Nekretnine: Agencije za nekretnine | Megastan
MEGASTAN
Broj u registru posrednika : 298

Takovska 36, II sprat
Telefon: (011) 362-2322
Telefon 1: (011) 362-2322
Web sajt
www.megastan.rs
Prodaje se lep, očuvan, kompletno namešten stan u zgradi novije gradnje iz 2020. Bez ikakvih ulaganja. Kvalitena gradnja, sa dobrom izolacijom, sređenim ulazom, ograđenim dvorištem, video nadzorom. Sastoji se od: dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila. Ima dve lođe, koje se po potrebi zatvaraju roletnama. U cenu stana je uračunato parking mesto, označeno i papirološki regulisano. Uknjižen na 60m2. Može na kredit. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
U prilici smo da vam ponudimo odličan porodični stan, kompletno i kvalitetno renoviran. Dvostrano je orijentisan, svetao i jako funkcionalan. Bez prolaznih soba. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlaskom na veliku lođu od 15m2, tri spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dva mokra čvora i ostave. Stan poseduje podrumsku prostoriju. Svi ugradni elementi sa kuhinjom ostaju budućem vlasniku. Uknjižen je na 85m2 a sa lođom ima 100m2, može na kredit. Brzo useljiv. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Izdaje se prazan, odmah useljiv lokal. Od prostorija: velika prostorija sa izlogom ka ulici, manja prostorija sa izlogom ka ulici, čajna kuhinja i kupatilo. Pogodan za sve namene i uslužne delatnosti: kancelarijske, knjigovodstvene, zanatske i druge usluge. Postoji mogućnost iznajmljivanja garaže do lokala za 50 eura. Izdaje se na duži vremenski period. Plaćanje je na mesečnom nivou. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Funkcionalan stan sa tri spavaće sobe, dva mokra čvora. Održavan, useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Lep jednosoban stan u Krnjači, blizu škole. Nova zgrada, useljena 2021. godine. Ograda oko zgrade od kovanog gvožđa. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
U ponudi nov, dvosoban stan od 56m2 u modernoj zgradi u stambeno-poslovnom kompleksu Lastavica. Južno orijentisan, topao i svetao stan sa terasom. Od prostorija : dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja odvojena šankom od dnevne sobe. Kompletno je opremljen novim nameštajem rađenim po meri, kao i svom novom tehnikom ( šporet, mašina za sudove, frižider, veš mašina, televizor). Cena je 1100e. U cenu je uključeno i garažno mesto u zgradi. Mesečno plaćanje, obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
U prilici smo da vam ponudimo građevinski plac na Sunčanom bregu površine 4 ara. Vlasništvo 1/1, urađena parcelacija i ispitivanje zemljišta. Plac je na prelepom mestu, ravan, dimenzije 18 x 22 metra. Struja, voda i kanalizacija se nalaze u blizini placa. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Stan kompletno renoviran, lepo namešten. Na odličnoj lokaciji, u blizini SC Vračar. Održavana zgrada sa liftom. Odvojena velika kuhinja sa trpezarijom, rađena po meri. Nova veš mašina u garanciji. Novi kauč na razvlačenje u dnevnoj sobi, + fotelja za još jednu osobu. Idealan za dve osobe ili samce. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Retko u ponudi. Stan na odličnoj lokaciji. U Blizini Hotela Jugoslavija i Dunavskog keja. Mikrolokacija je fantastična, vrtić, škola, pijaca, market i javni prevoz su na svega par minuta hoda. Stan je uredno održavan, urađena je PVC stolarija i krov zgrade je saniran. Dvostrano orijentisan, gleda na dvorište. Izuzetno miran kraj. Savršen porodičan stan. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
U prilici smo da Vam ponudimo lep lokal, poseduje izlog. Sastoji se od manje i veće prostorije, odvojenog toaleta i dela gde je lavabo. Na podu su mermerne pločice. Pogodan je za razne delatnosti, salon lepote, kancelariju, knjižaru, apoteku... Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Ekskluzivan prostor u luksuznom stambeno-poslovnom objektu, spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Prostor je inspirisan modernim dizajnom, urbanim i luksuznim stilom života. Kompletno je opremljen najsavremenijim nameštajem i tehnikom, osmišljen sa ciljem da omogući uživanje u komforu sopstvenog doma. Od dodatnih sadržaja, na raspolaganju su zatvoren bazen od 35 m, spa-centar, teretana, sauna, salon za masažu, slana soba, usluge recepcije i obezbeđenja 24/7, usluge parkiranja i pranja vozila. Po strukturi troiposoban sa velikim dnevnim boravkom, spavaćim sobama, dva kupatila, terasa, ostava od 8 m2. Stolarija: Aluminijumska sa troslojnim staklom i unutrašnjim drvenim oblogama, ispunjena argonom - potpuna zvučna izolacija. Grejanje: Dve opcije - Mitsubishi inverter klima sa toplotnom pumpom u svakoj sobi ili centralno grejanje putem radijatora. Dodatno: Centralni bojler, komarnici i roletne na svim prozorima. Visina tavanica od 3 m. Miran deo, bez buke i gužve. Garažno mesto je uračunato u cenu. Odmah useljiv, depozit! Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
U prilici smo da Vam ponudimo lep lokal, poseduje izlog. Sastoji se od manje i veće prostorije, odvojenog toaleta i dela gde je lavabo. Na podu su mermerne pločice. Pogodan je za razne delatnosti, salon lepote, kancelariju, knjižaru, apoteku... Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Moderno opremljen, predivan, lux stan u mirnom delu Banjice, u novoj panoramskoj zgradi ''Oaza''. Nov nameštaj. Izdaje se na duži vremenski period. U blizini tramvajskog, autobuskog i trolejbuskog prevoza. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Stan se nalazi u prvoj skupini zgrada u Paunovoj ulici, na brdu, blizu prevoza. Nadograđen je 2000. godine kada je rađen i krov zgrade. Iznad stana je tavanski prostor. Pored velikog dnevnog boravka u stanu postoje dve manje spavaće sobe, lođa i kupatilo. U stanu ostaju kuhinja po meri i plakari. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jug-zapad). Bez buke, gleda na dvorište. U izvornom stanju. Lep raspored, nema prolaznih soba, sve funkcioniše iz hodnika. Dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa izlazom na drugu lođu, kupatilo u spavaćem bloku, gostinski toalet u produžetku. Špajz koji može da se pretvori u još jedno komforno kupatilo, dve spavaće sobe. Stan je uknjižen na 85m2, mereno ima 89m2. Dobra zgrada sa 4 lifta, održavan ulaz, sa video nadzorom, interfonom. Pogodan i za poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Lux duplex, bez ulaganja, prodaje se sa ugradnim ormarima i kuhinjom. Uknjižen na 44m2, stvarne površine 88m2. I nivo: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo i zastakljena terasa. II nivo: velika prostrana soba, prostrano kupatilo i ostava od oko 25m2. Veoma svetao, grejanje odlično. Pogled iz dnevnog boravka na Hram Svetog Save, a iz spavaće sobe na zelenilo. Zgrada uvučena od puta, u sred ogromnog parka, zelenila, ljuljaške, idealno za decu, sportski tereni. U kraju dve nove škole, državni i više privatnih vrtića. Pored zgrade prodavnica. Dva Maksija, apoteka, pošta, pijaca. 3 minuta od "Dash's" restorana, frizerskih salona, igraonice za decu. Mesto proglašeno za vazdušnu banju. Veoma prostran parking ispred zgrade. Niski režijski troškovi. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Stan na odličnoj lokaciji, nedaleko od Kalenić pijace, Tehničkog i Pravnog fakuleta, Vukovog spomenika. Namešten, sa dve spavaće sobe. Mogućnost kupovine bračnog kreveta u većoj spavaćoj sobi. Dozvoljeni kućni ljubimci. Za preporuku. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Kuća u Ratarskoj ulici, sa placem od ukupno 64.5 ari, od kojih je 40 ari deljivo na tri parcele. Mogućnost kupovine celog placa. Zemljište je u građevinskom području. Kuća je za kompletnu adaptaciju. Idelano za etno selo. Uknjiženo. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Na Miljakovcu II, u parkovskom okruženju, sa prelepim pogledom, u blizini šume izdaje se 2.0 namešten stan. Nedavno renovirana cela kuhinja, kupljena bela tehnika. Od prostorija: predsoblje, kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, terasa. U blizini dve škole, vrtića, prodavnica. Dobrodošli kućni ljubimci. Topla preporuka. Na duži vremenski period. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
U prilici smo da Vam ponudimo lep, potpuno opremljen stan. Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, Knez Mihailove ulice. Veoma svetao, komforan, opremljen belom tehnikom (mašina za sudove, sušenje veša, svi potrebni uređaji). Inverter klima omogućava energetsku efikasnost tokom cele godine. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.