Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339

Uknjižen, kompletno opremljen, 0.5, cg, renoviran, 8/10, lift, podrum, ostava. U ponudi imamo ekskluzivnu garsonjeru od 22m2, smeštenu u srcu Vračara. Stan je kompletno renoviran, opremljen po najvišim standardima modernog stanovanja. LUX izvedba, besprekorna funkcionalnost i estetski do detalja doveden enterijer čine ovu nekretninu idealnom kako za život, tako i za ulaganje u izdavanje stan na dan. Savršena prilika za one koji žele sigurnu investiciju u elitnom delu grada. Agencijska provizija 2% Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 NM02 .
Na par kilometara od centra Požege, u naselju Visibaba, prodaje se kuća, kvalitetno građena, uknjižena Kuća se nalazi na 6 ari placa. Sastoji se dva je nivoa, prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se iz hodnika ulazi u dnevnu sobu koja ima izlaz na trem, u dve sobe, kuhinju sa ostavom i kupatilo. Na drugom nivou nalaze se dve velike prostorije, kuhinja i kupatilo. Sa desne strane od ulaza napravljeni su ugradni plakari. U prizemlju je aluminijumska spoljnja stolarija, na spratu pvc. Kuća je iz 2009. godine. Građena je od kvalitetnih materijala, po pravilima udobnog porodičnog življenja. Kuća je adaptibilna i uz nevelika ulaganja možete je prilagoditi sopstvenim potrebama. Agencijska provizija 2% Agent: Ana Gavrilović, br. licence:4721 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011-2620-0734 AG07 .
Svetao, prostran i ušuškan dvosoban stan u Djurićevoj ulici , Bulbuder. Namešten i opremljen, sa dosta skladišnog prostora. Hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba sa izlaskom na zastakljena terasu, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Manji kućni ljubimci su dobrodošli. Idealan za studente, parove. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Dragana Stojanović br. licence:3663 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DS06 .
Prodaje se garažno mesto od 11m2, uknjiženo bez tereta, u novijoj zgradi iz 2016 koja se nalazi u blizini raskrsnice Gospodara Vucica i Vojisalava Ilica Ulaz u garažu pomoću auto lifta, nivo -1. Mali broj garažnih mesta u zgradi. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Maja Vodovar, br. licence:3684 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MV04 .
Izdaje se svetao i potpuno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila i tri terase. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz nadoknadu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine . Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Stan od 103m2, adaptiran za izdavanje- 80m2. Totalno nov, renoviran, namešten stan na odličnoj lokaciji, Belvilu, na Novom Beogradu. Stan ima veliku dnevnu sobu, 2 spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i 2 kupatila. Ima pogled na dvorište. Uz stan ide i parkng mesto. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Depozit u visini jedne mesecne zakupnine. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DĐ02 .
Izdaje se prostran, renoviran trosoban stan površine merene površine 100m2 na odličnoj lokaciji, u blizini stadiona “Rajko Mitić”. Stan se nalazi u prizemlju dvospratne zgrade, ima veliku terasu s prednje strane i izlaz na dvorište sa zadnje strane, što ga čini idealnim i za stanovanje i za poslovni prostor. Stan je polunamešten, poseduje funkcionalnu kuhinju, a grejanje je etažno na gas. Parking je moguć na ulici ispred zgrade. Raspored prostorija: • tri prostrane sobe, • odvojena kuhinja i trpezarija, • dva toaleta (jedan uz vešeraj, drugi u sklopu kupatila), • terasa i izlaz u dvorište. Stan se nalazi u mirnom delu grada, okružen porodičnim kućama, ali na vrlo dostupnoj i centralnoj lokaciji. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MA02 .
Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. Na prodaju dvosoban stan u naselju Vojvode Vlahovića. Idealan za parove, mlade ljude i sve one koji cene mir i tišinu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad – mir i tišina zagarantovani). Dnevna soba sa diskretnom pregradom koja odvaja kuhinjsko-trpezarijski deo. Spavaća soba je prostrana i komforna. Kupatilo je veliko, sa dovoljno mesta za mašinu, ormariće i sve što ti treba da funkcionišeš bez stresa. Kuhinja i ugradni plakar u ulaznom hodniku ostaju – praktično useljivo bez većih ulaganja. Terasa za uživanje na otvorenom. Zgrada je očuvana, modernog izgleda, sa liftom i prijatnim komšijama na idealnoj lokaciji u naselju. Naselje Vojvode Vlahovića – mirno, urbano i sve ti je na dohvat ruke:prodavnice, pekare, apoteka, kafići, linije GSP-a, sve što trebaš za lagodan i funkcionalan život. Uknjižen i brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Agent: Željka Đenić, br. licence:2836 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 ŽĐ08 .
Parking, terasa, polunamešten, klima, lift Zastupamo izdavanje odličnog poslovnog prostora u Vojvode Stepe. U cenu zakupa je uključeno parking mesto ispred zgrade. Nalazi se u prizemlju. Pogodan za različite vrste poslova poput medicinskih ordinacija, salona lepote, kozmetičkih ili frizerskih studija, kao i za IT delatnosti. Kompletno sređen i funkcionalan prostor. Posebno treba istaknuti da ima velika terasa površine 33m². Prostor se sastoji iz ulaznog dela (čekaonice), dve prostrane prostorije, prijemnog dela sa pultom, potpuno opremljene kuhinje, ostave, dva mokra čvora i terase. Kompletno sređen, funkcionalan, pozitivan prostor. Posebno treba istaknuti da ima velika terasa površine 33m². Prostor za svaku preporuku! Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Lara Ostić br. licence 5546 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 LO11 .
Gradjevinski plac u površinama dozvoljene gradnje, vlasništvo, odlična pozicija kako za pojedince koji žele mir I tišinu, daleko od gradske vreve, tako I za investitore, kuće u nizu sa bazenima . Otvoren pogled na sve strane sveta, sunčan tokom celog dana Od Ikea centra do 5 min vožnje, a od Beograda 15-20 min Struja , voda, kanalizacija pored placa. Informacija o lokaciji na uvid. Agenc. provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/262-0734 .