Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339
Odličan, dvosoban stan u mirnoj ulici na Karaburmi. Sastoj se od centralnog hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom , kupatila i dve terase. Ukupna merena površina je 52m2. Kompletno je renoviran tako da nema nikakvih ulaganja. Izvedena je instalacija za etažno grejanje, a poseduje i novu inverter klimu. Sa terase se pruža prelep pogled na Karaburmu i Dunav. U blizini su škole, supermarketi, linije gradskog prevoza. Agencijska provizija 2% Agent: Marko Vukašinović br. licence:5413 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MV07 .
Sremčica je naselje u gradskoj opštini Čukarica u gradu Beogradu.U Sremčici postoje dve osnovne škole, pijaca, tržni centar...Odlično je povezano gradskim prevozom do grada.Odlična porodična kuća sa velikim dvorištem, u Sremčici, na placu od 12.44 ari, pravougaonog oblika i ograđen. Svaki nivo ima po 4 sobe,sa 3 terase. Od nivoa ima PR +I+II+PTK. Kuća poseduje garažu koja je u prizemlju kuće. Priključak na kanalizaciju, i mogućnost grejanja na gas, dvotarifno trofazno brojilo. Mikrolokacija odlična. Lipovička šuma je na par minuta od kuće. Autobuska stanica gradskog prevoza je udaljena 300-400m, Ibarska magistrala lako dostupna. U neposrednom okruženju se nalaze svi ostali sadržaji neophodni za kvalitetan život (prodavnice, apoteke, vrtići, škola...) Prednost kuće su celine koje mogu funkcionisati kao 3 odvojene stambene jedinice, plus visoko potkrovlje koje se takođe može preraditi u stambeni deo. Merena površina kuće je 380m2. Agencijska provizija 2 % Agent: Milica Cagić broj licence 241 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/2620 734 .
Na prodaju gradsko građevinsko zamljište pored železničke pruge , njiva 3. klase. Ukupne površine 45,84 ara. Cena po aru je 3555eura. Agencijska provizija 2% Agent: Marko Vukašinović br. licence:5413 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MV07 .
Retko u ponudi. U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana sa video nadzorom. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka , spavaće sobe kupatila,garderobera, dva balkona i ostavom ispod stepeništa. Drugi sprat se sastoji od dve spavaće sobe sa balkonima,kupatila,toleta dnevnog boravka. Dvorište iza kuće na koje se izlazi iz kuhinje, travnati deo i cenjeni su oko 3 ara.Dvorišni objekat je 60m2,ispod objekta je podrum . Merena površina sa pomoćnim objektima je 480m2. Grejanje je etažno na pelet. Kuća je za preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Aleksandar Davinić br. licence 1526 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 AD11 .
Eksluzivna ponuda u agenciji Art nekretnine! Bez provizije za kupce! U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan 71.16 m2 sa terasom na prizemlju, drugom i trećem u novogradnji na dobroj lokaciji blizu tržnog centra Stadion, pošte, pijace, izlaza na auto put, sa lepim pogledom na grad. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni 20.000€ + PDV. Rok završetka januar 2026. Plaćanje po fazama gradnje. Moguća kupovina na kredit i povrat PDV-a. Termo blok, spoljna aluminijumska stolarija, kvalitetna sigurnosna ulazna vrata, medijapan unutrašnja stolarija, uvozna keramike prve klase, provoklasne sanitarije, hrastov parket, grejanje-toplotna pumpa. Bez provizije za kupce Agent: Mijat Mijatović, br. licence 6206 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 MM .
Eksluzivna ponuda u agenciji Art nekretnine! Bez provizije za kupce! U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan 60.74 m2 sa terasom na drugom i trećem u novogradnji na dobroj lokaciji blizu tržnog centra Stadion, pošte, pijace, izlaza na auto put, sa lepim pogledom na grad. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni 20.000€ + PDV. Rok završetka januar 2026. Plaćanje po fazama gradnje. Moguća kupovina na kredit i povrat PDV-a. Termo blok, spoljna aluminijumska stolarija, kvalitetna sigurnosna ulazna vrata, medijapan unutrašnja stolarija, uvozna keramike prve klase, provoklasne sanitarije, hrastov parket, grejanje-toplotna pumpa. Bez provizije za kupce Agent: Mijat Mijatović, br. licence 6206 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 MM .
Zastupamo prodaju izuzetne nekretnine koja se nalazi u blizini Biefa i Bajlonijeve pijace. U pitanju su dva stana, koja se mogu koristiti i kao jedna stambena jedinica, odvojeni zidom od knaufa dužine 3 metra. Oba stana ukupne kvadrature od 122,81 m2 (veći od 79,78 m2 i manji od 43,03 m2) prodaju se istovremeno. Iz manjeg stana se stepenicama izlazi na ravan krov površine oko 80 m2, koji se koristi kao otvorena terasa,koja je pripremljena za ogradjivanje i izvedena je voda i struja. Oba stana su južno orijentisana i osunčana tokom celog dana, a sa terase se pruža otvoren pogled ka Bitefu, kupoli Narodne skupštine i crkve Sv. Marka. Stanovi poseduju prvoklasnu aluminijumsku stolariju, izuzetnu zvučnu izolaciju, hrastov parket prve klase, kvalitetnu keramiku i ne zahtevaju nikakva dodatna ulaganja. Kuhinje, spavaće sobe, plakari i još jedan deo nameštaja specijalno su dizajnirani za ove stanove i ostaju u stanu. Ovaj stan nudi vrhunsku lokaciju za život, ali ima potencijal i za poslovni prostor. Agenc. provizija 2% Agent: Tamara Vučković br. licence 3104 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 0112620734 TV .
Uknjižen, 3.0, eg, 2/2, lift, velika terasa od 36m2, garažno mesto. Retko u ponudi. Na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona fantastičan 4.0 soban stan na prodaju. Stan se nalazi na 2 spratu od ukupno 2. Ima prelepu i veliku terasu. Uknjižen i odmah useljiv. 124m2 mereno sa terasama, 88m2 uknjizenih. Stan se sastoji iz ulaznog antrea, 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i gostinskog toaleta. Zgrada ima jedan lift. Grejanje je na struju, Alu stolarija, klima uređaji. Uz stan (cenu stana) ide jedno parking mesto. Agencijska provizija 2% Agent: Tamara Šljukić br. licence 2531 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/262-07-34 TŠ .
Uz samu magistralu, odlična povezanost sa Beogradom, centralnom i zapadnom Srbijom. Idealna prilika za ugostiteljski biznis, medicinske ustanove, starački dom, stan na dan. Struktura: 15 soba+kupatila, kuhinja, restoran. Nudimo na dugoročni zakup na 5 god. Poslovni prostor sa odličnom saobraćajnom povezanošću I privatnim parkingom. Smeštajni objekat je udaljen 5 km od parka Košutnjak. Jezero i brojni rekreativni sadržaji na Adi Ciganliji nalaze se na 6 km. Do centra Beograda ima 12 km. Aerodrom Beograd je udaljen 22 km. Sobe su opremljene i veoma komforne, imaju mogućnost dodavanja ležaja. Svaka soba ima zasebno kupatilo, uredjene sobe imaju podove prekrivene tepihom. Ovaj objekat predstavlja idealnu priliku za investitore, velikom broju putnika I blizini ključnih saobraćajnih čvorišta. Poslovni prostor je odmah useljiv Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Ozrenska ulica je odlično povezana sa centrom grada, ova lokacija je i glavni administrativni centar opštine Voždovac, a na domak je glavnog čvora gradskog saobraćaja Dušanovca koji spaja zapadni I južni deo grada I sportskog centra Šumice. Lokal ima i deo dvorišta koje mu pripada, osvetljen je i ima dosta staklenih površina. Lokal se nalazi u novogradnji I useljiv je. Idealan izbor za one koji traže priliku da investiraju u poslovni prostor sa višestrukom namenom. Za svaku preporuku. Useljiv odmah. Cena sa uračunatim PDV-om. Pozovite nas i zakažite sastanak. Bez provizije za kupce Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .