Telefon 1: (063) 324-247
Garaža | Beograd - Savski venac - Bulevar Vudroa Vilsona
|

50% od prve mesečne zakupnine

100 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Ledine - Inđijska
|

50% od prve mesečne zakupnine

450 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Jurija Gagarina
|

50% od prve mesečne zakupnine

950 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 45 (TC Enjub) - Jurija Gagarina
|

50% od prve mesečne zakupnine

600 €
|

50% od prve mesečne zakupnine

800 €
|

50% od prve mesečne zakupnine

800 €
Stan | Beograd - Savski venac - Hercegovačka
|

50% od prve mesečne zakupnine

1.400 €
Stan | Beograd - Zvezdara - Lion - Bulevar Kralja Aleksandra
|

50% od prve mesečne zakupnine

1.300 €
Stan | Beograd - Vračar - Crveni krst - Žička
|

50% od prve mesečne zakupnine

1.500 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 65 - Bulevar heroja sa Košara
|

50% od prve mesečne zakupnine

750 €
Agencije za nekretnine | Beostan