Nekretnine: Agencije za nekretnine | Bilding Nekretnine D O O
Bilding nekretnine d.o.o
Broj u registru posrednika : 365

Peđe Milosavljevića 19
Telefon: (065) 833-1531
Telefon 1: (065) 833-1531
Telefon 2: (065) 835-6181
Izdaje se trosoban,lux stan u komplexu K-District. Pripadajuće parking mesto u garaži je u ceni. Poseduje dve spavaće sobe (od kojih je jedna master), dva kupatila, prostran open-space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Useljivo odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se lep kompletno namešten 3.0 stan kod Carine. Svetao, prostran, u mirnom kraju. Sigurnosna blindirana vrata, PVC stolarija, CG, video nadzor, američki plakar, 2 mokra čvora, trpezarija, špajz, moderno opremljena kuhinja, velika terasa. Dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se renoviran, namešten, trosoban stan. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, dva toaleta, dve terase jedna okrenuta ka ulici druga ka parku. Nalazi se u blizini Arene i novog Merkatora. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se manji dvosoban u Bulevaru kralja Aleksandra kod Kluza,odmah useljiv. CG se plaća po utrošku. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Stan se izdaje za poslovni prostor. Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se trosoban, polunamešten stan u novogradnji. Ima opremljenu kuhinju i svu potrebnu belu tehniku. Sastoji se od prostrene dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, velike terase. Useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se jednosoban luksuzno opremljen stan u novom kompleksu Park Vila Residence. Imaju 3 vrste grejanja u stanu: na toplanu, podno i klima. Roletne su na dugme. Stan gleda na dvoriste. Tiho. Zgrada ima 2 lifta. Obezbedjenje zgrade 24h, interfon, video nadzor. Garažno mesto uz doplatu od 150 Eur. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se namešten jednoiposoban stan. Sastoji se od dnevnotrpezarijskog dela sa kuhinjim, spavaće sobe, kupatila. Miran kraj, blizina Vukovog spomenika, Zvezdarske šume, gradskog prevoza. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se luksuzan stan u divnom komplesku Novi Dorcol, izuzetno opremljen i namesten, moderan svetao, komforan. Opremljam sa svom neophodim uredjajuma i ostalim stvarima neophodnim za stanovanje, ukljucujuci i kasike, viljuske, usisivaca, posteljinu i td. Stan je u sistemu " pametni dom" gde mozete sami cak na daljinu da upravljate sistemu, ukljucujete ili iskljucujete recimu klimu, koja je u centalnom sistemu. U zgradi ima teretana, SPA centar koji daju popust za stanare. U samom kompleksu se nalaze restorani, prodavnice, marketi i td. Lokacija kompleksa je odlicna, blizu skola, vrtic, dobra povezanost sa ostalim delovima grada preko gradskog saobracaja. Useljiv je od 01.04. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se lux trosoban vrlo komforan stan u novogradnji u Lominoj ulici. Ima 2 spavaće sobe,veliku lepu terasu,2 mokra čvora,garaža. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se svetao i prostran dvosoban stan u mirnoj ulici, nadomak Botaničke bašte. Pruža udoban i funkcionalan životni prostor u strogom centru grada. Sastoji se od: dnevna soba, spavaća soba, opremljena kuhinja, kupatilo, terasa. Poseduje privatno parking mesto u dvorištu. Blizina javnog prevoza, prodavnica, restorana i parkova čini ovu lokaciju savršenom za one koji žele spoj urbanog života i prirodnog okruženja. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se pekara sa prodajnim prostorom od 60m2 i proizvodnim prostorom sa magacinom oko 600m2). Pekara je razrađena. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje sa magacinski prostor od 487m2 dimenzija 25mx19m,visina je 6m,dvoje segmentnih vrata. Pored magacinskog prostora izdaje se i poslovna zgrada od 314m2 za 1800 evra mesečno. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se petosoban stan u centru grada. Pogodan je za poslovni prostor. Kompletno je renoviran. Nalazi se na drugom spratu zgradi bez lifta. Poseduje hodnik, prolaznu prostoriju iz koje se ulazi u sve prostorije, 5 odvojenih prostorija, kupatilo i WC. Useljivo odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa.
Stan se nalazi u samom centru Zemuna,dvorišna zgrada. U cenu su uračunati svi troškovi-struja,voda,internet,kablovska.. obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se dvosoban, renoviran stan kod Studentskog trga. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika, spavace sobe i kupatila. Stan je namesten i potpuno opremljen svim neophodnim aparatima. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa.
Izdaje se jednosoban, renoviran, namešten stan. Opremljen sa svim uređajima. Nalazi se u mirnom okruženju, sa svim potrebnim sadržajima, škola, marketa, gradskog prevoza. Useljiv od 1. aprila. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara. Kuhinja komplet opremljena sa sudomašinom, ledomatom, nespreso aparatom, svim sitnim kućnim aparatima (blender, đuser, toster, aparat za kokice), veliki smart tv i lcd tv u spavaćoj sobi, gramofon, klima, prečišćivać vazduha, bežični usisivač, cg i bojler na gas, alarm, kamere, osvetlenje u bašti sa komandom preko mobilnog telefona, vodeni rashlađivač dvorišta. Nije parking zona. Useljiv 1.5.2025. godine. Agencijska provizija 50% od visine zakupnine.
Izdaje se komforan, luksuzno namešten trosoban stan u elitnom delu grada (Belgrade Waterfront). Prostran dnevni boravak sa puno prirodnog svetla povezan je s modernom kuhinjom i trpezarijom, dok dve udobne spavaće sobe pružaju maksimalan komfor, kupatilo sa vrhunskom sanitarijom, terasa sa pogledom na dečije igralište. Opremljen je najkvalitetnijim nameštajem i najsavremenijim uređajima. Zgrada nudi recepciju, obezbeđenje 24/7 i parking. Lokacija omogućava pristup velikom parktu, ekskluzivnim restoranima, kafićima sa jedne strane i autoputu E75 sa druge strane. Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
Izdaje se 3.0 komforan stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru maršala Tolbuhina,između Starog merkatora i Hotela YU,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.