Nekretnine: Agencije za nekretnine | Vinson Doo Novi Sad
Vinson doo Novi Sad
Broj u registru posrednika : 1085

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske radnje. Jedna kuća je za rušnje dok je druga u polusirovom stanju. Svaka od kuća je oko 100m2. Plac ukupne veličine 2.795m2. Kompletna infrastruktura (struja, voda, gas, kanalizacija). Kolski ulaz. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju je prostran dnevni boravak, vizuelno odvojene trpezarija i kuhinja sa ostavom, velika terasa, kupatilo sa tuš kabinom i još jedna ostava. Zidane stepenice vode na gornju etažu funkcionalnog rasporeda koji podrazumeva da se u sve prostorije ulazi iz hodnika. Ovu etažu predstavljaju spavaći blok od dve sobe, garderober kao posebna prostorija i kupatilo sa ležećom kadom. Centralno grejanje na gas. Pozicioniran na IV spratu nove zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan. Stan se prodaje sa svim nameštajem prikazanim na fotografijama osim trpezarije, televizora i umetničkih slika. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Sremska Kamenica, Mišeluk 4. Spratna, petosobna kuća u neposrednoj blizini Tatarskog brda. Mogućnost zakupa nenameštene ili nameštene kuće. Ovaj stambeni prostor čine tri etaže - podrum, prizemlje i sprat. U prizemlju se nalaze prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo i dvorišna terasa. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo i velika terasa. U suterenu se nalaze četiri prostorije. Garaža i parking. Dvorište. Centralno grejanje na gas. Useljiva odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Nova Detelinara. Predstavljamo odličan i funkcionalan, po strukturi dvoiposoban stan u izgradnji, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, osnovne škole, vrtića, više trgovinskih radnji... Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, degažman, terasa. Ulično orijentisan. Mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade. Izražena cena je sa pdv-om. Za kupce prvog stana može se ostvariti povrat pdv-a. Planirani rok završetka radova je septembar 2024. godine. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Inđija, Maradik - potes Brdež. Predstavljamo poljoprovredno zemljište (njiva) u građevinskom području koju čine dve spojene parcele ukupne površine 4.351m2. Širina placa 16.55m2. Struja u neposrednoj blizini placa. Prilaz asfalt. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja... Ovaj lokal čine prizemlje ukupne površine 41m2 i suteren 18m2. Prizemlje čini jedna celina, mala čajna kuhinja i toalet; dok suteren čini jedna celina. Veliki portali. Uknjižen. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Izolovana od gradske gužve i buke. Na placu ukupne površine 5.888 m2, izgrađena je prizemna kuća 126m2 i pomoćni objekat 100m2. Kuća je po strukturi trosobna i čine je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Pomoćni stambeni objekat je spratnosti suteren i prizemlje (po projektu je moguće na spratu izgraditi dva stana). Trenutno se u prizemlju nalaze jedna soba, zatvoren bazen sa saunom i odvojen toalet, dok je na spratu trenutno velika krovna terasa. Prostrano i ozelenjeno dvorište, oivičeno voćnjakom i vinogradom. Poseduje manje veštačko jezero, letnjikovac sa zidanim roštiljem i otvoren bazen. Ugrađeni alarm, video nadzor na objektima i imanju. Ekološka septička jama, dva bunara, zalivni sistem. Useljiva po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Rakovac. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 15 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici do placa će se iz Novog Sada dolaziti za manje od 10 minuta. Ukupna površina placa je 2.444m2 (20m x 122m). Polovina placa je ravna, dok je druga polovina pod blagim nagibom. Plac se nalazi u građevinskom području (uknjižen kao njiva). Infrastruktura (struja i voda) ispred placa. Do placa postoji asfaltiran put (nedostaje 20ak metara da se asfalt spoji sa placem). Pogled na grad. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Zlatibor - kupovina direktno od investitora - bez agencijske provizije. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki izvori čiste planinske vode su nezamenljive vrednosti koje privlače veliki broj ljudi. Predstavljamo apartmane koji se nalaze na samo 300m od centra Zlatibora i Zlatiborskog jezera, u idiličnoj prirodi vazdušne banje. Apartmani koji su po strukturi dvoiposobni, koje čini dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, dostupni su na II, IV i VI spratu. Za dodatni komfor svaki apartman poseduje podno grejanje. Sadržaj objekta upotpunjuju restoran, spa centar, skijaška ostava, služba čišćenja i održavanja, mogućnost kondo rentiranja apartmana. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu objekta. Na navedenu cenu se dodatno plaća pdv koji iznosi 20%. Završetak objekta je planiran za jun 2023.godine. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Novi Sad, Kamenjar. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje , okružena zelenilom i sa pogledom na Dunav. Izgrađena na parceli ukupne površine 500m2. Ovaj stambeni prostor organizovan je u tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje ukupne površine 100m2. Prizemlje čini jedna višenamenska prostorija sa kuhinjom i velika terasa. Sprat i potkrovlje su organizovani kao dupleks stan. Donju etažu čine dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom i velika terasa, dok gornju etažu čine deganžman i jedna spavaća soba. U dvorištu se nalaze pomoćni montažni objekti, zidani roštilj, bazen. Kolski ulaz sa više parking mesta. Gradska voda, struja, grejanje na gas. Kuća u procesu legalizacije. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)