
Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla. Nov, uknjižen troiposoban stan na lepoj lokaciji, u neposrednoj blizini Limana IV i Bulevara Evrope. Stan je u redovnoj etaži sa dobrim rasporedom prostorija. Dnevni boravak sa trpezarijom i poluzatvorenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo i zastakljena terasa. Pozicioniran na IV spratu zgrade sa liftom. Regulacija grejanja putem kalorimetra. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Prodajemo predivan penthouse, dvostrano orijentisan, osunčan celog dana. Sedmi sprat, sa ukupno dva stana na spratu, površine 133m2 plus velika terasa od 35m2 sa pogledom na park Mamjež. Visoko kvalitetni materijali, alu stolarija obložena hrastom, troslojni parket, keramika A klase Marazi, sanitarija A klase, split sistem klime, Bosal sigurnosna vrata. Održavan ulaz , mermerne ploče, lift. Najatraktivnija lokacija u centru grada, nadomak svih komercijalnih, kulturnih i istorijskih sadržaja Beograda. Vredi pogledati za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
4.0, 158m2, terase, EG, III/III, lift, telefon, interfon. Iz ozakonjeja. Predat na uknjižbu. Četvorosoban stan u zgradi novijeg datuma u mirnom kraju Zemuna. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje , trpezarije, ostave, kupatila, toaleta i terase. Postoji mogucnost kupovine 2 i vise parking mesta. Mogućnost dogovora oko namestaja. Kontakt 062/853-0990 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%
Ova jedinstvena ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, svaka sa po četiri stana i garažom, na jednoj od najlepših lokacija na Karaburmi. Savremeni dizajn i kvalitetna izrada čine ovaj projekat izuzetno retkim na tržištu. Detalji objekta: ALU stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklima, idealnim za sva godišnja doba. Parket prve klase i uvozna keramika za vrhunski estetski dojam. Sigurnost obezbeđena blind ulaznim vratima. Baterije Hansgrohe i uvozne sanitarije • Visina plafona 2.8m, stvara prostran i svetao ambijent. Fasada od belgijskih fasadnih listela osigurava trajnost i stil. Manji stanovi se opremaju inverter klimom i norveškim radijatorima, dok veći stanovi koriste toplotne pumpe. Cene su iskazane bez PDV-a. Dostupnost i fleksibilnost: Fazno plaćanje omogućeno, a rok useljenja je planiran za 2027. godinu. Iskoristite priliku da postanete deo ovog ekskluzivnog projekta i uživate u udobnosti i kvalitetu na savremeni način! Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Ova jedinstvena ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, svaka sa po četiri stana i garažom, na jednoj od najlepših lokacija na Karaburmi. Savremeni dizajn i kvalitetna izrada čine ovaj projekat izuzetno retkim na tržištu. Detalji objekta: ALU stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklima, idealnim za sva godišnja doba. Parket prve klase i uvozna keramika za vrhunski estetski dojam. Sigurnost obezbeđena blind ulaznim vratima. Baterije Hansgrohe i uvozne sanitarije • Visina plafona 2.8m, stvara prostran i svetao ambijent. Fasada od belgijskih fasadnih listela osigurava trajnost i stil. Manji stanovi se opremaju inverter klimom i norveškim radijatorima, dok veći stanovi koriste toplotne pumpe. Cene su iskazane bez PDV-a. Dostupnost i fleksibilnost: Fazno plaćanje omogućeno, a rok useljenja je planiran za 2027. godinu. Iskoristite priliku da postanete deo ovog ekskluzivnog projekta i uživate u udobnosti i kvalitetu na savremeni način! PROSTORIJE: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, soba, kupatilo, lođa. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Ova jedinstvena ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, svaka sa po četiri stana i garažom, na jednoj od najlepših lokacija na Karaburmi. Savremeni dizajn i kvalitetna izrada čine ovaj projekat izuzetno retkim na tržištu. Detalji objekta: ALU stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklima, idealnim za sva godišnja doba. Parket prve klase i uvozna keramika za vrhunski estetski dojam. Sigurnost obezbeđena blind ulaznim vratima. Baterije Hansgrohe i uvozne sanitarije • Visina plafona 2.8m, stvara prostran i svetao ambijent. Fasada od belgijskih fasadnih listela osigurava trajnost i stil. Manji stanovi se opremaju inverter klimom i norveškim radijatorima, dok veći stanovi koriste toplotne pumpe. Cene su iskazane bez PDV-a. Dostupnost i fleksibilnost: Fazno plaćanje omogućeno, a rok useljenja je planiran za 2027. godinu. Iskoristite priliku da postanete deo ovog ekskluzivnog projekta i uživate u udobnosti i kvalitetu na savremeni način! PROSTORIJE: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, soba, kupatilo, lođa. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Ova jedinstvena ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, svaka sa po četiri stana i garažom, na jednoj od najlepših lokacija na Karaburmi. Savremeni dizajn i kvalitetna izrada čine ovaj projekat izuzetno retkim na tržištu. Detalji objekta: ALU stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklima, idealnim za sva godišnja doba. Parket prve klase i uvozna keramika za vrhunski estetski dojam. Sigurnost obezbeđena blind ulaznim vratima. Baterije Hansgrohe i uvozne sanitarije • Visina plafona 2.8m, stvara prostran i svetao ambijent. Fasada od belgijskih fasadnih listela osigurava trajnost i stil. Manji stanovi se opremaju inverter klimom i norveškim radijatorima, dok veći stanovi koriste toplotne pumpe. Cene su iskazane bez PDV-a. Dostupnost i fleksibilnost: Fazno plaćanje omogućeno, a rok useljenja je planiran za 2027. godinu. Iskoristite priliku da postanete deo ovog ekskluzivnog projekta i uživate u udobnosti i kvalitetu na savremeni način! Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U ponudi je izuzetan dvosoban stan od 60m², koji se nalazi u ekskluzivnoj zgradi sa samo 4 stana, pružajući vam mir, privatnost i komfor kakav se retko nalazi u gradskim uslovima. Smešten na prvom spratu, stan ima predivan, otvoren pogled na park, što ga čini idealnim mestom za uživanje u prirodi, daleko od gradske buke, a opet na samo nekoliko koraka od šoping centra Karaburma, prodavnica, kafića i svih važnih sadržaja. Zgrada je novogradnja, vrhunskog kvaliteta, a useljenje je planirano do oktobra 2025. godine – savršeno vreme da isplanirate svoj novi dom. Karakteristike: 60m² funkcionalno raspoređenog prostora Dvosoban raspored – idealan za parove, mlade porodice ili kao investicija Prvi sprat – optimalna visina za udobnost i sigurnost Samo 4 stana u zgradi – mir, privatnost i komšiluk po meri Pogled na zelenilo – svaki dan počinje uz prirodu Ne propustite ovu retku priliku da spojite prirodu, komfor i savršenu lokaciju! Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Lux 2.0 soban stan na prestižnoj lokaciji kod Hrama Svetog Save. Završena i useljena novogradnja u Šumatovačkoj ulici. Lux dizajnerska, od izgleda zgrade do izgleda stana. Zgrada je dobila nagradu grada Beograda za arhitektonsko rešenje. Stan kvadarature 61m2 se nalazi na VPR zgrade od 5 spratova. Moderan koncept velikog open space prostora u koji su smešteni kuhinja trpezarija i dnevni boravak. Poseduje i spavaću sobu i kupatilo. Moguće ga je adaptirati u 2.5soban stan. Podno grejanje, visina plafona 3.6 m, dva klima uređaja. Stan pun svetlosti sa velikim aluminijumskim prozorima. Poseduje podrum i mogućnost korišćenja podzemne garaže. Namešten je moderno i sa puno ukusa, opremljen ormanima, izrađenim po meri, od najkvalitetnijih materijalima, luksuznim nameštajem i vrhunskom tehnikom. Stan se prodaje delimično ili potpuno namešten. Okružen je školama, vrtićima, marketima, kao i čuvenim gradskim parkovima. Do strogog centra grada se brzo stiže hodanjem a ima i odličnu povezanost, javnim prevozom, sa svim ostalim delovima grada. Agencijska provizija 2% Agent: Dušica Babić, br. licence:4160 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Izvanredan,svetao trosoban stan ,sam na spratu . Stan u odličnoj zgradi novije gradnje. Open space- velika dnevna soba sa trpezarijom i šankom, odvojenom kuhinjom, veća i manja spavaća soba, hodnik, kupatilo. Uknjiżen na vlasnika 1/1. Bez tereta i zabeleżbi. Mogućnost iznamljivanja 2 garaže. Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Stojanović br. licence:3663 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Prodaje se troiposoban lux penthouse na top lokaciji kod Cvetkove pijace u blizini Bulevara kralja Aleksandra, prevoza, škole, marketa i svih ostalih sadržaja koji omogućavaju kvalitetan način zivota. Navešćemo neke karakteristike: Prozorska stakla punjena argonom - emisija toplote onemogućena, parket tarket, multisistem koji greje i gladi (po principu toplotne pumpe), nestandardna visina vrata ( bela medijapan ). Fasada kamena vuna10 cm, lift Corona ( španska marka ) Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, degazman, kupatilo, 3 spavace sobe, kupatilo, krovna terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta na klackalici 16 000 + PDV. Navedena cena u oglasu je bez pdv-a. Pozvati za vise detalja. agencijska provizija 2%
Zgrada na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u blizini škola, vrtić, javni prevoz. Stan je svetao i veoma funkcionalan, ima kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo, u izvornom stanju. Samo keš kupci. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Na prodaju apartman u sklopu hotela na trećem spratu bez lifta. Hotel poseduje recepciju i restoran. Apartman se sastoji se od jedne prostorije, kuhinje i kupatila. Prodaje se nenamešten. Nalazi se na 15-ak km od hotela Grand na Kopaoniku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Nudimo stan uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi u zgradi izgrađenoj 1910 godine, pod zaštitom države kao spomenik kulture. Renoviran je 2022. Promenjene vodovodne i elektro instalacije, keramika i sanitarije, PVC stolarija. Krov je kompletno rekonstruisan. Po strukturi je četvorosoban, komforan. Pogodan je kao investicija za izdavanje "stan na dan". Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.