Nekretnine: Agencije za nekretnine | Europolis Nekretnine
EUROPOLIS NEKRETNINE
Broj u registru posrednika : 1288
Bulevar Zorana Đinđića 71
Telefon: (011) 313-0164
Telefon 1: (011) 313-0164
Telefon 2: (064) 873-6425
Prodajemo odlične stanove modernog izgleda u Boleču. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 2000e. Brzo useljivi stanovi. Uknjiženi stanovi. Moguća kupovina na kredit. Cena je izražena bez PDV (10%). Prikaz na mapi je informativnog karaktera i ne pokazuje tačnu lokaciju. - 50m od raznovrsnih prodavnica I radnji. - 200m od autobuske stanice 305. - 2km od autoputa - Okruženje mirno i bez buke. U ponudi imamo jos raznovrsnih kvadratura u istoj zgradi. PROSTORIJE: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, ulazni hodnik, terasa Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U ponudi je plac sa starom kućom na odličnoj lokaciji u Jajincima. -gradsko građevinsko zemljište -svojina 1/1 -200 metara od Bulevara JNA Pozovite nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Prodaje se 3.0 stan, u izvornom, ali očuvanom stanju. Naselje je građeno po najvišim standardima, projektant firma ''Energoprojekt''. Stan je uknjižen i bez tereta. Površina 86m2. Stan je dvostrano orijentisan. Dnevna soba i jedna spavaća gledaju prema zapadu što ovaj stan čini dosta osunčanim. Druga spavaća i kuhinja gledaju na unutrašnji prostor. Centralno grejanje sa centralnom toplom vodom. Izvorna PVC stolarija, očuvan parket pogodan za hoblovanje. Stan poseduje podrum kao i dve ostave. Adaptibilan u 3.5. U blizini svih bitnih sadržaja, u najpogodnijem delu Novog Beograda. Osim poslovnog centra, ovaj deo Novog Beograda prepoznat je i kao visoko cenjen rezidencijalni deo sa veoma razvijenom infrastrukturom i odličnom pozicijom. Na pešačkoj udaljenosti od dunavskog šetališta, Arene, Ušća i skvera kod opštine Novi Beograd što ovoj nekretnini daje visok stepen komfora u urbanoj gradskoj sredini. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, toalet, dve ostave, lođa. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U ponudi lux komforan, moderan i funkcionalan stan na Altini. Smešten je na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja neophodnih za udobno stanovanje kao i u blizini gradskih linija javnog prevoza. Nalazi se na drugom spratu od ukupno 4 i kompletno namešten sa svim stvarima visokog kvaliteta. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i prostranu terasu. Ako Vam je potreban jedinstven način življenja u blizini grada ovo je idealan stan za Vas. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. .
Izdaje se 1.5-soban stan na Petlovom Brdu – sređen, namešten, niske režije! Izdaje se potpuno namešten i sređen 1.5-soban stan na Petlovom Brdu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za pojedinca ili par. Prednosti: ✔ Kompletno namešten – useljiv odmah ✔ Niske režije – ekonomično stanovanje ✔ Odlična lokacija – blizina prevoza, prodavnica i svih neophodnih sadržaja Cena i dodatne informacije na upit. Pozovite i zakažite razgledanje! Agencijska nadoknada iznosi 200eura.
Porodična kuća od 272 m2 u Sremčici – tri stana, garaža, uređeno dvorište, mogućnost kupovine na kredit. Na prodaju uknjižena kuća u Sremčici, površine 272 m2, na placu od 8 ari. Kuća se sastoji od tri zasebna stana, ali zahvaljujući unutrašnjem stepeništu može se koristiti i kao celina. Idealna je za višečlanu porodicu ili investiciju. Struktura kuće: - Prizemlje i prvi sprat – dvosobni stanovi, useljivi i funkcionalni. - Drugi sprat – trosoban stan u sivoj fazi, sa mogućnošću uređenja po želji. - Svaki stan poseduje kupatilo i pomoćni WC, što doprinosi većem komforu. - Sva tri stana imaju zasebna brojila – potpuna nezavisnost u potrošnji. - Garaža u sklopu kuće. - Ograđeno i održavano dvorište – pruža privatnost i prostor za uživanje. Cena: 225.000 € (moguć dogovor). Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija i razgledanje, kontaktirajte nas! Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Predstavljamo vam predivan salonac, svetao, dvostrano orijentisan u neposrednoj blizini Topličinog, Kosančićevog i Zelenog venca. Stan je po svojoj izvornoj strukturi dvoiposoban, adaptibilan u trosoban. Zbog pozicije mokrih čvorova u stanu postoji mogućnost podele stana u dve odvojene jedinice, tipa dobijanja studija i apartmana sa jednom spavaćom sobom što dodatno povećava njegovu vrednost u smislu investicionog ulaganja. Zgrada je divna, predratna, izuzezno kvalitetne gradnje, fasada je skoro osvetljena i rekonstruisana, ulaz održavan. Da bi ste se uverili u sve navedeno predlažemo da nas što pre pozovete i zakažete gledanje ovog stana. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, toilet i dve terase. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Izdaje se prostran stan na Zelenom vencu, površine 65m2, nalazi se na 9. spratu. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i terasu koja pruža očaravajući pogled na grad. Savršeno je rešenje za porodicu ili parove koji žele komfor i mir, a žele da budu u samom centru Beograda. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: javnog prevoza, prodavnica, restorana i kafića. Idealna lokacija koja omogućava brzi pristup svim delovima grada. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije, kućni ljubimci su dozvoljeni. Ne propustite priliku za život u srcu Beograda, kontaktirajte nas i zakažite gledanje već danas! Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. .
U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan od 41m2 (+ terasa koja nije uračunata u kvadraturu), smešten na visokom prizemlju, u visini prvog sprata, u mirnom delu Stare Karaburme. Ovaj stan je pravi izbor za one koji žele udoban životni prostor, kao i investiciju koja garantuje sigurnu rentabilnost. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. U neposrednoj blizini su Bogoslovija, Big Fashion kao i sam centar grada. Ne propustite ovu fantastičnu priliku, zakažite razgledanje već danas Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Izdaje se jednosoban stan na Zelenom vencu, površine 40m2. Stan se nalazi na 9. spratu i pruža prelep pogled na okolinu, idealan za mladi par. Sastoji se iz dnevne/spavaće sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. U neposrednoj blizini su svi bitni sadržaji: javni prevoz, prodavnice, restorani i sve prednosti koje pruža život u samom centru grada. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije, a kućni ljubimci su dobrodošli. Zakažite gledanje već danas! Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. .
Prodaje se stan u bloku 70 u dobro održavanoj zgradi sa dva lifta. Uknjižen na korisnu površinu 58m2, merena površina sa lođom 62m2. Dvosoban lako adaptibilan u dvoiposoban. Odlična lokacija, pogled na park, vrlo sunčan stan. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život. Prostorije: hodnik, toalet, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, ostava, lođa, podrum. Za svaku preporuku! Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Izdaje se dvosoban stan na Čukarici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj i uređenoj ulici, sa lako dostupnim prevozom i svim potrebnim sadržajima u blizini (prodavnice, restorani, škola, apoteka). Osnovne karakteristike: Površina: 66m2 m² Sastav: ulazni deo, hodnik, spavaca soba, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, kuhinja, ostala, terasa I lodja Stan je u potpunosti opremljen Nalazi se u blizini gradskog prevoza. Idealno za parove ili manjim porodicama. Cena najma: 450 €/mesečno, obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije Pet friendly Za više informacija i razgledanje stana pozovite nas. Stan je odmah useljiv! Agencijska nadoknada iznosi 50% .
U ponudi je moderan stan u Sazonovoj ulici, u luksuznoj novogradnji useljenoj pre godinu dana. Smešten u prizemlju i dvorišno orijentisan, pruža osećaj privatnosti i mira, idealan za udoban život, ali i za poslovni prostor zahvaljujući lakoj dostupnosti i atraktivnoj lokaciji. Crveni krst je jedna od najtraženijih gradskih zona sa kompletnom infrastrukturom na dohvat ruke – supermarketi, škole, vrtići, restorani i kafići nalaze se u neposrednoj blizini. Odlična saobraćajna povezanost omogućava brz pristup svim delovima grada, a dodatna prednost je mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade, što je retkost u ovom delu grada. PROSTORIJE: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, predsoblje, kupatilo, toalet Agencijska nadoknada iznosi 2%.
- Prodaje se dvosoban stan od 59m2 grejne površine i 3m2, lođe, na mirnoj lokaciji, blizu okretnice autobusa na Konjarniku. - Izuzetno svetao, funkcionalan, sa mogućnošću adaptacije sa 2 spavaće sobe. - Delimično je renoviran, potrebno je izvesno ulaganje. - Stan je na IV spratu, poslednjem, grejanje je centralno. Zgrada ima lift i podrumski prostor. Parkiranje je u slobodnoj zoni sa dovoljnim brojem parking mesta. - Lokacija stana je odlična, u blizini TC Konjarnik, pijace, pošte, vrtića, škole i mnogobrojnog gradskog prevoza: linije 31, 17m2, 50, 308, 19. - Funkcionalan sa velikim sobama, kuhinjom i prelepom lođom, u mirnom delu naselja. Odlična je prilika za porodično stanovanje. Stan je odmah useljiv. - Za svaku preporuku! - Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i lođa. - Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Odličan dvosoban stan,u zgradi novije gradnje,uknjižen na 64m2. U popularnom naselju Vojvode Vlahovica,potpuno mirna ulica i okruženje. Nalazi se na niskom prizemlju ,svetao I funkcionalan. Pogodan i za stanovanje i za poslovni prostor. Prostorije:hodnik,kupatilo,kuhinja,dnevna i spavaća soba. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Predstavljamo vam trosoban, svetao stan koji se nalazi na 3. spratu od ukupno 3, iznad postoji tavanski prostor. Stan je uknjižen na 80m2, merenjem je izmereno da stan ima 86m2, od čega je 61m2 stambenog i 25m2 terase, koja je natkrivena, tako da je pogodna za adaptaciju stana u 4.0. Kvalitetna gradnja iz 2005. godine, granit na podu u zgradi, korišćeni materijali visokog kvaliteta u šta ćete se uveriti kada dodjete da pogledate stan. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade i podrumski prostor (postoji samo 4 podruma u garaži). Mali broj stanova u zgradi 16, veoma dobro organizovano za održavanje zgrade i zajedničko funkcionisanje. Lokacija stana je idealna kako za život, tako i za investiciju jer se nalazi u blizini najpopularnijih univerziteta Fon-a, saobraćajnog i fakulteta političkih nauka. Čekamo vas da nas pozovete i zakažete gledanje stana. PROSTORIJE: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta; - Energetski pasoš; - Odlična povezanost sa svim delovima grada; - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (prodavnice, restorani, vrtići, škole, apoteke); - Mogućnost kupovine parking mesta; -Cena je izražena sa PDV-om; - U ovom luksuznom kompleksu se nalaze jos i recepcija, vrtić, teretana, sauna i bazen; - Za dodatne informacije i dogovor oko razgledanja, kontaktirajte nas. - Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. - Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta; - Energetski pasoš; - Odlična povezanost sa svim delovima grada; - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (prodavnice, restorani, vrtići, škole, apoteke); - Mogućnost kupovine parking mesta; -Cena je izražena sa PDV-om; - U ovom luksuznom kompleksu se nalaze jos i recepcija, vrtić, teretana, sauna i bazen; - Za dodatne informacije i dogovor oko razgledanja, kontaktirajte nas. - Prostorije: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. - Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta; - Energetski pasoš; - Odlična povezanost sa svim delovima grada; - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (prodavnice, restorani, vrtići, škole, apoteke); - Mogućnost kupovine parking mesta; -Cena je izražena sa PDV-om; - U ovom luksuznom kompleksu se nalaze jos i recepcija, vrtić, teretana, sauna i bazen; - Za dodatne informacije i dogovor oko razgledanja, kontaktirajte nas. - Prostorije: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. - Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novoj zgradi, na prvom spratu u blizini centra Nove Pazove. Stan se izdaje polunamešten sa novom kuhinjom i belom tehnikom. Nalazi se u blizini svih infrastukturnih objekata neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost sa gradskim prevozom. Stan je veličine 65m2 i po strukturi je troiposoban. Idealan je za poslovne ljude, parove i sve one koji traže savremen i luksuzan prostor za život. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Agencijska nadoknada iznosi 200EUR. .