Nekretnine: Prodaja stanova srbija
U ponudi imamo fantastičan stan u zgradi na Novom Beogradu-naselje Belville-zgrada Ciklama. Nalazi se na 7. spratu/13, novija gradnja, sa liftom. Uknjižen 1/1 na 106 m2. Stan ima fenomenalan raspored prostorija koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, vešernice, garderobera. Trostrano je orijentisan, osvetljen sa čak četiri terase, a prodaje se kompletno namešten! Grejanje je centralno. Mogućnost kupovine dva parking mesta u garaži zgrade. Vredna preporuka! Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije Agencijska provizija 2%
U pondi imamo jako lep stan (dupleks), na jednoj od najlepših lokacija na Zvezdari-Crveni krst-Đevđelijska ulica. Nalazi se u novogradnji, na 5. i 6. spratu/6, sa liftom. Stan je prostran, sa open space konceptom sa svetlim dnevnim boravkom od 60 m2, trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu sa izlaskom na lođu, velika i prostrana terasa, na rugom nivou su dve velike spavaće sobe sa Velux krovnim prozorima, prostran garderober i kupatilo sa kadom i tuš-kabinom. Jugoistočno je orijentisan, veoma osvetljen. Stan se prodaje namešten ili prazan. Mogućnost kupovine nameštaja uz doplatu. Mogućnost kupovine od 1 do 3 uknjižena garažna mesta uz doplatu Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije Agencijska provizija 2%
U kvalitetno gradjenoj starogradnji,nadogradnja iz 2000god.,sa upotrebnom dozvolom,uknjizena mogu kreditni kupci.Dobro odrzavana zgrada. Lepo iskoriscena kvadratura.Sastoji se od:ulazni hodnik,kuhinja, trpezarija,dnevna soba, dve spavace,kupatilo.Funkcionalnog je rasporeda:spavaci deo odvojen od dnevnog boravka.Stan je izuzetno svetao.Sve prostorije imaju prirodnu ventilaciju:krovne i zidne prozore,kosine ne uticu na funkcionalnost prostora. Dobra povezanost sa drugim delovima grada,u neposrednoj blizini okretnica tramvaja i autobusa.Grejanje na struju ima tehnickih uslova za centralno grejanje,izuzetno mali rezijski troskovi. Zgrada nema lift,u toku su pregovoru za ugradnju lifta. (dnevna soba 13,7m2,jedna spavaca soba 11.2m2,druga 9,04m2) agencijska provizija 2%
Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih objekata.Prednost ove lokacije je što predstavlja mirno okruženje, dobru infrastrukturu i što se nalazi na 6 kilometara od centra grada. Stambeno-poslovni objekat spratnosti po1+po2+pr+7+ps je podeljen u tri lamele. Dve podzemne etaže su u funkciji garaže, u prizemlju su lokali, a ostale etaže su u funkciji stanovanja. Svi stanovi su prilagodjeni potrebama savremenog čoveka, opremljeni u skladu sa najnovijim standardima savremene gradnje. SISTEM GREJANJA I HLAĐENJA – Električno podno grejanje, zonirano po prostorijama, (centralni deo stana sa Wifi kontrolom), inverter klime sa Wifi kontrolom STOLARIJA – PVC stolarija sa niskoemisionim troslojnom staklom (4seasons) punjena argonom PODOVI – Laminatna (kompozitna) podna obliga MAMMUT HRAST 12mm kl33, KRONOTEX DE KERAMIKA – Italijanska i španaka keramika ULAZNA VRATA – Sigurnosna ulazna vrata LIFT – Unutrašnje stepenište obloženo granitnom keramikom i sa postavljenim gelenderima Objekat je opremljen instalacijom dojave požara, detekcije gasa i video nadzorom. Stan se sastoji od: ulazni deo, 2 kupatila, ostava, 3 sobe, trpezarija, kuhinja,dnevna soba, terasa . Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih objekata.Prednost ove lokacije je što predstavlja mirno okruženje, dobru infrastrukturu i što se nalazi na 6 kilometara od centra grada. Stambeno-poslovni objekat spratnosti po1+po2+pr+7+ps je podeljen u tri lamele. Dve podzemne etaže su u funkciji garaže, u prizemlju su lokali, a ostale etaže su u funkciji stanovanja. Svi stanovi su prilagodjeni potrebama savremenog čoveka, opremljeni u skladu sa najnovijim standardima savremene gradnje. SISTEM GREJANJA I HLAĐENJA – Električno podno grejanje, zonirano po prostorijama, (centralni deo stana sa Wifi kontrolom), inverter klime sa Wifi kontrolom STOLARIJA – PVC stolarija sa niskoemisionim troslojnom staklom (4seasons) punjena argonom PODOVI – Laminatna (kompozitna) podna obliga MAMMUT HRAST 12mm kl33, KRONOTEX DE KERAMIKA – Italijanska i španaka keramika ULAZNA VRATA – Sigurnosna ulazna vrata LIFT – Unutrašnje stepenište obloženo granitnom keramikom i sa postavljenim gelenderima Objekat je opremljen instalacijom dojave požara, detekcije gasa i video nadzorom. Stan se sastoji od: ulazni deo, dnevna soba-terasa, trpezarija, kuhinja, 3 sobe, 2 kupatila, toalet, hodnik. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih objekata.Prednost ove lokacije je što predstavlja mirno okruženje, dobru infrastrukturu i što se nalazi na 6 kilometara od centra grada. Stambeno-poslovni objekat spratnosti po1+po2+pr+7+ps je podeljen u tri lamele. Dve podzemne etaže su u funkciji garaže, u prizemlju su lokali, a ostale etaže su u funkciji stanovanja. Svi stanovi su prilagodjeni potrebama savremenog čoveka, opremljeni u skladu sa najnovijim standardima savremene gradnje. SISTEM GREJANJA I HLAĐENJA – Električno podno grejanje, zonirano po prostorijama, (centralni deo stana sa Wifi kontrolom), inverter klime sa Wifi kontrolom STOLARIJA – PVC stolarija sa niskoemisionim troslojnom staklom (4seasons) punjena argonom PODOVI – Laminatna (kompozitna) podna obliga MAMMUT HRAST 12mm kl33, KRONOTEX DE KERAMIKA – Italijanska i španaka keramika ULAZNA VRATA – Sigurnosna ulazna vrata LIFT – Unutrašnje stepenište obloženo granitnom keramikom i sa postavljenim gelenderima Objekat je opremljen instalacijom dojave požara, detekcije gasa i video nadzorom. Stan se sastoji od: hodnik, 3 sobe, 2 kupatila, ostava, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, toalet, teras. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Prodaje se odličan , kompletno namešten stan na top lokaciji. 5min hoda do pešačke zone. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Uknjižen 1/1. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170
Izdaje se luksuzno opremljen apartman od 27m2, kategorisan sa 4 **** .Apartman se nalazi u kompleksu Milmari resort Welneess& SPA u vikend naselju na Kopaoniku. Luksuzno opremljen za 4 osobe, Komplet opremljena kuhinja sa posuđem indukcionom pločom, mikrotalasnom pećnicom, frižiderom, ketlerom. Pogleda na planinu (visina trećeg sprata)
Izuzetna ponuda ! U podnožju Fruške gore, na desnoj obali Dunava, u naselju Sremska Kamenica, poznatom po posebnoj mikroklimi i ugodnom za život, sa prelepim Kameničkim parkom (nekadašnjim dvorskim parkom), sa puno zelenila i bogatih kulturnih sadržaja, u zgradi kvalitetne stare gradnje, u ponudi je ovaj komforan, trosoban, trostrano orijentisan stan (istok, jug i zapad) sa prostranom terasom sa koje se pruža pogled na Frušku goru. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran: ulazna sigurnosna vrata, Rehau spoljna stolarija sa stopsol staklima, hrastov parket sa novom košuljicom ispod, nove vodovodne i kanalizacione cevi, nove strujne instalacije sa negorivim kablovima, protočna topla voda u kupatilu i kuhinji, kupatilo i terasa hidroizolovani, a ceo stan potpuno termo i zvučno izolovan. Svaka soba ima razvedene priključke za internet i kablovsku tv, razvedeni kablovi za led rasvetu i kablovi za muziku u dnevnoj sobi i kupatilima (dva kupatila sa tuš kabinama). U stanu je centralno grejanje, radijatori sa termo glavama i ventilima i svojom revizijom a ugrađene su i dve inverter klime. Stan poseduje i pripadajuću podrumsku prostoriju. Zgrada je ušuškana u zelenilo, male spratnosti i nema lift, stepenište je prostrano i nije naporno. Parking ispred zgrade je javni. Nalazi se u jednom od najlepših delova Kamenice, na obodu velike parkovske površine Instituta, kraj je miran u okruženju su porodične kuće, idealan za porodice i bezbrižno odrastanje dece. U neposrednoj blizini su vrtić, osnovna škola, marketi, autobusko stajalište (jedna autobuska stanica do Limanskog parka), Kamenički park, Dunavski kej a jako blizu su i Fruškogorska izletišta kao i veza sa autoputem. Uknjižen je na sadašnjeg vlasnika. Kontakt agent Jelena Boroš licenca br.6147, mob. 0642378437 Agencijska provizija, u skladu sa opštim uslovima poslovanja, iznosi 3% od ugovorene cene i uključuje advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje nepokretnosti.
Prodajemo odličan trosoban stan u porodičnoj zgradi ,koja je izgrađena pre dvadeset godina. Stan se nalazi na Ledinama,naselju koje je u razvoju i sa sve boljom infrastrukturom. Stan ima samostalni ulaz kroz unutrašnje stepenište. Podest ispred ulaza pripada stanu.Stan je trosoban . Od prostorija ima :ulazni hodnik ,dve spavaće sobe,dva kupatila,kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu od 9 m2 . U potkrovlju je prostorija od 40 m2 koja može da se koristi kao ostava . Ovakav stan može biti idealan za one koji traže miran i privatni prostor sa posebnim šarmom potkrovlja. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana