Telefon 1: (063) 324-247
Stan | Beograd - Palilula - Tašmajdan - Starine Novaka
|

50% od prve mesečne zakupnine

600 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 62 - Jurija Gagarina
|

50% od prve mesečne zakupnine

550 €
Stan | Beograd - Vračar - Crveni krst
|

50% od prve mesečne zakupnine

400 €
Stan | Beograd - Vračar - Hram svetog Save - Šumatovačka
|

50% od prve mesečne zakupnine

800 €
Stan | Beograd - Stari grad - Zeleni venac
|

50% od prve mesečne zakupnine

500 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 22 - Antifasisticke Borbe
|

50% od prve mesečne zakupnine

1.200 €
Stan | Beograd - Stari grad - Bajlonijeva pijaca - Skender Begova
|

50% od prve mesečne zakupnine

550 €
Stan | Beograd - Stari grad - Dorćol - Mike Alasa
|

50% od prve mesečne zakupnine

550 €
Stan | Beograd - Savski venac - Luke Celovica Trebinjca
|

50% od prve mesečne zakupnine

3.100 €
Stan | Beograd - Vračar - Hram svetog Save - Kursulina
|

50% od prve mesečne zakupnine

650 €
Agencije za nekretnine | Beostan