Telefon 1: (063) 324-247
Stan | Beograd - Zemun - Gornji grad - Silerova
|

50% od prve mesečne zakupnine

400 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Urosa Martinovica
|

50% od prve mesečne zakupnine

800 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Stari Merkator - Generala Ždanova
|

50% od prve mesečne zakupnine

450 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Bežanijska kosa 2 - Bežanijskih Ilegalaca
|

50% od prve mesečne zakupnine

2.000 €
Stan | Beograd - Voždovac - Vojvode Stepe
|

50% od prve mesečne zakupnine

500 €
Stan | Beograd - Voždovac - Braće Jerković - Dragice Končar
|

50% od prve mesečne zakupnine

600 €
Stan | Beograd - Voždovac - Vojvode Stepe - Vojvode Stepe
|

50% od prve mesečne zakupnine

400 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 29 - Bulevar Zorana Đinđića
|

50% od prve mesečne zakupnine

750 €
Stan | Beograd - Zemun - Altina
|

50% od prve mesečne zakupnine

350 €
Stan | Beograd - Palilula - Centar - Miše Vujica
|

50% od prve mesečne zakupnine

930 €
Agencije za nekretnine | Beostan