Nekretnine: Agencije za nekretnine | Vila S
Vila S
Broj u registru posrednika : 244

27.marta br.3
Telefon: (011) 323-6994
U prelepom okruženju , odlično pozicionirana zgrada sa malo stanova. Dvostrano orjentisan stan na drugom spratu. Stan je vrlo kavalitetno, kompletno renoviran. Nova strjna,vodovodna i grejna instalacija. Novi prozori sa komarnicima i elektro podizačima roletni. Etažno grejanje i podno svuda gde su pločice. Komplet nove instalacije i sanitarije u kupatilu. Lep otvoren pogled ka parku. Škola i vrtić na 50 metara. Garsonera u prizemlju zgrade od 17m2 komplet sredjena može a nemora da se kupi koja košta još 40000eu. Odmah useljivo. Uknjižen.
Lep stan u novijoj zgradi sa terasom. Pristojno namešten sa grejanjem na gas. Mali troškovi režije.
Stan u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle. Lep raspored sa komotnim spavaćim sobama i velikim dnevnim boravkom. Dvostran, dva mokra čvora, dve komotne terase. U dvorištu zgrade postoji šansa da se parkira automobil.
BUDUĆA PERSPEKTIVNA LOKACIJA.
U neposrednoj blizini okretnice autobusa br.30 i Maksija. Veoma lep, svetao stan. Kompletno renoviran, nova elektro i vidovodna instalacija, nove sanitarije i nova kuhinja sa belom tehnikom.Od dokumentacije stan ima kupoprodajni ugovor i predat zahtev za legalizaciju. Ugovor se overava kod notara. Samo za keš.
Funkcionalan trosoban stan u novogradnji. Očekivano uselenje krajem leta. Povrat Pdv.a kupcu prvog stana. Šaljem skicu zainteresovanom kupcu.
Lepo pozicioniran lokal u novijem tržnom centru ,odmah do osnovne škole Josif Pančić i mts poslovnice. Pogodan za mnoge delatnosti (knjigovodstvo, advokatura, ordinacije,salon lepote,razne agencije itd... Centralna klima grejanje i hladjene. Mali troškovi održavanja i režija.U sklopu tržnog centra portir i video nadzor.
Veoma lep komforn stan. Trostrano orijentisan sa velikom terasom i garažom u zgradi. Temeljno i kvalitetno renoviran.
Pravougaoni plac 45x45m2. Pogodan kako za stambenu gradnju tako i za proizvodnu halu. Blizina autoputa i aerodroma.Već je probijen i put ka Ledinama.
Stan u Koloniji B fabrike Zmaj u neposrednoj blizini Železničke stanice Zemun, autoputa E75 i KBC Bežanijska kosa. Prodavnica Roda i TC Zmaj su na 5min. hoda. U blizini su vrtić osnovna škola Gavrilo Princip i Politehnička srednja škola kao i stajalište autobusa 45 i 15 ka Zemunu i okretnica autobusa 76 i 77 ka Novom Beogradu. D.Zdravlja je udaljen 4 stanice linijom 45. Stan je u okviru zgrade kao zasebna celina sa dvorištem od 1ara i dva pomoćna objekta (garaža-radionica i ostava za drva. Stan ima 42m2 uknjižena i 22m2 ozakonjenje sa nadstrešnicom ispred ulaza 2x8m2 kao i terasom iza stana 1,5m x 8metara.Naselje mirno puno zelenila. Uglavnom tu žive starosedeoci. Dvorište je prekriven vinovom lozom sa jedne a sa druge predivnim smokvama. Slike su iz zimskog perioda, sada je to mnogo lepše.
Funkcionalan stan preko puta Metropola u dobrim zgradama od fasadne cigle. Lep sunčan bez većih ulaganja. Uknjižen brzo useljiv.
Idealno pozicioniran stan, na atraktivnoj lokaciji. Dvan pogled. Izvorno je bio stan sa dva ulaza . Mogućnost za vraćanje u prvobitno stanje i pretvaranje u dva mala stana pogodna za izdavanje.
U novijoj zgradi, stan na dva nivo, lepo i kompletno opremljen. Odmah useljiv. Pogodan za višečlanu porodicu ili više studenata. Ispred zgrade parking.
U prilici smo da vam ponudimo ovaj čaroban, trostrano orijentisan stan u srcu Vračara. Retko u ponudi sa ovakvim božanstvenim pogledom na Hram Svetog Save. Stan je potpuno renoviran u modernom stilu, najbolji materijali su korišćeni, vodilo se računa o svakom detalju. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi u ostale delove, a to su : prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na prvu manju terasu, kuhinja, toalet, ostava, 3 spavaće sobe, od kojih su 2 u spavaćem bloku gde je kupatilo, i druga terasa sa očaravajićim pogledom. Alu stolarija vrhunskog kvaliteta, Bosal blind vrata, 2 klima uredjaja, parket prve klase... Uz ovu nepokretnost ide garažno mesto na 3 minuta hoda od stana uključeno u cenu. Prodaje se namešten. Grejna površina 94 m2 + 2 terase , što je ukupno 102,4 m2.
Odličan višenamenski lokal na savršenoj lokaciji u malom tržnom centru pored osnovne škole Josif Pančić a preko puta samog parka. Pogodan za veliki broj delatnosti a dobar i kao investicija . Jako mali troškovi režije. Toplotne pumpe leti hlade zimi greju prostor. Veoma lep i pozitivan prostor sav u staklu i sa otvorenim pogledom. Idealno mesto u samom tržnom centru sa lepim pogledom. U lokalu je zakupac koji će rado ostati dugo u njemu.
Atraktivno potkrovlje u blizini Steka , Partizanovog stadiona i Auto komande. Zgrada iz 80tih godina bez lifta. Knjižen na 79m2 a po premeru u podu preko 110m2. Dnevna soba ima oko 40m2 sa još 4 manjih soba, kuhinjom, kupatilo, tavanski prostor i hodnik. Stan je je u izvornom stanju sa svim krovnim prozorima. Za ljubitele potkrovla krajnje inspirativan stan kome bi prijale razne korekcije. Idealno za višečlanu porodicu.
Lep funkcionalan stan koji se lako pretvara u u troiposoban. Odlična lokacija izmedju Arene, Merkatora i Siv.a.
U divnoj, održavanoj zgradi, stan u potkrovlju za kompletnu adaptaciju. Dvostrano orjentisan. Uknjižen. Slavica 064 1110558
Veoma lepo pozicionirana kuća. U blizini suprmarketa Ideje i drugih prodavnica. Veliko dvorište od 10.tak ari sa puno raznih voćaka. Predivan pogledom ka Dunavu i na pola grada. Kuća ima 4. nivoa i može da funkcioniše kao tri odvojene stambene jedinice. U podrumu je kotlarnica za grejanje i radionica. U parteru velika dnevna soba spojena sa trezarijom, kuhinja kupatilo i manja soba. Na prvom spratu 4. sobe, kupatilo i lepa terasa, a isto to u visokom potkrovlju sa koga je i najlepši pogled. Taj divan pogled dominira iz skoro čitave kuće.
Na atraktivnoj lokaciji, lokal sa dve odvojene celine. Uknjižen , brzo useljiv.
Na zapadnim obroncima Fruške gore, na 140m nadmorske visine, u neposrednoj blizini 3 prelepa jezera sa lekovitom vodom , 18 a uredjene parcele nalaze se dva identična objekta izgradjena po najvišim standardima gradnje i sa vrhunskim materijalima. Razdvojena električna brojila, inverter klime, bojleri i grejanje priključeni na WIFI, alarm, video nadzor... priključeno na gradski vosdovod. Veliki broj vinograda u okruženju, pogodno za život, kao i za rentiranje. 100km od Beograda. Većim delom se ide autoputem. Prodaje se kompletno namešteno . Može zamena i za stan u Beogradu.
Preko puta kalenić pijace prodaje se stan u kući sa malim urednim dvorištem stambene zgrade iz 1933 godine.Kuća ima dve etaže od po 50tak m2. Kompletno je rekonstruisana devedesetih godina. Prvo je korišćena kao porodična stambena a sada je u funkciji poslovnog objekta. Pogodna za veliki broj delatnosti. Sve je u vrlo pristojnom stanju. Pored ovog objekta može se kupiti i stara trošna kuća ( potpuno zasebna uknjižena nekretnina ) za koju postoji dozvola za rekonstrukciju i imala bi 40m2. Njena cena je 46000eu.
Lepo pozicionirana kuća, idealna za život višečlanih porodica, kao i za posloni prostor. Na dva nivoa, sa dva ulaza. Može se podeliti . Pripadajuća šupa. Parking u dvorištu i ispred kuća. Uknjiženo 90m2, Mereno više. Može i zamena za manji stan i doplata.
U posovnoj zgradi sa recepcijom i tri lifta, prelepo sredjen poslovni prostor. Kompletno namešten. Moderna koncepcija sa svom potrebnom pratećom opremom i instalacijom.