Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339

Namešten, 2.0, 65m2, II/VII, CG, terasa, lift, depozit. Izdaje se dvosoban stan u blizini Beogradske Arene. Stan ima odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa radnim stolom, kuhinju, ostavu i kupatilo. Kompletno je opremljen. Stan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život . Agencijska provizija 50% Agent:Nebojša Bucalo br.licence 509 "Art nekretnine"doo Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 HV .
Uknjižen, 2.0, mereno 67m2 uknjiženo na 55m2, VPR/V, EG, terasa, podrum, renoviran. Fenomenalan, potpuno renoviran stan u ulici Braće Jerković, uknjižen na 55 m2, a realno mereno ima 61+terasa 6m2. Stan ima i pripadajući podrum od 10m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini prevoza,škol,vrtića,pijace,Maksija,doma zdravlja. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Garsonjera sa fantastičnim pogledom na reku. U prilici smo da ponudimo komplet nameštenu garsonjeru u novoj zgradi koja se nalazi u Visnjičkoj banji sa prelepim pogledom na Dunav. Zgrada je nova sa video nadzorom i liftom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, kupatila i sobe .Bez ulaganja. Cena podložna korekciji. Stan za preporuku vredi pogledati. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Aleksandar Davinić br. licence 1526 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 AD .
Odličan, dvosoban stan u mirnoj ulici na Karaburmi. Sastoj se od centralnog hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom , kupatila i dve terase. Ukupna merena površina je 52m2. Kompletno je renoviran tako da nema nikakvih ulaganja. Izvedena je instalacija za etažno grejanje, a poseduje i novu inverter klimu. Sa terase se pruža prelep pogled na Karaburmu i Dunav. U blizini su škole, supermarketi, linije gradskog prevoza. Agencijska provizija 2% Agent: Marko Vukašinović br. licence:5413 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MV07 .
Izdavanje 2.0, 51m2, nameštenog renoviranog stana u zgradi bez lifta. Od prostorija ima trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, kupatilo i spavaću sobu sa dodatnim prostorom za garderobu. Opremljen (nameštaj, funkcionalni plakari, frižider, šporet, veš mašina, mašina za sudove, tv sa kablovskom, internet). Okvirni troškovi (120eur - infostan, čišćenje zgrade, kablovska/internet, struja...). Mogućnost gledanja stana radnim danima nakon 17:30 ili vikendom. Izdaje se na duži period. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Depozit u visini jedne mesečne rente. Agencijska provizija iznosi 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Dejan Piljak br. licence 4787 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
U ponudi je izuzetan salonski stan smešten u srcu grada u prestižnoj ulici nadomak svih važnih sadržaja. Ovaj prostrani stan odiše elegancijom i komforom, idealan za poslovni prostor. Autentični visoki plafoni doprinose osećaju prostranosti i svetlosti. Dostupan za dugoročni najam. Prostorije: prostrani salon, spavaće sobe, kuhinja, kupatilo i toalet, lođa. Odmah useljiv. Iskoristite priliku da živite ili radite u prestižnom salonskom stanu u jednoj od najpoželjnijih ulica. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne rente Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Izdaje se prelepa kuća na reci Savi, idealna za one koji žele mir i prirodu, a u isto vreme i blizinu grada. Nalazi se u neposrednoj blizini novog EXPO 27 i Bloka 45. Kuća se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase sa pogledom na reku. Dvorište je ograđeno, a dodatni ugođaj pruža postavljeni ponton, savršen za opuštanje i slobodno vreme uz reku. Po dogovoru je moguće dodatno sređivanje dvorišta i kuće prema vašim željama. Za parkiranje je pored garaže na raspolaganju i privatni parking. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Biljana Milić br. licence 5901 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 BM .
Izdaje se trosoban stan od 65m2 u mirnom delu Železnika. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i belom tehnikom. Pet friendly. Ima dosta parkinga ispred zgrade. U neposrednoj blizini pijace, supermarketa Maxi, banke, apoteke, vrtića i škole. Odlično su povezani sa gradskim prevozom.Depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska provizija 50% od prve mesečne rente Agent: Sandra Tasić, br. licence:5710 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 ST05 .
Na prodaju je neuseljavan stan u luksuznom naselju Sakura Park. Sastoji se od predsoblja,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,spavaće sobe sa garderoberom,kupatila i terase sa koje se puža fenomenalan pogled.U stanu su korišćeni najkvalitetniji materijali,od hrastovog parketa prve klase, stolarije sa troslojnim staklom i folijom za zvučnu izolaciju,Bošalovih sigurnosnih vrata,keramike i sanitarija Porcenalosa. Planirana je i izgradnja fitness i spa centra u okviru zgrade. Postoji mogućnost kupovine i garažnog mesta od 13kvm po ceni od 28.000 eur.Za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Jovana Angelovski br.licence 3509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 JA .
Izdaje se kompletno namešten dvososban stan na Zlatiboru u naselju Kapije Zlatibora. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno na stuju. Severno je orijentisan. Zgrada poseduje interfon, lift i video nadzor. Blizina centra, vrtića i škole čine ovu lokaciju idealnom za život. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .