Nekretnine: Agencije za nekretnine | Rajic Nekretnine
Rajic Nekretnine
Broj u registru posrednika : 880
Prostran dvosoban stan u elitnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, prostran je, sa lepim pogledom. Struktura: Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. Stan ima i garažno mesto uz doplatu od 100 evra. Agencijska provizija 60%.
Komforan prazan stan u Beogradu na vodi, pogodan i za stanovanje i za poslovni prostor. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa predivnim pogledom na grad. U okviru zgrade se nalazi i spa centar. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Komforan prazan stan u Beogradu na vodi, pogodan i za stanovanje i za poslovni prostor. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa predivnim pogledom na grad. U okviru zgrade se nalazi i spa centar. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Komforan trosoban stan u BG na vodi sa pogledom na Dunav. Stan je potpuno opremljen i nov. Struktura: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Uz stan ide i garažno mesto. Agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja.
Tek renoviran trosoban stan u srcu grada u zgradi s liftom. Struktura: prostran dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, radna soba, hodnik i kupatilo. Stan je odmah dostupan. Agencijska provizija 60%.
Izuzetan, luksuzan stan, dvostrano orijentisan, potpuno opremljen nameštajem i pokućstvom u Beogradu na vodi -Queens Park. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaća soba sa kupatilom, druga spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava i terasa. Stan ima ugradni frižider, rernu, sporet, aspirator, mašinu za suđe, mašinu za pranje veša, mašinu za sušenje veša, 2 OLED televizora i sve neophodno pokućstvo. za nepušače i bez kućnih ljubimata. Za svaku preporuku. Uz stan idu i 2 garažna mesta (uz doplatu za svako od 100 evra). Agencijska provizija po opštim uslovima poslovanja.
Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan u novom,modernom kompleksu Airport Garden, na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu (pored Airport city, West-a), Stan je moderan, elegantan i pažljivo uređen, sa kvalitetnim nameštajem i svim potrebnim sadržajima za udoban boravak. Idealan je kako za duži boravak, tako i za one kojima je potreban luksuzan smeštaj na kraći period. Pogodan je za jednu ili dve osobe (nema odvojenu spavaću sobu). Zgrada ima recepciju i tek je useljena. Agencijska provizija po opštim uslovima poslovanja.
Jednoiposoban stan na Konjarniku, u prizemlju, sa pogledom na zelenilo. Struktura. dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo. Odlično povezan sa centrom grada. Agencijska provizija 60%.
U prodaji odličan, komforan stan na Zemunskom keju, u soliteru sa liftovima. Stan je dobro održavan, s pogledom na zelenilo, iz kuhinje pogled na Dunav. Struktura: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, toalet i kupatilo, dve terase. Stan je uknjižen na 77 kvadrata. Agencijska provizija 2%.
Moderan poslovni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Golsvordijeva ulica. Nalazi se u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, Kalenić pijace i Bulevara kralja Aleksandra. Prostor je organizovan na dva nivoa: prizemlje površine 30 m² i sprat od 70 m², ukupno 100 m². Odličan raspored, savremen enterijer i reprezentativan izgled čine ga idealnim za kancelarije, ordinacije, salone lepote, edukativne centre, IT kompanije i druge uslužne delatnosti. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada i veliku frekvenciju ljudi. Agencijska provizija 60%.