Telefon 1: (063) 324-247
Stan | Beograd - Savski venac - Luke Ćelovića Trebinjca
|
50% od prve mesečne zakupnine
1.600 €
Stan | Beograd - Savski venac - Dedinje - Ledi Pedzet
|
50% od prve mesečne zakupnine
3.000 €
Stan | Beograd - Vračar - SC Vračar - Gospodara Vučića
|
50% od prve mesečne zakupnine
700 €
Stan | Beograd - Palilula - Borča - Ratnih Vojnih Invalida
|
50% od prve mesečne zakupnine
300 €
Stan | Beograd - Stari grad - London - Kralja Milana
|
50% od prve mesečne zakupnine
1.200 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 67 (Belvil) - Jurija Gagarina
|
50% od prve mesečne zakupnine
1.100 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 65 - Tadije Sondermajera
|
50% od prve mesečne zakupnine
1.700 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 65 - Tošin bunar
|
50% od prve mesečne zakupnine
2.200 €
Stan | Beograd - Zvezdara - Mirijevo
|
50% od prve mesečne zakupnine
550 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 34 (Carina - Studentski grad) - Bulevar Zorana Đinđića
|
50% od prve mesečne zakupnine
600 €
Agencije za nekretnine | Beostan