Nekretnine: Agencije za nekretnine | Europolis Nekretnine
EUROPOLIS NEKRETNINE
Broj u registru posrednika : 1288
Bulevar Zorana Đinđića 71
Telefon: (011) 313-0164
Telefon 1: (011) 313-0164
Telefon 2: (064) 873-6425
U ponudi je retka prilika u prestižnom delu Krunske ulice – izuzetan petosoban stan u zgradi salonskog tipa koji predstavlja savršen spoj luksuza, komfora, funkcionalnosti i prestižne lokacije – idealan dom ili investicija. Površina stana je 132m2, uknjiženo je 110m2, velika zastakljena terasa je 20m2 i ulazni hodnik 2m2. Stan predstavlja kombinaciju životnog i/ili poslovnog prostora u prestižnoj zoni na Vračaru jer poseduje dva ulaza. Ključne karakteristike: Prestižna lokacija u srcu Krunskog venca, blizu ambasada i kulturnih sadržaja Salonski stan sa trostrano orijentisan i svetao Velika zastakljena terasa 20m²-retkost na tržištu, idealna je za jutarnju kafu, druženje ili uživanje . Dva ulaza i funkcionalan raspored- stan se može podeliti na dve stambene jedinice, može funkcionisati kao prostor za stanovanje i posao, samo za posao ili samo za život. Dodatni prostor – ostava 10m² i dva podruma. Nova elektro i vodovodna instalacija Originalni hrastov parket Tri klime i centralno grejanje Dva mokra čvora Prostorije: 5 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 podruma, terasa 20m2. Za koga je idealan? Zbog prestižne lokacije i komfora stan je idealan za: Porodice koje žele prostran i svetao funkcionalan stan Investitore koji traže višefunkcionalnu nekretninu sa potencijalom za izdavanje ili fleksibilnu upotrebu Preduzetnike, profesionalce i diplomate Zašto ne smete propustiti ovu ponudu? Retka ponuda na Krunskom vencu – trostrano orijentisan stan sa dva ulaza, dve funkcije i prostranom terasom je jedinstven u ponudi Limitiran broj sličnih nekretnina u prestižnom delu Vračara Kombinacija komfora, prestiža i praktičnosti – život i posao na jednoj adresi Uknjižen 1/1. Odmah useljiv. Zakažite gledanje odmah, ovakve prilike brzo nestaju. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
PREMIJUM DUPLEX NA BANJICI – RETKA PONUDA ZA ŽIVOT I POSAO U ponudi je svetao i komforan duplex na Banjici – stan koji spaja luksuz, komfor, funkcionalnost i odličnu lokaciju. Retka prilika za one koji žele više od stana: prostor za porodicu, posao i život na visokom nivou. Uknjižen 1/1. Duplex od 122 m² građevinske površine (104 m² korisne površine) ima sledeće karakteristike: tri spavaće sobe, dva mokra čvora, dve lođe, dve ostave i dva ulaza. Trostrano je orijentisan, renoviran i odmah useljiv. Maksimalno osunčan. Otvoren pogled na zelenilo, Avalu i grad. Prostorije u stanu: Prvi nivo: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, gostinjski toalet, lođa. Drugi nivo: tri prostrane spavaće sobe, hodnik sa ugradnim plakarima i moderno kupatilo. Dodatna vrednost: dve ostave na spratu od 6 m² i 3 m² – praktično rešenje za odlaganje koje štedi prostor, Ključne karakteristike: Dva nivoa savršeno povezana za udoban porodični život Dva ulaza –idealno rešenje koje omogućava da se eo stana koristi za posao ili kancelariju, a ostatak za miran porodični život Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom Tri velike spavaće sobe na drugom nivou – svaka sa izlazom na lođu Mokri čvor na svakom nivou- gostinjski toalet I kupatilo Trostrana orijentacija – obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, prelep otvoren pogled Kompletno renoviran – nove elektro i vodovodne instalacije Gradsko centralno grejanje i topla voda – maksimalna praktičnost Zgrada od crvene fasadne cigle sa dva lifta poznata po kvalitetu gradnje Veliki parking ispred zgrade za dodatni komfor Lokacija: škola, vrtić, pijaca, restorani, parkovi i rekreacija na dohvat ruke Za koga je ovaj stan: Za porodice koje žele sigurnost, komfor i blizinu škole i vrtića Za profesionalce, freelancere i preduzetnike kojima je potreban prostor za život i posao na istoj adresi Za investitore koji žele premium lokaciju sa visokim potencijalom Za sve koji žele mirno okruženje, a da su brzo povezani sa centrom Za ljubitelje prirode i rekreacije – parkovi i zelenilo na dohvat ruke Retka prilika na tržištu – duplex ovakvog kvaliteta na odličnoj lokaciji bez dodatnog ulaganja i spreman za useljenje se retko pojavljuje. Pozovite odmah i zakažite gledanje. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Retko u ponudi – prilika da obezbedite dom ili sigurnu investiciju na Banovom Brdu. Na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo Brdo, prodaje se funkcionalan 2.0 stan sa parking mestom u zgradi poznatoj po kvalitetnoj gradnji i odličnom održavanju. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prijatan za boravak tokom celog dana. Opremljen je PVC stolarijom, a zahvaljujući dobrom rasporedu, lako se može adaptirati u 2.5 soban, što ga čini odličnim izborom i za porodice i za investiciju. Pozicija zgrade omogućava miran život, a ujedno i blizinu svih potrebnih sadržaja – škole, vrtića, pijace, prevoza i šetališta. Parking mesto koje pripada stanu dodatno olakšava svakodnevnicu. Agencijska nadoknada iznosi 2%
Na prodaju je porodična kuća visokog kvaliteta gradnje, idealna kako za udoban život, tako i za investiciju. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini prodavnica, autobuskih stanica i svega nekoliko minuta od aerodroma, što je čini izuzetno atraktivnom lokacijom. Struktura i sadržaj objekta: Glavna kuća površine 220m² (struktura 4.5) – prostrana, funkcionalna i svetla, idealna za porodični život. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, 4 spavaće sobe, garaža, skladište. Dva stana – 50m² (1.5) i 60m² (1.5) – pogodni za izdavanje ili za nezavisno stanovanje. Stan 1, prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. Stan 2, prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. Skladište od 150m² – pruža mogućnost poslovnog prostora, radionice ili dodatnog adaptiranja Garaža od 30m² – praktična i lako dostupna Ukupna merena kvadratura je 500m², dok je uknjižena kvadratura 229m². Plac 4ara Ova nekretnina kombinuje kvalitetnu gradnju, mirnu lokaciju i višestruke mogućnosti korišćenja, što je čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i za investiciju sa potencijalom stabilnog prihoda od izdavanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Plac 30 ari u građevinskoj zoni – idealna lokacija sa pogledom, infrastrukturom i pristupom! - Na prodaju odlično pozicioniran plac od 30 ari, smešten u jednom od najtraženijih vikend naselja u okolini. Plac se nalazi uz uređeno vikend naselje, u građevinskoj zoni, sa kompletnom infrastrukturom – voda i struja su dovedeni do placa. - Prilaz direktno sa asfaltirane ulice kroz koju prolazi javna autobuska linija, što dodatno povećava pristupačnost i praktičnost. - Plac se blago uzdiže iznad puta, pružajući fenomenalan, otvoren pogled na okolinu – idealno za izgradnju vikendice, porodične kuće ili investicioni objekat. - Savršen izbor za one koji traže mir, prirodu i privatnost, a da su opet povezani sa gradom. Za sve dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e .
U ponudi su placevi veličine 4 ara uz ulicu, u beogradskom naselju Kumodraž. Nalaze se na mirnoj lokaciji, a uz ulicu i sve potrebne priključke. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasništvo 1/1. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Trostrano orijentisan. - Pravi prvi sprat. - Izvorno stanje. - Mogućnost adaptacije. - Ta grejanje. - Drvena stolarija. - Terasa. - Dva mokra čvora. - Podrum od 8 m2 (voda + struja). - Ledinačka ulica. - Blizina Vukovog spomenika. - Neposredna blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (škola, vrtići, prodavnice, parkovi, apoteke). - Stan poseduje veliki potencijal. - Prostorno odličan. - Odličan za adaptacije i uređenje. - Vredi pogledati. - Topla preporuka! PROSTORIJE (idejni projekat): ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, hodnik, salonski deo, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U ponudi lep stan sa velikom terasom. Odlična lokacija u blizini Starog Merkatora i Fontane. Fantastičan pogled i jako svetao. Za preporuku. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period zakupa na 36 meseci ili duže. .
U ponudi prelep stan u bloku 3 sa pogledom. Odlična lokacija-blizina javnog prevoza, prodavnica, kafića i svega što je potrebno za zivot. Stan je renoviran i bez dodatnih ulaganja. Lako može da se doda još jedna spavaća soba. Stan je lep i izuzetno svetao sa velikom terasom. Uknjižen na 51m2 + 11m2 terase. Bez tereta i zabeležbi. Prostorije: kuhinja, dnevna soba, soba, hodnik, toalet. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Na prodaju stan u srcu Banovog brda – Nedeljka Čabrinovića Prodaje se funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija Banovog brda, potencijalno duplex,gornji nivo je u sivoj fazi.Nalazi se u mirnoj i porodičnoj ulici Nedeljka Čabrinovića. Stan se nalazi na prvom spratu kuće, može mu se lako pripojiti potkrovlje. Ima uknjiženih 69m² i nalazi se u izvornom, ali očuvanom stanju.Iznad je nadogradjenih i ozakonjenih 41m² koji zahtevaju završne radove (gruba gradnja, uvedeni voda i struja). Ukupna površina potencijalnog duplex stana iznosi 110 m², a raspored uključuje: Kuhinju sa trpezarijom Dnevni boravak Dve spavaće sobe Kupatilo Tri terase Tavanski prostor idealan za adaptaciju po želji Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan. Grejanje je na gas, a kuća u kojoj se stan nalazi ima renoviranu fasadu i zamenjene instalacije (struja i voda) pre 7 godina. Garažu je moguće kupiti uz doplatu. Lokacija je izuzetna – ušuškana i tiha, sa sjajnim komšilukom, a opet na samo par minuta hoda od: Gradskog prevoza Maxi i DM prodavnica Kafića i restorana Stanovi na ovoj lokaciji se izuzetno retko nalaze u prodaji, zato ne propustite priliku! Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 78m² i rasporedjena je na dva nivoa – dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u prizemlju, dok je spavaći deo odvojen i smešten na spratu, što omogućava funkcionalnost i privatnost. U okviru svake jedinice obezbeđeno je: • privatno parking mesto • malo ograđeno dvorište Kuće su useljive u aprilu naredne godine, a cena je izražena bez PDV-a, uz mogućnost povraćaja za kupce prve nekretnine. Idealna prilika za sve koji traže mir, praktičnost i savremeni stil života u blizini svih potrebnih sadržaja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 69m² i rasporedjena je na dva nivoa – dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u prizemlju, dok je spavaći deo odvojen i smešten na spratu, što omogućava funkcionalnost i privatnost. U okviru svake jedinice obezbeđeno je: • privatno parking mesto • malo ograđeno dvorište Kuće su useljive u aprilu naredne godine, a cena je izražena bez PDV-a, uz mogućnost povraćaja za kupce prve nekretnine. Idealna prilika za sve koji traže mir, praktičnost i savremeni stil života u blizini svih potrebnih sadržaja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Uknjižen stan u Bulevaru despota Stefana. Stan je dvosoban, adaptiran u dvoiposoban. Stan je u izvornom stanju i potrebna su ulaganja. Fenomenalna pozicija u blizini Botaničke bašte i Hale Pionir. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, degažman, kupatilo, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Svetao prostran stan u naselju Braće Jerković, na svega 5 minuta pešaka od TC Stadion. U stanu je urađena spoljašnja i unutrašnja termo izolacija. Stan poseduje ostavu unutar stana i podrum veličine 3.5m2. Prostorije: dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, ostava i kuhinja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
RENOVIRAN STAN U BLOKU 21 – 43m², UKNJIŽEN, IDEALAN ZA ŽIVOT I POSLOVANJE Na prodaju jednoiposoban stan, uknjižen na 43m², bez tereta i zabeležbi – moguća kupovina putem kredita. Stan se nalazi u Bloku 21, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Beogradu – u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: prodavnica, škola, vrtića, javnog prevoza i šetališta. Pogodan je kako za stanovanje, tako i kao investicija – nekretnina sa odličnim potencijalom za izdavanje ili vođenje poslovne delatnosti. O stanu: Kompletno renoviran pre 5 godina Zamenjene elektro i vodovodne instalacije PVC stolarija sa komarnicima Dve klime Prodaje se sa ugradnom kuhinjom Pripadajući podrum Stan je do skoro korišćen kao prostor za uspešan estetski i edukativni centar – uređen s pažnjom, funkcionalno i moderno. Raspored prostorija: Hodnik, Ostava, Kupatilo, Kuhinja sa trpezarijom, Spavaća soba, Dnevna soba, Podrum Stan je odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Izuzetna prilika za sve koji traže komfor, sigurnu investiciju ili prostor za posao. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
U ponudi je dvosoban stan u centru grada. Izdaje se funkcionalan i udoban dvosoban stan od 52m² (uknjiženih 38m²) u Beogradskoj ulici, na drugom spratu. Stan je svetao, praktičan i okrenut ka dvorištu, što obezbeđuje mir i tišinu u odnosu na prometnu ulicu. Poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i spavaću sobu. ✅ Dostupan od 13. oktobra ✅ Dobra povezanost sa svim delovima grada ✅ Mirna lokacija, a u strogom centru Za sve dodatne informacije i dogovor oko razgledanja, javite se na kontakt telefon. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period zakupa na 36 meseci ili duže. .
IZUZETNA INVESTICIONA PRILIKA NA DEDINJU – TOPČIDERSKO BRDO Bulevar Mira | Blizina Hajd parka | Lokacijski uslovi izvađeni - Na jednoj od najprestižnijih lokacija Beograda, nudimo fenomenalan građevinski plac od 1776 m2 sa već izvađenim lokacijskim uslovima – idealan za luksuznu porodičnu vilu ili ekskluzivni stambeni objekat. Površina u osnovi: 360 m² Dozvoljena spratnost: P+1+Pk Takođe, može i suteren, zbog konfiguracije terena može da se dobije još jedan nivo. Postoji mogućnost i za još jedan nivo pod zemljom za garažu. Infrastruktura: Kompletno opremljen teren uz široki bulevar Okruženje: Mirna, rezidencijalna zona sa puno zelenila, u neposrednoj blizini Hajd parka - Ova nekretnina predstavlja retku priliku za ozbiljne investitore ili individualce koji žele da grade u jednoj od najtraženijih zona u Beogradu. Savršena povezanost, elitno okruženje i prirodno zelenilo čine ovu lokaciju idealnim mestom za život ili luksuznu investiciju. Uknjižen, vlasnik 1/1. Za sve dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Izdaje se prostran stan sa 2 spavaće sobe – Žarkovo Izdaje se funkcionalan i prostran stan u jednoj od najprometnijih ulica Žarkova, odmah pored prodavnice Maxi. Nalazi se u održavanoj zgradi sa čak tri lifta i stalnim dotokom tople vode. Stan je površine 55kvm u izvornom, ali veoma očuvanom stanju, i izdaje se polunamešten. Struktura stana: Dve odvojene spavaće sobe Veliki dnevni boravak Odvojena kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Terasa Lokacija je izuzetno pogodna, u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i svih potrebnih sadržaja. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period zakupa na 36 meseci ili duže. .
Na prodaju plac u mirnom delu Bečmena, ukupne površine 38 ari, sa starom kućom. Plac je podeljen na tri parcele, što pruža mogućnost različitih kombinacija i investicionih planova. Na placu se već nalaze struja i voda, što olakšava buduću gradnju i adaptaciju. Ovo je odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investiranje u nekretninu na atraktivnoj lokaciji. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U ponudi komforan svetao dvostrano orijentisan, potpuno renoviran stan sa dvema terasama u srcu Beograda, gde vam je sve na dohvat ruke. Ovaj stan spaja luksuz, istoriju i prestiž. Retka prilika – stan se nalazi na top lokaciji, udaljen je 150m od Trga Republike. Pešačka udaljenost do Narodnog pozorišta, Studentskog trga, Skadarlije i svih kulturnih i poslovnih sadržaja. Karakteristike stana: Raspored: hodnik, kuhinja, dnevna soba, veliko kupatilo, dve spavaće sobe okrenute ka dvorištu i 2 terase Grejanje: centralno 80 m² stambenog prostora i dve terase sa pogledom na grad Dvostrana orijentacija – dnevni deo ka ulici, spavaće sobe ka dvorištu (mir i tišina) Potpuno luksuzno renoviran – nove instalacije, parket, stolarija, sanitarije Zgrada sa liftom, održavanim ulazom i samo dva stana po spratu Zatvoren parking u dvorištu (retkost u centru) Prednosti ovog stana: Ekskluzivna lokacija na kojoj se retko pojavljuju nekretnine – srce Beograda Potpuno spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja Svetao, funkcionalan, sa mogućnošću adaptacije u 3 spavaće sobe Dve terase sa prelepim otvorenim pogledom Idealno za udoban život ili sigurnu investiciju (kratkoročno i dugoročno izdavanje donosi visoke prihode) Idealno za: Luksuznog kupca – prestižna adresa u srcu Beograda Investitora – siguran ROI kroz izdavanje na dan ili mesečno Porodicu – komfor, miran spavaći blok i parking u centru Uknjižen 1/1, odmah useljiv, bez tereta. Pozovite odmah – ovakvi stanovi se ne zadržavaju na tržištu! Agencijska nadoknada iznosi 2% .