Nekretnine: Prodaja stanova srbija
U jednoj od najatraktivnijh lokacija na Vračaru u ponudi jedinstvena nepokretnost koja se retko pojavljuje na tržištu. Nalazi se na visokom prizemlju (visina prvog sprata) u uličnoj zgradi sa ukupno dva stana. Dvostrano orjentisan, fizički pregrađen u dve stambene jedinice, sa dva ulaza. Stanu pripada i podrumska prostorija od 20m2 sa prozorom i priključcima (lako adaptibilna u garsonjeru). Iznad stana je tavanski prostor takođe interesantan za adaptaciju u više stambenih jedinica. Idealan kao investiciono ulaganje radi proširenja postojećeg stana u cilju dobijanja više zasebnih jedinica pogodnih za rentiranje kao poslovnih ili stambenih prostora. Odmah useljiv, uknjižen na prodavca, mogućnost kupovine i putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan, u naselju ,, Zemunske kapije". Savršeno pozicioniran za udoban gradski život. Stan je uknjižen, nalazi se u novoj zgradi visokog kvaliteta i odmah je useljiv. Opremljen je PVC stolarijom, sigurnosnim vratima, parketom od punog drveta. Istočno je orijentisan, pruža prijatan pogled na zelenilo, što dodatno doprinosi miru i udobnosti. Naselje je pažljivo planirano, pruža sve što je potrebno na jednom mestu. Lokacija je izuzetno dobro povezana sa centrom grada autobuskim linijama. U neposrednoj blizini nalaze se osnovne škole i vrtići, što je čini savršenom za porodični život. (Agencijska provizija 2%)
Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške radijatore, a u kupatilu i predsoblju ima i podno. Dvostrano je orijentisan, prema severu i zapadu. Iz stana se direktno izlazi na dvorišni deo, koji se može koristiti kao terasa. U sklopu kompleksa nalazi se recepcija, spa centar sa zatvorenim bazenom, otvoreni bazen, teretana, restoran, dečije igralište i igraonica. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor za dodatnu sigurnost. Ovaj stan pruža sve što vam je potrebno za luksuzan boravak na Zlatiboru, bilo da tražite miran kutak za odmor ili izvanrednu investiciju za rentiranje. Posebna pogodnost je što se za vlasnike može vršiti celokupan property i rental menadžment. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog ekskluzivnog stana! Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške radijatore, a u predsoblju i kupatilu ima i podno. Severno je orijentisan sa pogledom prema centralnom delu kompleksa. Iz stana se direktno izlazi na dvorišni deo, koji se može koristiti kao terasa. U sklopu kompleksa nalazi se recepcija, spa centar sa zatvorenim bazenom, otvoreni bazen, teretana, restoran, dečije igralište i igraonica. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor za dodatnu sigurnost. Ovaj stan pruža sve što vam je potrebno za luksuzan boravak na Zlatiboru, bilo da tražite miran kutak za odmor ili izvanrednu investiciju za rentiranje. Posebna pogodnost je što se za vlasnike može vršiti celokupan property i rental menadžment. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na prodaju trosoban stan u mirnom delu Zlatibora u naselju Palisad. Nalazi se na četvrtom od ukupno šest spratova. Uknjižen je na 101m? i odlikuje se izuzetnim rasporedom i trostranom orijentacijom, što mu pruža obilje prirodne svetlosti i fenomenalan pogled. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, gostinskog toaleta, dve spavaće sobe sa sopstvenim kupatilima, dve lođe, francuskog balkona, kao i posebne prostorije za veš mašinu i dodatno odlaganje stvari. Stolarija je PVC petokomorna sa troslojnim staklima, ulazna vrata su blindirana, dok su podovi obloženi hrastovim parketom i španskom keramikom. Grejanje je etažno na struju, sa kombinacijom radijatora i podnog grejanja, kojim se može upravljati putem mobilne aplikacije. Stan je dodatno opremljen sa tri inverter klime. Zgrada poseduje lift, interfon, video nadzor i punjač za električne automobile. Dvorište zgrade uređeno je tako da pruža komfor i uživanje stanarima, poseduje letnjikovac sa kaminom i roštiljem, kao i prostran parking. Objekat je izgrađen 2023. Postoji mogućnost kupovine garaže u istoj zgradi. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, kafići, pekara i dečije igralište. Ovaj stan je idealan za odmor, izdavanje ili život u mirnom delu Zlatibora. Agencijska provizija 2 % Agent: Uroš Jovanović, br. licence 594 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 36m2, 3/6, 99.000 eur. Na prodaju je kompletno opremljen stan na Zlatiboru, smešten u prelepoj Vili Borova, koja se nalazi na idealnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja, a ipak u mirnom okruženju koje garantuje privatnost i opuštanje. Uknjižen je i po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Južno je orijentisan. Stan se izdaje preko recepcije hotela, a novi vlasnik može nastaviti i ostvariti prihod od prvog dana. Vila Borova poseduje dodatne sadržaje, uključujući bazen, spa centar, dečiju igraonicu i još mnogo toga, pružajući potpuni komfor u jednom ekskluzivnom kompleksu. Samo nekoliko minuta hoda deli vas od centra Zlatibora, početne stanice Gold gondole, ski staze na Obudojevici i mnogih drugih zlatiborskih atrakcija. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
U novoizgrađenom objektu nudimo na prodaju impozantan stan. Raskošan, svetao petosoban sa velikom terasom na krovu, garažno mesto. Visok nivo gradnje (mermer, kovano gvožđe, toplotne pumpe, plafonsko hlađenje). Dva lifta. Stan nudi mir i raskoš. Topla preporuka! (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2%
Prodajemo kompletno namešten, odmah useljiv stan u najboljoj zgradi Beograda na vodi, BW Terraces. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, dve spavaće sobe koje izlaze na drugu terasu, dva kupatila, toaleta i vešernice. Stan je svetao, prostran, veliki dnevni boravak, svaka prostorija ima pogled na reku. Stan se prodaje opremljen nameštajem sa fotografija koji je uračunat u oglašenu cenu. Vrhunska oprema, bazen, teretana, recepcija, obezbedjenje 24/7. Karakteristika koja zgradu BW Terraces čini posebnom jesu prostrane panoramske terase koje krase svaku stambenu jedinicu. U specijalno dizajniranim kuhinjama i kupatilima podovi i zidne površine prekriveni su porcelanskim pločicama i opremljeni svim elementima za odlaganje. Stan sadrži multi-split sistem za klimatizaciju sa jednom spoljnom jedinicom za ceo stan i unutrašnjim jedinicama za dnevni boravak i svaku spavaću sobu, kao i centralno grejanje. Uz stan se prodaju i dva garažna mesta uz doplatu od 50.000EUR po garažnom mestu. Posrednička nadoknada koju plaća kupac, iznosi 2%. Prodaja stanova, stanovi Beograd na vodi, Beograd na vodi stanovi, Belgrade Waterfront apartments, Продажа квартир в Белграде
Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa....Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj i funkcionalnoj gradnji sa posebnim akcentom na termostabilnost i ekonomičost objekta.Završetak gradje i useljenje je predviđeno za drugu polovinu 2026. godine. Trenutna promotivna cena je 1540 evra po m2 sa PDV-om. Postoji mogućnost povrata PDV-a. .
Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa....Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj i funkcionalnoj gradnji sa posebnim akcentom na termostabilnost i ekonomičost objekta.Završetak gradje i useljenje je predviđeno za drugu polovinu 2026. godine. Trenutna promotivna cena je 1540 evra po m2 sa PDV-om. Postoji mogućnost povrata PDV-a. .