Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O

Art nekretnine d.o.o.


Broj u registru posrednika : 339
Telefon: (011) 401-6236
Stan | Beograd - Vračar - Hram svetog Save - Stojana Protića
|

U jednoj od najprestižnijh lokacija na Vračaru, u novoizgrađenoj ekskluzivnoj zgradi, u neposrednoj blizini Hrama, sa pogledom na isti, u ponudi; ekskluzivan, svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 222 m2. Nalazi se u najlepšem delu ulici Stojana Protića, u novoj modernoj zgradi sa recepcijom i portirom. Ova nekretnina predstavlja savršenu kombinaciju funkcionalnosti i komfora. Stan je potpuno nov, i u završnoj je fazi postavljanja parketa i unutrašnje stolarije, dvostrane orjentacije, sa prirodnim osvetljenjem i otvorenim pogledom tokom celog dana na Hram i Avalu. Sastoji se od ulaznog hodnika (sa toaletom), koji direktno povezuje; prostrani i moderan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom veće kvadrature, koji omogućava izdvojene kutke u ambijentu, sa prelepom terasom, sa koje se pruža bajkovit pogled na Hram i njegov plato. Spavaći blok je podeljen u dve celine, u jednom delu su tri master sobe, svaka sa kupatilom i garderoberom, dok se u drugom delu nalazi izdvojena master soba, sa kupatilom, garderoberima i terasom, sa koje se pruža panoramski pogled na Avalu. Dodatna prednost ove nepokretnosti je u njenoj funkcionalnosti, pruža mogućnost formiranje izdvojenog dela u sklopu postojećeg stana. Stan pored, Fan Coil- samostalni ekonomičan i energetski efikasan sistem grejanje i hlađenje putem toplotnih pumpi, ima i podno grejanje. Stan je maksimalno izolovan od buke, s obzirom na kvalitet gradnje, A klasa završne obrade, upotreba vrhunskih materijala i opreme ( italijanska sanitarija, granitni mermer, specijalan hrastov parket za podno grejanje dim. 220x17, spoljna stolarija alu-drvo sa troslojnim staklom), te kao takav, sa sigurnošću ispunjava sve zahteve udobnosti i modernog načina života. Za sve one koji žele luksuzniji način života na najatraktivnijoj beogradskoj lokaciji, ovo je idealna prilika za kupovinu ove jedinstvene nepokretnosti. Uz stan je moguće kupiti 2 garažna mesta. Cena manjeg garažnog mesta od 13 m2, je 40.000, dok je cena većeg garažnog mesta od 18.50 m2, 50.000. Po želji kupca, u ovoj fazi je moguće odabrati završnu obradu i boju zidova. Agencijska provizija 2% Agent: Vesko Čarapić, br.licence 1645 " Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg.br. 339 011/ 26-20-734 .

1.176.600 €
Kuća | Beograd - Novi Beograd - Bežanijska kosa 1 - Partizanske avijacije
|

Na prodaju je jedinstvena kuća od 260m2 koja se prostire na 4 nivoa, zaklonjena od gradske buke jer se nalazi u mirnom kraju, okružena zelenilom. Blizina auto puta, razni komercijalni sadržaji, vrtići, teniski tereni, dva sportska centra od kojih jedan sa bazenom, restorani i izuzetno miran i siguran kraj, čine ovu kuću još atraktivnijom. - centralno grejanje u kombinaciji sa podnim grejanjem u kupatilima, - Saint-Gobain Isover toplotna i zvučna izolacija, - Italijanska granitna keramika ultra premium proizvodjača, - Višeslojni parket, - Zidne obloge od drveta oraha, - Nemačka stolarija drvo-aluminijum sa troslojnim staklom, punjenim argonom, - Kapija od kovanog gvoždja, - Vrata marke Bosal exclusive, sobna vrata od medijapana sa sakrivenim šarkama i savršenim nečujnim mehanizmima, - Staklene ograde na terasi veće debljine od proseka tj 2x10mm, - Najsavremeniji video nadzor i sigurnosni sistem, kao i senzori pokreta na svakoj etaži, - Daikin klima uredjaji, - LG smart televizori na 7 pozicija u kući, - Centralni bojler od 250L, - Bosch bela tehnika, - Falmec ostrvski aspirator, - Natuzzi Italijanski nameštaj, - I ono što je po nama genijalno osmišljeno u kući je kanal za veš koji ima otvor na svakoj etaži direktno do vešeraja u suterenu pa samim tim znatno olakšava život. Kuća se prodaje kompletno opremljena. Raspored kuće je sledeći: - prizemlje: hodnik, prostrana dnevna soba sa malom trpezarijom iznad koje se nalazi svetlarnik tj stakleni krov, kuhinja, velika trpezarija i toalet, - Suteren: vešeraj, kupatilo, multifunkcionalni prostor koji može biti pretvoren u bioskopsku salu, prostor za bilijar, teretanu ili jednostavno prostor za druženje, zabave i slično. Ovaj prostor ima prirodnu ventilaciju. - Prvi sprat: spavaća soba sa walk in garderoberom, jos dve spavaće sobe, terasa na koju je moguć izlaz iz dve sobe i kupatilo. - Drugi sprat: radna soba sa prostorom za uživanje i privatnost. Walk in garderober, kupatilo, kamin, čajna kuhinja , uz prelepu terasu sa staklenom ogradom sa koje se prostire pogled na celo naselje i zelenilo. Ima javni, nezonirani, parking. Jedinstvena. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Slađana Čađenović, br. licence:4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .

945.000 €
Stan | Beograd - Vračar - Hram svetog Save - Stojana Protića
|

U jednoj od najprestižnijh lokacija na Vračaru, u novoizgrađenoj ekskluzivnoj zgradi, u neposrednoj blizini Hrama, sa pogledom na isti, u ponudi; ekskluzivan, svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 261 m2. Nalazi se u najlepšem delu ulici Stojana Protića, u novoj modernoj zgradi sa recepcijom i portirom. Ova nekretnina predstavlja savršenu kombinaciju funkcionalnosti i komfora. Stan je potpuno nov, (izvršen je tehnički prijem), i u završnoj je fazi postavljanja parketa i unutrašnje stolarije, dvostrane orjentacije, sa prirodnim osvetljenjem i otvorenim pogledom na Avalu i Hram. Stan je funkcionalno podeljen u dve celine, koje povezuje centralni ulazni deo stana-antre. Sa leve strane iz hodnika sa izdvojenim toaletom, ostavom i garderoberom, se ulazi u prostrani i moderan dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, i prelepom terasom, sa koje se pruža bajkovit pogled na Hram. Kuhinja ima prirodnu svetlost iventilaciju, i u sklopu iste se nalazi dodatna prostorija; špajz-ostava. Izdvojeni spavaći blok, pored prostorije za vešeraja, sačinjavaju tri zasebne master sobe, svaka sa svojim kupatilom, garderoberom, terasom, sa koje se pruža panoramski pogled na Avalu. Dodatna prednost ove nepokretnosti je u tome sto u sklopu prostranog dnevnog boravka, u slučaju potrebe, postoji mogućnost formiranja radne sobe ili kabineta. Stan pored, Fan Coil- samostalni ekonomičan i energetski efikasan sistem grejanje i hlađenje putem toplotnih pumpi, ima i podno grejanje. Stan je maksimalno izolovan od buke, s obzirom na kvalitet gradnje, A klasa završne obrade, upotreba vrhunskih materijala i opreme ( italijanska sanitarija, granitni mermer, specijalan hrastov parket za podno grejanje dim. 220x17, spoljna stolarija alu-drvo sa troslojnim staklom), te kao takav, sa sigurnošću ispunjava sve zahteve udobnosti i modernog načina života. Za sve one koji žele luksuzniji način života na najatraktivnijoj beogradskoj lokaciji, ovo je idealna prilika za kupovinu ove jedinstvene nepokretnosti. Uz stan je moguće kupiti 2 garažna mesta. Cena manjeg garažnog mesta od 13 m2, je 40.000, dok je cena većeg garažnog mesta od 18.50 m2, 50.000. Po želji kupca, u ovoj fazi je moguće odabrati završnu obradu i boju zidova. Agencijska provizija 2% Agent: Vesko Čarapić, br.licence 1645 " Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg.br. 339 011/ 26-20-734 .

1.378.000 €
Stan | Kopaonik - Profesora Aleksandra Nikolića
|

Uknjižen, odličan, neuseljavan stan, dvostrane orijentacije, u novoj zgradi na 5km od centra Kopaonika. Sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, prostrane dnevne sobe sa trezarijom i kuhinjom (open-planed koncept), odvojene velike spavaće sobe i kupatila sa tuš kabinom. Prilikom gradnje korišćeni su najkvalitetnini materijali, hrastov parket prve klase je postavljen u sobama i predsoblju, keramika visokog kvaliteta u kuhinji i kupatilu, PVC stolarija je iz premium klase u dekoru drveta, grejanje je na struju. Grejanje je na struju. Ispod stana su još dva sprata. Stan je za svaku preporuku i odmah je useljiv. Agencijska provizija 2% Agent: Ivana Koprivica, br. licence:4617 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 IK05 .

120.000 €
Poslovni prostor | Beograd - Zemun - Zemun polje - Ugrinovački put
|

Izdaje se višenamenski poslovni prostor na ekskluzivnoj lokaciji u Zemunu, na delu Novosadskog Autoputa. Objekat ima ulaz sa autoputa, sadrzi 20 parking mesta označenih. Gornji prostor je velicine 210m2 ima odvojenu kancelariju. Bočni prostor je 230m2 u koje spada 3 kancelarije i kupatilo, mogućnost prilaza za istovar i utovar. Objekat je izgrađen 2002 godine i 22 godina pod zakupom je bio autobrend "KIA Motors". Može se izdavati i svaki nivo posebno. Agencijska provizija 50% Agent: Adrijana Vojvodić, br. licence:6395 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 AV08 .

4.750 €
Stan | Beograd - Stari grad - Dorćol - Cara Dušana
|

Polunamešten, salonac, 1.0, inverter klima, renoviran, 3/4, pripadajući podrum, lođa. Na dobroj lokaciji u urednoj zgradi nalazi se ovaj detaljno renoviran salonac, uknjižen na 27m2, merene površine 30m2. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, izdvojenu malu sobu, kupatilo i pripadajuću podrumsku prostoriju. Grejanje/ hlađenje na inverter klimu. Visina plafona cca 3.00m. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Stefanović br. licence 4018 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MS03 .

800 €
Kuća | Stara Pazova - Gradska lokacija - Đure Domonjija
|

Veoma lepa prostrana i svetla kuća u mirnom delu Stare Pazove. Kuća je fantastičnog rasporeda i strukture. Idealna kao potencijalna investicija. Ima 243m2 i 5.14 ari placa. U prizemlju funkcioniše kao poslovni prostor i ima 146m2 u celosti a tu se nalazi kotlarnica, mokri čvor i kancelarija. Stolarija je PVC a keramičke pločice su na podovima. Na spratu funkcionipe sa dva potpuno odvojena zasebna stana koji imaju 65 i 57m2. U dvorištu se nalazi i garsonjera od 20m2 kompletno nameštena koja je trenutno nelegalizovana. Izuzetno retko u ponudi i za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Ivan Vujačić br. licence 4181 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 IV .

220.000 €
Lokal | Beograd - Stari grad - Terazije - Terazije
|

U ponudi odličan lokal na najboljoj lokaciji u gradu za sve namene. Sastoji se iz 3 nivoa po 70 m2. Za sve uslužne delatnosti , velike trgovačke brendove , firme, banke. Ugovor na duže vreme. Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Miloš Todorović br. licence:5404 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MT05 .

10.000 €
Stan | Beograd - Savski venac - Admirala Geprata
|

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja za komforan život. Stan je salonskog tipa sa dva ulaza, površine 80m2 i terase od 12m2, dvostrane orijentacije, renoviran. Pogodan kao poslovni prostor za sve vrste delatnosti kao i za stanovanje. Sastoji se od ulaznog antrea, primajućeg salona, odvojene kuhinje, tri sobe, kupatila, toaleta i terase. Stan se izdaje prazan (izuzev kuhinje). Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesecne zakupnine. Agent: Violeta Drobac Bucalo br. licence 755 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 .

800 €
Stan | Beograd - Vračar - Kalenić pijaca - Njegoševa
|

Polunamešten, 2.5, eg, 3/3, dve terase, pet friendly. Izdaje se dvoiposoban stan koji se nalazi na uglu Njegoševe i Molerove ulice. Polunamešten je i postoji mogućnost dogovora oko opremanja. Dvostrano je orijentisan i poseduje dve terase. Lokacija je idealna sa svim pratećim sadržajem. Odmah je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Pet friendly. Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Marija Jelić br. licence 5857 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MJ .

700 €
Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O