Nekretnine: Agencije za nekretnine | Agencija Plus D O O Beograd

Agencija Plus d.o.o Beograd


Broj u registru posrednika : 1232
Beograd
Đakovačka 6
Telefon: 381 117839686
Telefon 1: (067) 765-2020
Telefon 2: (067) 765-2020
Web sajt
www.agencijaplus.rs
Plac | Beograd - Sopot - Popović - Tihomira Čolića-Badže
|

Na samo 30 minuta od Beograda, autoputem ka Nišu, izlaz Mali Požarevac, stiže se do placa, koji se nalazi u građevinskom području, u zoni za izgradnju porodičnih stambenih objekata u naselju Popović. Plac je ravan i izlazi na 2 puta! Voda i struja su u neposrednoj blizini. Kada se završi izgradnja autoputa Vožd Karađorđe, Popović će biti još bliži Beogradu, jer će imati direktan izlaz na autoput, pre izlaza za Mali Požarevac. Veličina placa omogućava izgradnju naselja ali isto tako može biti i prilika za izgradnju 3-5 lux vila sa velikim posedom zemlje koji će omogućiti apsolutnu privatnost tj udaljenost komšija a na kome se može sagraditi raznovrsna infrastruktura, prema želji (bazen, sportski tereni, konjušnica, spa centar, itd). Prema informaciji o lokaciji, stepen zauzetosti (pod objektima) je 30%, index izgrađenosti je 0.6, maksimalna spratnost stambenih objekata je P+1+PTK, maksimalna spratnost pomoćnih objekata je P+0 (prizemlje), minimalni procenat zelenih površina je 40%, minimalna površina parcela u okviru novoformiranog naselja je 10 ari. Plac je privatno vlasništvo uknjiženo u katastru 1/1. Prodavac je spreman i na suinvesticiju sa potencijalnim kupcem. Kupac plaća agencijsku proviziju 2%, uvećanu za 20% pdv.

620.000 €
Plac | Pančevo - Gradska lokacija - Misa - Novoseljanski put
|

Izvanredan, ravan plac na obali reke Nadel, na putu iz Pančeva ka Vršcu. Pristup je put sa dve strane placa. Struja i voda u neposrednoj blizini. Izgrađeni poslovni i stambeni objekti u neposrednom orkuženju. Plac je moguće podeliti na 2 ili 3 veće celine, sa cenom 2.000 eur/ar, 2.5000 eur/ar i 3.000 eur/ar. Informacija o lokaciji je delimično prikazana u fotografijama. Kupcima je dostupna na uvid kompletna informacija o lokaciji. Moguća je izgradnja stambeno-poslovnog objekta, P+4+PK/PS, 5 lamela na celom placu ili izgradnja hala, magacina, itd. Vlasništvo 1/1, bez tereta i zabeležbi. Kupac plaća agencijsku proviziju 2%+PDV.

1.095.000 €
Plac | Beograd - Sopot - Rogača - Prvomajska
|

Dve parcele, 1.25 Ha i 25 ari, zemljište u građevinskom području. Uknjiženo 1/1. Kupac plaća proviziju 2%+pdv.

270.000 €
Kuća | Šabac - Okolno mesto - Stefana Nemanje
|

Veoma lepa i održavana kuća, prizemlje i sprat sa 2 terase. Plac je idealno ravan i redovno održavan, sa puno četinara i raznog cveća. Direktan pristup sa asfalta. Kuća je pogodna kako za stalni boravak tako i za vikendicu, 73 km od Beograda, 14km od Šapca. Od Beograda se stiže direktno autoputem Miloš Veliki. U kući se koristi kablovska Total Tv i internet a postavljene su i kamere za video nadzor, u kući i izvan kuće, za nadzor sa daljine putem mobilnog telefona. Za grejanje se koristi termo-akumulaciona peć i peć na drva. Kuća je komplet nameštena i postoji mogućnost dogovora oko prodaje nameštaja.Kuća je uknjižena na 36m2 sa placem od 1958m2, bez tereta. Odmah useljivo! Kupac plaća proviziju 2.400 eur sa ukljucenim pdv-om.

55.000 €
Garaža | Beograd - Zvezdara - Bulbulder - Dimitrija Tucovića
|

Garaža je u katastru evidentirana sa 12m2 ali je premerom utvrđeno da je površina 14m2+5m2 ostava sa prozorom, sa utičnicama za struju i sa metalnim vratima. Nivo -1, spuštanje auto liftom. Ugao Dimitrija Tucovića i Marka Oreškovića. Kupac plaća agencijsku proviziju 1.200 eur sa pdv-om. Vlasnik je fizičko lice, 1/1.

25.000 €
Agencije za nekretnine | Agencija Plus D O O Beograd