Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339

Izdaje se duplex stan na odličnoj lokaciji u Bloku 22, idealan za porodičan život, kompletno namešten I opemljen. U neposrednoj blizini nalaze se osnovne škole, vrtići, parkovi, Beogradska Arena, marketi i svi sadržaji neophodni za svakodnevnicu. Stan se sastoji od pet spavaćih soba, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i dve lođe, pružajući dovoljno prostora za udoban život. U stanu je ugrađeno sedam klima uređaja, što garantuje komfor tokom cele godine. Jedno garažno mesto na nivou -1 uračunato u cenu zakupa Obavezan depozit u visini dve mesečne zakupnine Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Biljana Milić br. licence 5901 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 BM .
Prostran , četvorosoban duplex na dorćolskoj adresi. Stan se nalazi na drugom spratu male dvorišne zgrade u tihoj ulici. I nivo- dnevna soba sa trpezarijom , kuhinja, kupatilo, terasa,hodnik. Na spratu su 3 spavaće sobe ( jedna može služiti i kao garderober.) Odmah useljiv. Depozit obavezan. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne zakupnine Sladjana Čadjenović br.licence 4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .
Novogradnja u omanjoj zgradi u mirnoj ulici na Zelenom Brdu sa samo osam stanova, sastoji se od dnevno trepezarijsko kuhinjskog prostora, kupatila i dve spavaće sobe. Stan nije opremljen. Zakupci imaju šansu da ga opreme po svojoj želji u dogovoru sa vlasnikom. Dvostrano orijentisan. Grejenja na gas. Obavezno pogledatajte video. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Maja Vodovar, br. licence:3684 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MV04 .
Novogradnja u omanjoj zgradi u mirnoj ulici na Zelenom Brdu sa samo osam stanova, sastoji se od dnevno trepezarijsko kuhinjskog prostora, kupatila i dve spavaće sobe. Stan nije opremljen. Zakupci imaju šansu da ga opreme po svojoj želji u dogovoru sa vlasnikom. Dvostrano orijentisan. Jedan parking se placa dodatnih 100eur. Obavezno pogledatajte video. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Maja Vodovar, br. licence:3684 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MV04 .
U prilici smo da Vam ponudimo prelep, četvorosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu na vodi. Sve je rađeno sa najkvalitetnijim materijalima i dizajniran je sa posebnom pažnjom i ukusom. Stan poseduje hodnih, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom( open space), tri spavaće sobe, dva kupatila, garderober, vešernicu i dve terase sa kojih se pruža spektakularan pogled na reku i grad. Stan je veoma svetao i osunčan. Sve prostorije su klimatizovane. Zgrada ima recepciju, obezbeđenje, nekoliko liftova, video nadzor. U okviru kompleksa imate sve neophodno za komforan život. Spa centar, teretane, restorane, tržni centar Galerija, vrtiće, markete, šetaliste pored reke. Uz stan se može kupiti i garažno mesto po ceni od 25 000 € . Jedinsvena nekretnina. Topla preporuka. Agencijska provizija 2% Agent: Slađana Čađenović, br. licence:4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .
Namešten, 1.0, 57m2, pr/XII, CG, terasa, depozit. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Novi Dorćol. Stan je idealan za život a može biti i poslovni prostor. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, paravanom odvojenog spavaćeg dela, kuhinje, male ostave, kupatila i velike terase. Grejanje je po utrošku. U sklopu kompleksa se nalazi dečije igralište, teretana, sauna, kafići, restorani, bazen, spa, prodavnice, odlična mu je infrastruktura. Mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta po ceni od 100eur. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne rente Agent:Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .
Petosoban stan u luksuznoj novogradnji u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Zgrada sa malim brojem stanova, dva po spratu. Od prostorija ima predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, tri kupatila, toalet, dve terase. U stanu je ugradjena: alu stolarija sa roletnama i elektro podizačima, troslojni hrastov parket, granitne pločice Marazzi, Vileroy Boch i Grohe sanitarije, klima Gree. u zgradi lift Klemann. Uz stan se moogu kupiti 2 parking mesta u garaži po ceni od 35.000 evra za jedno parking mesto. Zgrada sa video nadzorom i portirom 24/7 Agencijska provizija 2% Agent: Maja Vodovar, br. licence:3684 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MV04 .
Na ekskluzivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dvora i Američke ambasade, izdaje se četvorosoban duplex od 215m2 sa velikom terasom i dvorištem, bazenom, saunom i garažom. Stan je trostrane orijentacije, svetao i sunčan sastoji se od ulaznog antrea sa toaletom, iz kojjih se ulazi u kuhinju, trpezariju i veliki dnevni boravak open space koncepta sa izlaskom na terasu i dvoriste. Na prvom spratu su tri spavaće sobe i dva mokra čvora sa puno plakara i odvojenom prostorijom, garderoberom. Stan se izdaje prazan, sa ugradnim plakarima, kuhinjom i belom tehnikom, mogucnosti korišćenja bazena i saune i garažnim mestom. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne zakupnine Agent: Maja Vodovar, br. licence:3684 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/2620734 MV04 .
U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište u Ovci. Plac je uknjižen 800 metara od glavnog puta, prilaz zemljani put drugi red. Agencijska provizija 2% Agent: Aleksandar Davinić br. licence 1526 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 AD11 .
Poslovni prostor na prvom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski prostor od 81 kvadratna metra se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom nudi moderne pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvo lokala svih namena od prodavnica do Pošte. Nedavno renoviran sa elegantnim dizajnom, idealan je za kancelariju ili mnoštvo usluga različitih firmi. Trenutno se koristi kao kancelarija i prostor za učenje (study room). Uživajte u fleksibilnom rasporedu, dovoljnom prirodnom svetlu i pristupačnoj lokaciji savršenoj za rad. Lokal se prodaje namešten ili nenamešten i spreman za korišćenje sa implementiranim klima uređajima, video nadzorom i alarmnim sistemom. Agenc. provizija 2% Agent: Jovana Popovic br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/42620-734 JP11 .
Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking. U opremu studija je uloženo preko 100 000 evra što nije uključeno u cenu, ali može biti stvar dogovora. Prostor je smešten u samom poslovnom centru sa mnoštvom lokala svih namena od prodavnica do Pošte... Nedavno renoviran sa poslovnim dizajnom, idealan je za kancelariju ili mnoštvo usluga različitih firmi i video i audio produkcije. Trenutno se koristi kao kancelarijski prostor i video studio za edukativnu ustanovu. Uživajte u fleksibilnom rasporedu, dovoljnom prirodnom svetlu i pristupačnoj lokaciji savršenoj za rad. Lokal se prodaje namešten i spreman za korišćenje sa implementiranim klima uređajima, video nadzorom i alarmnim sistemom. Agenc. provizija 2% Agent: Jovana Popovic br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/2620-734 JP11 .
Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking. U opremu studija je uloženo preko 100 000 evra što nije uključeno u cenu, ali može biti stvar dogovora. Prostor je smešten u samom poslovnom centru sa mnoštvom lokala svih namena od prodavnica do Pošte... Nedavno renoviran sa poslovnim dizajnom, idealan je za kancelariju ili mnoštvo usluga različitih firmi i video i audio produkcije. Trenutno se koristi kao kancelarijski prostor i video studio za edukativnu ustanovu. Uživajte u fleksibilnom rasporedu, dovoljnom prirodnom svetlu i pristupačnoj lokaciji savršenoj za rad. Lokal se prodaje namešten i spreman za korišćenje sa implementiranim klima uređajima, video nadzorom i alarmnim sistemom. Agenc. provizija 2% Agent: Jovana Popovic br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/2620-734 JP11 .
Izdaje se odličan ,kompletno namešten četvorosoban stan u prizemlju stambene zgrade . Sastoji se od tri spavaće sobe od čega je jedna master sa svojim kupatilom, dnevne sobe , kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila. Zgrada je obezbedjena vrhunskim video i alarmnim sistemom. Poseduje veliku terasu(dvorište) na koju se izlazi iz dnevnog boravka ,i iz jedne od spavaćih soba tj master spavaće sobe . Spavaći blok odvojen sa svojim kupatilom i velikim garderoberom. Mogućnost zakupa i garažnog mesta u zgradi . Za svaku preporuku Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 .
Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati po potrebi. Grejanje je na 2 nove inverter klime. Na gornjem spratu ispod kosina se nalaze 2 male ostave koje mogu služiti za odlaganje stvari. Ispred se nalazi prelepa veranda od 12m2, poseduje parking mesto. Mesečni troškovi jako mali. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola Despot Stefan Lazarević, vrtić, stara Mirjevska crkva, prodavnice. Agencijska provizija 2% Agent:Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .
Polunamešten, dupleks, 3.5, podno grejanje, renoviran, 4/4, terasa. Stan se nalazi u mirnom delu Neimara u blizini Autokomande i auto puta. Stan je duplex i kompletno je renoviran. U donjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, kupatilo sa kadom a na gornjem nivou se nalaze 2 spavaće sobe i još jedna veća soba koja se može pregraditi ili služiti kao prostor za odmor koja ima izlaz na francuski balkon i toalet. Stan je prostran i odlično osvetljen prirodnim svetlom sa prelepim pogledom, podno grejanje je u celom stanu i sadrži 2 inverter klime. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne rente Agent:Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .
Uknjižen, renoviran duplex, 3.5, podno grejanje, 4/4, terasa. Nalazi se u mirnom delu Neimara u blizini Autokomande i auto puta. Stan je duplex i kompletno je renoviran. U donjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, kupatilo sa kadom a na gornjem nivou se nalaze 2 spavaće sobe i još jedna veća soba koja se može pregraditi ili služiti kao prostor za odmor koja ima izlaz na francuski balkon i toalet. Stan je prostran i odlično osvetljen prirodnim svetlom sa prelepim pogledom, podno grejanje je u celom stanu i sadrži 2 inverter klime. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent:Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .
Prodaje se stan u novogradnji u Kumodraškoj ulici na trećem spratu. U blizini tržnog centra Stadion, na par minuta od Autokomande i Slavije. Okružen školama, fakultetima, na mirnoj lokaciji. Odličan raspored, sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Sistem grejanja na toplotne pumpe koji štedi energiju. Predivan pogled prema ulici. Završetak gradnje u maju 2025. Postoji mogućnost iznajmljivanja ili kupovine parking mesta. Za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
U ponudi je funkcionalan stan površine 31m², smešten na odličnoj lokaciji u blizini SC Ušće. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaćeg dela, kuhinje sa trpezarijom i kupatila, a uz njega dolazi i pripadajuća ostava, kao i parking mesto. Zgrada i sam kraj imaju izuzetnu perspektivu zbog planiranih radova u bliskoj budućnosti, što ovu nekretninu čini odličnom prilikom za investiciju. Agencijska provizija 2% Agent: Biljana Milić br. licence 5901 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 BM .
Dvosoban stan u blizini Vojvode Stepe. U lepom delu Voždovca, u novoj zgradi, nalazi se prelep dvosoban stan. Ovaj stan je idealan za one koji traže moderan i komforan životni prostor. Stan se nalazi u zgradi koja poseduje niz modernih pogodnosti, uključujući bazen, spa centar, recepciju, čuvara sa 24-časovnim nadzorom, video nadzor, kao i parking. Zgrada se nalazi ispod ulice Vojvode Stepa. U blizini se nalazi vrtić, osnovna škola, prodavnice, i javni prevoz. Agencijska provizija 2% Agent: Jovana Popović br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 JP11 .
BARAJEVO, PLAC 80 ari Prodaje se plac površine 80 ari u opštini Barajevo. Nalazi se na samo 2 min od centra Barajeva i pruža idealne uslove za izgradnju. Odlična lokacija. Savršena kombinacija prirodnog okruženja i blizina svih potrebnih sadržaja. Pristup asfaltu i dobra povezanost sa glavnim saobraćajnicama. Svi potrebni priključci za struju,vodu i kanalizaciju su dostupni. Plac je uknjižen i idealan je za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog projekta. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Marija Jelić br. licence 5857 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MJ .