Nekretnine: Agencije za nekretnine | Vesta Nekretnine Vera Aloric Pr

Vesta nekretnine


Broj u registru posrednika : 663
Beograd
Obilićev Venac 9-11 stan 14
Telefon: (011) 218-8756
Telefon 1: (011) 218-8756
Telefon 2: (063) 872-6083
Stan | Beograd - Savski venac - Mostarska petlja - Sarajevska
|

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, TC Galerija, Sky line i Mostarske petlje, izdaje se dvosoban, dvostrano orjentisan stan sa dve odvojene sobe, dve lođe i izdvojenom kuhinjom sa trpezarijom, ostavom i kupatilom. Stan ima kuhinju sa kuhinjskim elementima, u jednoj sobi je veliki plakar a ostava takođe ima ugrađene police za odlaganje. Zbog svoje lokacije izuzetno pogodan za funkciju poslovno-kancelarijskog prostora. U blizini je otvoren zoniran parking. Postoji i parking u dvorišnom delu zgrade koji je u fazi osposobljavanja za upotrebu. Stan je bez centralnog grejanja tako da su niski režijski troškovi. Odmah je useljiv. Plaćanje mesečno uz obavezan depozit u visini 2 kirije. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine.

650 €
Garaža | Beograd - Vračar - Južni bulevar - Politova
|

U blizini Autokomande izdaje se garažno mesto u stambenoj zgradi, prilaz sa ulice, rolo vrata na daljinsko upravljanje. Izdaje se na duže vreme. Obavezan depozit. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije.

130 €
Stan | Beograd - Palilula - Palilulska pijaca - Kneza Danila
|

U neposrednoj blizini Tašmajdana izdaje se ovaj jednoiposoban kompletno namešten stan. Poseduje dva ležaja koja se mogu izdvojiti u dve prostorije. Trpezarija može imati funkciju izdvojene sobe za spavanje ili rad. Nalazi se u urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji, pored Central Gardena, u bizini sportskog centra Tašmajdan, Palilulske pijace, tehničkih i pravnog fakulteta. Odlično je povezan sa centrom i ostalim delovima grada. Zgrada je sa dva lifta, video nadzorom i prilaznom rampom za invalidna lica. Izdaje se na duže vreme ozbiljnom zaposlenom zakupcu, bračnom paru ili studentima. Stan je useljiv odmah. Ne izdaje se osobama koje nisu državljani Republike Srbije. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Plaćanje zakupnine mesečno. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine.

400 €
Stan | Novi Sad - Novi Sad - Bulevar Evrope
|

Moderno opremljen stan u novoj zgradi, kompletno namešten, sa lepom terasom sa koje se pruža predivan pogled na severne padine Fruške Gore. Nalazi se u blizini Kliničkog centra Vojvodine. Stan je odmah useljiv. Troškovi na stanu su od 6.000-10.000 dinara. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci i nije dozvoljeno pušenje u stanu. Parkiranje na javnom parkingu van zone. Kontakt: Jelena Boroš 064/237-8437 Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije.

700 €
Kuća | Beograd - Sopot - Ralja - Ljubivoja Gajića
|

Izuzetno povoljna ponuda ! Na samo 30-ak km od Beograda, na putu između Avale i Kosmaja, posle poznatog izletišta Trešnja, prodaju se dve porodične kuće zidane od čvrstog materijala. Jedna je uknjižena na 83m2 sa verandom od 20m2 a druga sa stambenim delom i garažom uknjižena na 151 m2 a sve na parceli površine 10 ari. Nalaze se u naselju Ralja u blizini kragujevačkog puta i autobuske stanice više linija prevoza (408,450,451,470,474,491). Nekretnina je udaljena oko 1 km od centra naselja sa osnovnom školom, vrtićem, poštom, pijacom, marketima. Plac je ravan ograđen, osunčan i nalazi se na uzvišenju iznad glavnog puta sa lepim pogledom. Kuća koja je uknjižena kao porodična stambena kuća na 83m2 površine ima prostranu natkrivenu verandu od 20m2 ispred ulaza koja nije u uknjiženoj kvadraturi. Kuća je građena kvalitetno od čvrstog materijala (dupla cigla) sa izolacijom od Demit fasade i spoljnom pvc stolarijom sa roletnama tako da je dobro izolovana. Funkcioniše kao 3.0 stan sa tri sobe, kupatilom i sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom. Visina plafona je 2.80m, sa tavanskim prostorom iznad, podovi laminat i keramika, grejanje na peć na čvrsto gorivo. Ispred kuće je prošao gasovod tako da se može priključiti na gas. Iza ove kuće nalazi se još jedan objekat koji je od pomoćne zgrade preadaptiran u stambeni objekat sa ostavom, garažom i natkrivenom terasom ispred. Ovaj objekat je takođe uknjžen kao stambeni objekat i njegova ukupna površina je 151m2. Stambeni deo ovog objekta zahteva izvesna ulaganja. Ceo objekat je takođe zidan od čvrstog materijala, spoljna stolarija je drvena. Oba objekta se nalaze na izdvojenoj, uknjiženoj, ograđenoj parceli površine 10 ari kojoj se prilazi sa asfaltnog puta. Agencijska provizija 2% od ugovorene cene obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenta u postupku kupoprodaje ove nepokretnosti.

90.000 €
Stan | Beograd - Čukarica - Cerak - Breza
|

Izuzetno funkcionalan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred zgrade. Dobro je povezan sa svim delovima grada. U blizini je više linija gradskog prevoza: 23, 37,50, 52,53, 89, E2. U neposrednoj blizini je osnovna škola, vrtić, Maxi market, Lidl, dom zdravlja, pijaca i sve što je potrebno za udoban život jedne porodice. Stan je svetao, dvostrano orjentisan. U stanu je centralno grejanje sa protočnom toplom vodom. Mesečni troškovi infostana su oko 10.000 dinara. Paket Internet i kablovska tv zakupac uzima na svoje ime. U zgradi ima više internet provajdera. Ulazna vrata su nova kvalitetna sigurnosna. Stan je kompletno namešten, opremljen sa novom belom tehnikom i klimom. Izdaje se na duže vreme sa mesečnim plaćanjem zakupnine uz obavezan depozit. Useljiv je od 01.02.2025.godine. Agencijska provizija 50% od prve mesečne kirije.

600 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 70a - Omladinskih brigada
|

U neposrednoj blizini Savskog keja, u uređenom stambenom bloku sa puno zelenila, na 1. spratu uredne stambene zgrade sa dva lifta, nalazi se ovaj izvorno dvoiposoban stan sa prostranom lođom. Stan je trostrano orjentisan prema unutrašnjosti stambenog bloka. U blizini je tržni centar, škola, vrtić, ambulanta, autobusko stajalište kao i prelepo šetalište Savski kej sa svojim sadržajima. Stan je uknjižen na sadašnjeg vlasnika na 66m2 grejne površine, a sa 2 lođe ima ukupno 73m2 korisne površine. Pored stana se nalazi zajednička prostorija za smeštaj bicikla za vlasnike 4 stana na spratu a stanu pripada i podrumska prostorija. Ispred zgrade, ušuškan u zelenilo nalazi se prostran parking sa dovoljno parking mesta za stanare. Agencijska provizija 2% u skladu sa opštim uslovima poslovanja i obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje nepokretnosti.

199.000 €
Lokal | Beograd - Vračar - Crveni krst - Metohijska
|

Vračar, poslovni prostor-lokal, nov neuseljavan, u zgradi kvalitetne nove gradnje, gradnja 2023.godine. Novi stambeni blok u Metohijskoj i Gročanskoj ulici. Lokal je orjentisan prema unutrašnjisti stambenog bloka i ima prilaz iz obe ulice. Nalazi se u delu Metohijske ulice blizu vrtića. Svetao, sunčana strana. Ceo lokal je jedan prostor sa mokrim čvorom. Može se koristiti za razne namene. Mogućnost zamene za stan ili plac. Agencijska provizija 2% u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

133.000 €
Kuća | Beograd - Mladenovac - Selters Banja - Vladimira Rolovića
|

Odlicna ponuda! Hitna prodaja! U neposrednoj blizini Selters banje u Mladenovcu u ponudi su ove dve lepe kuće na prelepo uređenoj parceli. Prva kuća je kvalitetne novije gradnje, renovirana, luksuzno opremljena, uknjizene površine 183m2-bruto, 135m2-neto korisne površine, etaže prizemlje+potkrovlje+podrum na posebno uknjiženoj parceli površine 220m2. Građena je u nivou prizemlja i potkrovlja. Ima i podrum. Prostorije u prizemlju: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom I kuhinjom, velika terasa, dve spavaće sobe i kupatilo. Potkrovlje je jedan otvoren prostor, može se organizovati prema potrebi budućeg vlasnika. Druga kuća je starije gradnje, takođe renovirana, nova pvc spoljna stolarija, novo dvojno kupatilo, sa garažom, uknjizene površine 119m2, sa pomoćnim objektima ukupno uknjiženo 150 m2 na uknjiženoj parceli površine 591m2. Ova kuća je prizemna sa dodatnim prostorijama u suterenu, garažom i izlazom na prelepo uređeno dvorište. Prostorije u prizemlju: glavni ulaz sa hodnikom iz kojeg se ulaz u jednu veliku sobu koja ima izlaz na prostranu terasu, zatim druga centralna dnevna soba iz koje je komunikacija u dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom preko koje je zadnji izlaz iz kuće na prelepo bajkovito dvorište, zatim kompletno renovirano dvojno kupatilo i ostava. U suterenu kuće su 4 prostorije koje mogu biti razne namene, zatim natkrivena terasa i garaža. Obe kuće se nalaze u izuzetno lepo uređenom ogradenom dvorištu, sa kolskim prilazom od ulice i sa stazama od kvalitetnog kamena, ušuškane u zelenilo, sa dosta sadržaja za odmor i uživanje. Grejanje u kućama je na struju, čvrsto gorivo, ali postoji mogućnost i priključka na gas koji je prošao ulicom. Starija kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem. Ove nekretnine su obezbeđene video nadzorom. Obe kuće i placevi uknjiženi su na jednog vlasnika, parcele nisu fizički odvojene već je sve u jednoj celini. Kuće se prodaju i posebno svaka sa svojom parcelama. Idealno za život višečlane porodice a zbog lokacije na kojoj se nalaze pogodne su i za rentiranje korisnicima usluga Selters banje. Pored Selters banje prolazi put koji od Beograda preko Mladenovca vodi do prelepe Šumadije, Topole, Oplenca, Aranđelovca, Kosmaja, Rudnika,... U neposrednom okruženju je vrtić, osnovna škola, fakultet, bazeni. Gradskim prevozom su povezane sa centrom Mladenovca, šumadijskom varošicom koja ima sve administrativne sadržaje, dom zdravlja, pijacu, banke, srednje škole. Mladenovac je izuzetno dobro povezan autobuskim linijama autoputem sa Beogradom. Veliki broj stanovnika iz ovog okruženja putuje i radi u Beogradu. Mladenovac se zadnjih nekoliko godina ubrzano širi i dosta stanovnika se iz Beograda seli u ovu mirnu varošicu i njeno okruženje prebogato zelenilom i čistim vazduhom. Agencijska provizija 2% prema opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

170.000 €
Plac | Beograd - Mladenovac
|

Na jugoistočnoj padini Kosmaja, u ponudi je ovaj plac koji izlazi na asfaltni put frontalno širine 15m, dubine 78m. Plac je osunčan i sa njega se pruža prelep pogled na zalaske sunca. Nalazi se u mirnom okruženju sa puno zelenila i izuzetno čistim vazduhom. Pored placa prolazi struja, gasovod, vodovod sa izvorskom vodom sa Kosmaja. Parcela je uknjižena kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

25.000 €
Plac | Beograd - Mladenovac - Velika Ivanča
|

Na jugoistočnim padinama Kosmaja, na blagoj padini u ponudi je ova parcela koja izlazi na asfaltni put frontalno širine 40m a dubine u dužem delu 90m. Plac je osunčan i sa njega se pruža pogled prema Bukulji i Rudniku sa jedne strane a prema Kosmaju sa druge. U neposrednoj blizini se nalaze stambeni objekti. Pored placa prolazi struja, gasovod, vodovod sa izvorskom vodom sa Kosmaja. U blizini prolazi autobuska linija za Mladenovac a nedaleko je i centar naselja Velika Ivanča a takođe i rekreativni centar za terensko jahanje konja. U okruženju ove parcela prisutno je stalno strujanje vazduha, tkz. ruža vetrova što boravak na ovom prostoru čini izuzetno zdravim. Parcela je uknjižena kao ostalo građevinsko zemljište . Agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

30.000 €
Plac | Beograd - Mladenovac - Velika Ivanča
|

Na jugoistočnoj padini Kosmaja, na putu za Pružatovac, u ponudi su ove dve parcele od kojih jedna izlazi na asfaltni put frontalno širine 66m. Prva parcela je ravna a druga je šuma pod blagim nagibom. Nalaze se pored puta od Velike Ivanče prema Pružatovcu i dalje za Mladenovac. Pored placa je priključak za struju i gasovod, kao i vodovodnu mrežu. Parcele se prodaju zajedno a postoji mogućnost i podele na dve polovine ovih parcela. Obe parcele su uknjižene kao ostalo građevinsko zemljište u svojini. Agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

120.000 €
Kuća | Beograd - Mladenovac - Selters Banja
|

Renovirana kuća, luksuzno opremljena, ušuškana u zelenolo, sa uređenim prilazom i prelepim dvorištem. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, pored Selters banje i puta koji od Beograda preko Mladenovca vodi do prelepe Šumadije, Topole, Oplenca, Aranđelovca, Kosmaja, Rudnika,... U neposrednom okruženju je vrtić, osnovna škola, fakultet, bazeni. Udeljena je oko 1 km od centra varošice Mladenovac koja ima sve administrativne sadržaje, dom zdravlja, pijacu, banke, srednje škole. Mladenovac je izuzetno dobro povezan autobuskim linijama autoputem sa Beogradom. Veliki broj stanovnika iz ovog okruženja putuje i radi u Beogradu. Mladenovac se zadnjih nekoliko godina ubrzano širi i dosta stanovnika se iz Beograda seli u ovu mirnu varošicu i njeno okruženje prebogato zelenilom i čistim vazduhom. Ova kuća je građena 2010.godine a 2015.god. je kompletno renovirano prizemlje. Prostorije u prizemlju: ulazni hodnik iz kojeg je komunikacija u dve prostrane spavaće sobe, kupatilo i ogroman dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na prelepu terasu. Potkrovlje je nedovršeno tako da se može organizovati prema potrebi budućeg vlasnika. Zbog lokacije na kojoj se nalazi-blizina Selters banje, nekretnina je pogodna za rentiranje korisnicima usluga banjskog lečenja u Seltersu. Prilaz ovoj kući je zajednički sa još jednom kućom pored ove koja je na odvojenoj parceli a koja se takođe prodaje. Postoji mogućnost dogovora za kupovinu obe kuće zajedno po povoljnijoj ceni. Pogodno je za višečlane porodice koje mogu jako lepo da se organizuju i zajedno uživaju u ove dve kuće sa prelepim dvorištem. Grejanje u kući je na struju sa norveškim radijatorima ali postoji mogućnost priključka na gas koji je prošao ulicom. Obe kuće i placevi su uknjiženi na jednog vlasnika. Ova kuća je uknjižena na 183m2 bruto površine a 135m2 neto korisne površine, sve na 220m2 uređenog placa. Druga kuća je na 591m2 placa sa uknjiženih ukupno 150m2. Agencijska provizija 2% prema opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

108.000 €
Kuća | Beograd - Mladenovac - Selters Banja
|

Kuća kvalitetne stare gradnje, renovirana, nova spoljna pvc stolarija sa roletnama, novo kupatilo, kompleto opremljena, sa uređenim prilazom i prelepim prostranim uređenim dvorištem opremljenim sa dosta sadržaja-jedan mali uređen parkić. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, pored Selters banje i puta koji od Beograda preko Mladenovca vodi do prelepe Šumadije, Topole, Oplenca, Aranđelovca, Kosmaja, Rudnika,... U neposrednom okruženju je vrtić, osnovna škola, fakultet, bazeni. Udeljena je oko 1 km od centra varošice Mladenovac koja ima sve administrativne sadržaje, dom zdravlja, pijacu, banke, srednje škole. Mladenovac je izuzetno dobro povezan autobuskim linijama autoputem sa Beogradom. Veliki broj stanovnika iz ovog okruženja putuje i radi u Beogradu. Mladenovac se zadnjih nekoliko godina ubrzano širi i dosta stanovnika se iz Beograda seli u ovu mirnu varošicu i njeno okruženje prebogato zelenilom i čistim vazduhom. Ova kuća je građena 1970.godine a renovirana pre nekoliko godina. Prostorije u prizemlju: ulazni hodnik dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, ostavom i izlazom na dvorišni deo, tri sobe od kojih jedna izlazi na veliku terasu pored glavnog ulaza u kuću, veliko kupatilo. U suterenu kuće su 4 prostorije koje mogu biti razne namene, Pored same kuće je garaža. Pozadi kuće je prostrano prelepo dvorište. Prilaz ovoj kući je zajednički sa kućom ispred ove koja je na odvojenoj parceli a koja se takođe prodaje. Postoji mogućnost dogovora za kupovinu obe kuće zajedno po povoljnijoj ceni. Pogodno je za višečlane porodice koje mogu jako lepo da se organizuju i zajedno uživaju u ove dve kuće sa prelepim dvorištem. Zbog blizine Selters banje nekretnina je pogodna i za rentiranje korisnicima usluga te Banje. Grejanje u kući je na čvrsto gorivo i ta peći ali postoji mogućnost priključka na gas koji je prošao ulicom. Obe kuće i placevi su uknjiženi na jednog vlasnika. Ova kuća je uknjižena na 119m2, a sa pomoćnim objektima ima uknjiženih 151m2 m2, sve na parceli od 591m2 i prodaje se sa nameštajem bez bele tehnike. Agencijska provizija 2% prema opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

105.000 €
Vikendica | Aranđelovac - Okolno mesto - Zmaj Jovina
|

Prelepa vikendica u pitomoj Šumadiji, u vikend naselju Banja na putu od Aranđelovca prema Topoli, udaljena par stotina metara od glavnog puta. Do vikendice vodi takođe asvaltni put malo lošijeg kvaliteta. Nalazi se na uzvišenju, utopljena u zelenilo visokog rastinja, borova, lipe, oraha i raznovrsnog voća i cveća. Prijatno mirno okruženje, pristojan komšiluk, mini vikend naselje u kome su stanovnici pronašli svoj mir daleko od gradske gužve i zagađenja. Kuća je građena kvalitetno od čvrstog materijala i pokrivena crepom, održavana i dobro očuvana. Potkrovlje je izolovano, opšiveno lamperijom odličnog kvaliteta a iznad je jednim delom tavanski prostor. Prozori su drveni sa drvenim ešalonima. U sobama su podovi od parketa, kupatilo keramika a spoljno stepenište je obloženo kvalitetnim granitnim pločama. Voda u kući je iz gradskog vodovoda i koristi se za piće. Kuća ima tri etaže: nisko prizemlje(polusuteren) gde se nalazi letnja kuhinja sa ostavom, sve zajedno oko 20m2(može se koristiti i kao garaža); visoko prizemlje sa dve prostorije i kupatilom kao i prostranom pokrivenom terasom ispred ulaza ukupno oko 40m2; potkrovlje kome se prilazi spoljnim stepeništem ima jednu veliku sobu oko 20m2 koja se može podeliti na dve, toalet i lepu malu terasu ispred ulaza. Na ograđenom i lepo uređenom placu nalazi se još jedan zidani pomoćni objekat od 15m2 korisne površine kao i prostorija za sušenje mesa. Kuća i parcela su uknjiženi na sadašnjeg vlasnika. Kuća je uknjižena u osnovi na 41m2. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nekretnine.

60.000 €
Kuća | Aranđelovac - Okolno mesto - Cara Uroša
|

Ukoliko želite udoban život van velegradske gužve u prelepom okruženju ova samostalna višespratna kuća na izuzetnoj lokaciji je pravi izbor za Vas !!! Kuća se nalazi u prelepoj Šumadiji, u Aranđelovcu, gradu podno Bukulje i Venčaca na oko 260m nadmorske visine, kulturno-istorijskom centru, poznatom letovalištu, sa svojim istorijskim Orašcom, a osim ovih geografskih lepota i istorijskog značaja, gradu poznatom i po vrlo razvijenim turističkim sadržajima i atrakcijama. Aranđelovac je smešten u centralnoj Srbiji, na samo 76 kilometara od Beograda, dobro je povezan sa ostalim gradovima Srbije. Kraj njega prolazi autoput E-75, pa je do ovog grada lako doći. Od Beograda put traje oko sat vremena. Udaljenost Aranđelovca od Kragujevca je 55 km, od Mladenovca oko 22 km, Topole 14 km i Lazarevca oko 33 km. Ovakav položaj grada omogućava povezanost sa administrativnim, privrednim i turističkim centrima i reperima. Aranđelovac je najpoznatiji po svojoj blagotvornoj bukovičkoj kiseloj vodi, čije je povoljno dejstvo na organizam poznato i proslavljano od davnina. Mogućnosti koje ova lekovita voda pruža iskorišćene su u specijalnoj bolnici za rehabilitaciju Bukovička banja, u kojoj se danas primenjuju najsavremenije terapijske metode. Okružena je velelepnim Bukovičkim parkom. Božanstvena priroda Aranđelovca i njegove okoline nudi zanimljive aktivnosti ljubiteljima prirode. Ukoliko čeznete o bekstvu iz grada, Risovačka pećina, planina Bukulja, jezero Garaši i pešačke staze u Bukovičkom parku idealna su mesta za vas. Ova kuća, smeštena na uzvišenju iznad glavne saobraćajnice, u lepom okruženju sa prelepim pogledom, izgrađena je od izuzetno kvalitetnog materijala 80-ih godina kada su uslovi za gradnju bili znatno strožiji. Takođe je urađena i izolacija spoljnih zidova demit fasadom. Izgrađena je na lepo uređenoj ograđenoj parceli od 530m2 na kojoj možete uživati u hladovini razih zasađenih voćki. Takođe ima dovoljno mesta i za postavljanje bazena. Kuća je uknjižena u osnovi na 107m2. Ima četiri etaže: pr+2+ptk. Na 1. i 2. spratu su dve uređene stambene jedinice, dva komforna 3.0 stana sa po dve terase. U prizemlju, koje je u grubim radovima, smeštena je kotlarnica i ostava a planirana je još jedna stambena jedinica. Potkrovlje je takođe u grubim radovima i tu je planiran stambeni prostor. Poseban je ulaz na svaku etažu sa glavnog stepeništa kuće. Grejanje je etažno sa kotlom na čvrsto gorivo ili na gas. Kuća je dobro izolovana i nema vlage. Može biti odmah useljiva a prodaje se po potrebi sa kompletnim nameštajem. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja je 2% od ugovorene kupoprodajne cene i obuhvata kompletnu uslugu praćenja klijenta u postupku kupoprodaje kao i advokatske usluge.

200.000 €
Plac | Beograd - Mladenovac - Koraćica
|

Na samom obodu Kosmaja, sa njegove jugoistočne strane u ponudi je ovaj plac koji je uknjižen u katastru kao zemljište u građevinskom području. Plac je osunčan na terenu sa blagim padom na južnu stranu i sa pogledom do Rudnika. Struja i voda u blizini placa. Asfaltni put na oko 300m. Pogodno za sadnju raznog voća ali i za izgradnju vikend kuće za osobe koje žele da uživaju u lepotama prirode Kosmaja i okoline na izuzetno čistom vazduhu. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nepokretnosti.

70.000 €
Plac | Beograd - Sopot - Nemenikuće - Ustanička
|

Zemljište u građevinskom području pored asfaltnog puta u izuzetno mirnom okruženju u podnožju planine Kosmaj, u naselju Nemenikuće, opština Sopot, udaljeno 50-ak km od Beograda. Prodaje se porodično imanje-zemljište u građevinskom području površine 3 ha sa uknjižene dve porodične kuće površine 63m2 i 86m2 i pomoćnim objektom od 30m2. Zemljište je u jednoj celini sa nagibom prema severoistoku i sastoji se od više spojenih parcela pod voćnjakom, livadom, vinogradom i šumom. Sve parcele, kao i objekti uknjiženi su na jednog vlasnika, bez tereta. Prilaz imanju je direktno sa asfaltnog puta. Jedna porodična kuća je useljiva i priključena je na gradski vodovod i elektro mrežu, dok druga kuća zahteva kompletnu rekonstrukciju. Na zemljištu postoji uknjižen i pomoćni objekat u osnovi 30 m2 koji je takođe moguće adaptirati za stanovanje. Odlična lokacija sa pogledom na Kosmaj, izuzetno privlaćno za porodične ljude koji žele živeti u prirodnom okruženju daleko od gradske gužve, buke i zagađenja i baviti se raznovrsnim delatnostima. Na par stotina metara je osnovna škola kao i seoska crkva. lokacija je takođe privlačna i za investicionu gradnju stambenog kompleksa zatvorenog tipa. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenta u postupku kupoprodaje nepokretnosti.

280.000 €
Kuća | Pančevo - Okolno mesto - Banatsko Novo Selo
|

Porodična kuća 111m2 sa pomoćnim objektima 78m2 na parceli 12 ari i 46m2 pravilnog pravougaonog oblika (20m frontalo prema ulici), gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj ravnici nedaleko od Deliblatske peščare na magistralnom putu Beograd-Vršac. Ima svoju osnovnu Školu, zdravstvenu stanicu, dve pravoslavne crkve, apoteke, markete i ostalu infrastrukturu potrebnu za život. Stanovništvo je mešano rumunske i srpske nacionalnosti. Veći broj stanovnika ovog naselja radi duže vreme u inostranstvu tako da su i kuće većinom lepo uređene sa širokim zelenim površinama prema ulici. Ova kuća je zidana duplom ciglom sa dobrim rasporedom prostorija i visinom plafona 3m ali je potrebna rekonstrukcija i zahteva ulaganje. Od prostorija ima ulazni trem, hodnik, dve velike sobe orjentisane prema ulici, prostrano kupatilo, kuhinjsko trpezarijsku prostoriju prema dvorištu, ostavu i tavanski prostor. Pored kuće na parceli su još dva pomoćna zidana objekta površine 58m2 i 20m2 koji mogu biti razne namene. Svi objekti na parceli su uknjiženi na sadašnjeg vlasnika. Objekat ima priključenu struju, telefon, priključak na gas. Postoji mogućnost zamene ove nepokretnosti za stan u Pančevu. Agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene i obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nepokretnosti.

55.000 €
Kuća | Pančevo - Okolno mesto - Banatsko Novo Selo
|

Porodična kuća 142m2 sa pomoćnim objektima na parceli 12 ari i 36m2 pravilnog pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj ravnici nedaleko od Deliblatske peščare na magistralnom putu Beograd-Vršac. Ima svoju osnovnu školu, zdravstvenu stanicu, dve pravoslavne crkve, apoteke, markete i ostalu infrastrukturu potrebnu za život. Stanovništvo je mešano rumunske i srpske nacionalnosti. Veći broj stanovnika ovog naselja radi duže vreme u inostranstvu tako da su i kuće većinom lepo uređene sa širokim zelenim površinama prema ulici. Ulice su asfaltirane sa uličnim osvetljenjem. Ova kuća je zidana duplom ciglom sa dobrim rasporedom prostorija i visinom plafona 3,20m ali je potrebna rekonstrukcija i zahteva ulaganje. Od prostorija ima ulazni hodnik, dve velike sobe orjentisane prema ulici, prostrano kupatilo, kuhinjsko trpezarijsku prostoriju prema dvorištu, ostavu i tavanski prostor. Pored kuće na parceli je više zidanih pomoćnih objekta. Kuća i parcela su uknjiženi na sadašnjeg vasnika. Objekat ima priključenu struju, telefon, priključak na gas. Postoji mogućnost zamene ove nepokretnosti za stan u Pančevu. Agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene i obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje ove nepokretnosti.

60.000 €
Agencije za nekretnine | Vesta Nekretnine Vera Aloric Pr