Nekretnine: Prodaja stanova srbija
U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji sa izvrsnim rasporedom prostrija. Stan je u visokom prizemlju uredno održavane zgrade, dvostrano orijentisan sa dve tarase. Deo stan akao Vpr , drugi deo kao I sprat. Od kojih je jedna zastakljena (PVC stolarija), dok je druga na nivou I sprata. Od prostorija ima prostrani dnevni boravak sa trpezarijom iz koga se izlazi na terase, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo. Nalazi se u neposrednoj blizini prevoza, škola, vrtića... i svih sadržaja neophodnih za urbani život. Okruženje daje osećaj privatnosti i mira. Ovaj stan je odličan izbor za porodice, a može funkcionisati i kao poslovni prostor. 19 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.
Uknjižen, kompletno namešten i opremljen, 2.0, cg, renoviran, 8/10, lift, terasa. Sjajna lokacija. Autoput i tržni centri su na dva minuta od zgrade. Dovoljno parking prostora. Prepuno zelenila. U bloku su i osnovna škola kao i veliko obdanište. Vero i Grčko-Kiparski centar u neposrednoj blizini. Stan je zapadno orijentisan i gleda na unutrašnjost bloka tj na park. Kompletno renoviran, promenjene instalacije i cevi. Bez ulaganja. Uknjižen. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom (uračunato u cenu). Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence: 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo. Stan ima niske režijske troškove, podno grejanje, pozicioniran je prema dvorištu zgrade tako da je veoma miran, ima ostavu izvan stana. Nisu potrebna nikakva dodatna ulaganja. Stan se prodaje kompletno namešten. Agencijska provizija 2% Agent: Slađana Stajković br. licence:5567 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SS08 .
Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, natkrivene terase i dodatne prostorije koja je pogodna za poslovni prostor, kancelariju ili radionicu. Na prvom spratu nalaze se kupatilo i dve spavaće sobe, dok je potkrovlje u sivoj fazi i pruža mogućnost organizacije još dve dodatne sobe prema potrebama budućeg vlasnika. Grejanje je na gas, što predstavlja ekonomično i efikasno rešenje sa nižim mesečnim troškovima i brzom regulacijom temperature. Dvorište površine 0.5ari pruža dovoljno prostora za odmor, dečju igru ili uređenje po sopstvenoj želji. Nekretnina je uknjižena 1/1. Odlična prilika za porodično stanovanje uz mogućnost prilagođavanja i proširenja prostora. Agencijska provizija 2% Agent: Tanja Radunović br. licence: 2133 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 TR .
Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m2, dok sa lođama ima ukupno 80m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem i toplom vodom. - Raspored prostorija: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja, trpezarija, - Odvojen spavaci blok sa dve spavaće sobe, dva kupatila, dve lođe. Prednosti stana su odličan raspored prostorija, dvostrana orijentacija sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan ne gleda na ulicu, što omogućava mir i tišinu bez gradske buke. U stanu ostaju ugradni plakari. Pripadajuci podrum. Slobodna zona parkinga oko zgrade. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, škole, marketi, restorani, stajališta gradskog prevoza i svi sadržaji neophodni za udoban život. Agencijska provizija 2% Agent: Violeta Drobac Bucalo br. licence 755 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 0112620734 .
Zastupamo odličan, funkcionalan četvorosoban stan u Palmotićevoj ulici. Izuzetno dobro održavana zgrada i ulaz. Mirno okruženje. Visina plafona u stanu 2,85m. Stan pun svetlosti, trostrano orjentisan. Zgrada poseduje svoje dvorište i obezbeđeno parking mesto u dvorištu. Iznad stana je tavan. (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2%
TOP lokacija Sremska Mitrovica novogradnja izlaz na Kuzminska ulica i Pinki skola Direktna prodaja od investitora prelep raspored ukupno 90m2 povrat PDV-a Ukupno 25 stanova Kontakt: 063/217-593
- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Iz upotrebne dozvole. - Uknjižena površina stana je 81 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace i Olimpa. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj + bela tehnika) - uključeno u cenu stana. - Mogućnost kupovine garažnog mesta (klackalica) po ceni od 30.000 eur. • - Izuzetna zvučna i termoizolacija. - Podno grejanje. - Niži mesečni troškovi. - Dve spavaće sobe. - Prostran dnevni boravak. - Velika terasa. • - Lift. - Peti sprat od ukupno šest. - Jugozapadna orijentacija. - Prelep panoramski pogled na ceo grad. • - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (škola, vrtići, pijaca, tržni centar, parkovi, prodavnice, apoteke, restorani, itd). • - Odlična prilika za ugodan život. - Topla preporuka! Agencijska nadoknada iznosi 2%.
- Svaka jedinica je uknjižena 1/1. - Ukupna površina 133 m2. - Uredna dokumentacija. . - Etažno grejanje na struju. - PVC stolarija. - Klima. - Novija gradnja. - Prostor za parkiranje ispred zgrade. . - Jedinstvena prilika. - Idealno za veće porodice. - Mogućnost uređenja prostora prema vašem ukusu. . - Blizina svih neophodnih sadržaja za život. - Odlična povezanost sa ostatkom grada. Za više informacija pozvati. Agencijska nadoknada iznosi 2%.
Nova zgrada između Savskog šetališta i Belvila. Stan izuzetne structure. Tri spavaće sobe i dva kompletna kupatila. Dvostrano orijentisan, sunčan i svetao. Orijentacija istok i jug. Veoma kvalitetna novogradnja. Zgrada "Lastavice". Visok nivo završne obrade. Kvalitetan parket, aluminijumska stolarija i roletne na struju. Mogućnost kupovine parking mesta u garaži za 27.000€. Dodatno opremljen (kuhinja, kupatila, ugradni plakari) u vrednosti oko 20.000€. Centralno grejanje po potrošnji (kalorimetri). Veoma niski troškovi održavanja (Infostan). U svakoj sobi inverter klima U prizemlju zgrade nalaze se zajedničke prostorije. Prostorija za bicikle. Prostorija za dečija kolica. Ovakav tip stana je veoma retko u ponudi. Topla preporuka! Za sva dodatna pitanja i zakazivanje termina razgledanja nepokretnosti pozovite na broj 069 369 369 8. Agencijska nadoknada iznosi 2%