Nekretnine: Agencije za nekretnine | Su Nekretnine Bonus D O O
Su nekretnine Bonus d.o.o
Broj u registru posrednika : 1411
Telefon 1: (063) 815-6688
Kuća u Malom Radanovcu, na lepom placu sa dodatnim prostorijama. Kuća ima gradske priključke i bušeni bunar, a gas je u ulici. Kuća je od mešanog materijala i delimično izolovana izolacijom od stiropora. Legalizovano.
Kuća na Kelebiji na velikom placu, Kuća ima podrum i visoko prizemlje, ali i visoko potkrovlje koje je zaliveno betonskom pločom i može da se osposobi kao zasebna etaža. Kuća je zidana od cigle, legalizovana.
Gradsko građevinsko zemljište u Malom Bajmoku, sačinjeno od 8 parcela. Prodaja je moguća u kompletu ili po parcelama zasebno. Iz kuće je moguće sprovesti sve priključke.
Velika troetažna kuća na Kelebiji, sa mnogo soba i dodatnih prostorija. Kuća je pogodna za poslovne svrhe, kao i za život sa mnogo članova porodice. Na podovima su keramičke pločice i laminat. U dvorištu kuće postoji još jedan izdvojeni deo koji ima oko 60m2, koji služi kao zaseban stan. Kuća ima više ulaza, tako da je pogodna da se podeli u više stambenih jedinica. Struja dvotarifna, a svaka etaža ima kutiju sa osiguračima. Može na kredit.
Kuća na sprat u Aleksandrovu blizu Badavija, lepo dvorište sa travnjakom i velikom zatvorenom terasom. Kuća poseduje: suteren, među sprat, prvi sprat i tavanski prostor. Vrata i prozori su pvc. Grejanje etažno na gas, a može i na čvrsto gorivo. Na podovima se nalaze laminat i keramičke pločice. Lepa porodična kuća. Može na kredit.
Prodaje se kuća u mirnoj ulici, dobra lokacija, polunameštena, useljiva.
Kuća u Novom Selu sa tri sobe, veliki plac, ima pomoćnih prostorija koje su za rušenje. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Hitna prodaja.
Samostalna kuća u samom centru grada, zidana ciglom, na odličnoj lokaciji sa jako lepim dvorištem, velikom garažom i šupom. Kuća poseduje: 3 sobe, veliki špajz, kuhinju, trpezariju i kupatilo. Može na kredit.
Prodaje se kuća u Železničkom naselju, kuća je na sprat od čvrste gradnje. Kuća poseduje 6 soba i 2 kupatila. Proces legalizacije je u toku.
Prodaje se novija kuća i kuća za rušenje blizu Bajskog puta, koje se nalaze na placu od 2332m2. Ispred kuće je asfalt, a novijoj kući treba da se dovrše radovi.
Samostalna kuća u Aleksandrovu, blizu Badavija. Kuća je od mešovitog materijala, ali je obložena ciglom i izolovana stiroporom. Renovirano je sve spolja i iznutra, podovi su laminat i keramičke pločice. U zadnjem delu dvorišta postoje dodatne prostorije zidane ciglom. Kuća nije legalizovana.
Dve novije kuće na jednoj parceli ukupne površine 3562m2, sa pomoćnim objektima, gradskim vodovodom kao i bušenim bunarom od 52m dubine. Veliki letnjikovac sa roštiljem, pica peć i ražanj sa strujom i vodom zatvoren sa dve strane zidom a sa dve strane ceradom za bašte. Pozadi se nalazi voćnjak sa 120 sadnica, sa navodnjavanjem i sa slavinom na svakih 20m. Kuće se prodaju sa ili bez nameštaja i tehnike, po dogovoru.
Velika samostalna kuća kod Dudove Šume, zidana ciglom, modernog dizajna. Novija PVC vrata i prozori. Na podovima su keramičke pločice, a u sobama laminat. Kuća ima dva izdvojena dela sa zasebnim ulazima koji su stanovi za sebe, a glavni deo kuće ima više soba, garderobera i na svakom spratu kupatilo. U dvorištu je zidana garaža za 2 automobila, veliki roštilj i nadstrešnica. Odlična lokacija. Demit fasada.
Vikendica na Kelebiji od 35m2 + letnja kuhinja 11m2 + dodatne prostorije 10m2 na lepom i velikom placu. Kuća je zidana od cigle, na podovima je laminat, a u kupatilu pločice. Kuća poseduje tavanski prostor i drvenu stolariju. Kuća je u procesu legalizacije. Kuća poseduje dva ulaza tako da se može i automobilom ući na plac. Bunarska pijaća voda i septička jama. Idealno za par koji želi da se odvoji od grada i uživa u prirodi.
Velika porodična kuća na Paliću, jako lepa i prostrana, na odličnoj lokaciji - blizu: škole, centra Palića, ambulante, prodavnice i autobuske stanice. Kuća je zidana ciglom. Vrata i prozori su od kvalitetne slovenačke drvenarije. Na podovima na prizemlju je parket od hrastovine, a na spratu od bambusnog drveta. Kuća poseduje kupatilo na oba sprata, a sobe su prostrane i lepo osvetljene. U zadnjem delu dvorišta je lep travnjak, garaža, kotlarnica, letnja kuhinja i terasa sa nadstrešnicom. Kuća je izolovana stiroporom, a tavanski prostor staklenom vunom. Kuća poseduje i bunar. Može na kredit.
Kuća na glavnom putu na Kelebiji. Kuća se nalazi na placu od preko 600m2, renovirana, novi pvc prozori i vrata. Na podovima su parket i keramčike pločice. Postoji mogućnost dodavanja 2 sobe na potkrovlju. Kuća je građena od cigle. Može na kredit.
Stanovi u novogradnji od 2000 evra do 2080 evra sa pdv-om,gotovi odmah useljivi,ultra centar,kvalitetna gradnja
Starija kuća, lepo održavana i kompletno nameštena. Odmah useljiva.
Dvosoban stan sa dve odvojene sobe na dobroj lokaciji.
Stan u manjoj, novijoj zgradi sa svega 11 stanova, u mirnoj ulici. Prodaje se zajedno sa nameštajem i tehnikom. Odmah useljiv.