Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339
Prodaje se Lokal-poslovni prostor, 35 m2, zgrada, Univerzitetsko naselje, preko puta Novog Merkatora, a blizu zgrade Telekoma Srbija. Novije zgrade zidane za univerzitetske profesore. Parking oko zgrada i prilazi lokalu su sa sopstvenom rampom, na daljinsko podizanje za stanare i korisnike PP u naselju. Odmah useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Aleksandar Ocokoljić br. Licence: 2029 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na izuzetnoj lokaciji, u Birčaninovoj ulici nadomak Slavije, izdaje se elegantno uređen i potpuno opremljen dvoiposoban stan koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i mirnog ambijenta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na lođu, radne sobe, velike spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ulaznog hodnika. Funkcionalan raspored i brojni ugradni plakari obezbeđuju obilje prostora za odlaganje, dok je kuhinja opremljena svim neophodnim aparatima za udoban svakodnevni život. Nekretnina se nalazi na osmom spratu uredne i održavane zgrade i odlikuje se izuzetno mirnim okruženjem iako je smeštena u samom srcu grada. U neposrednoj blizini nalaze se Slavija, Klinički centar, brojni restorani, kafići, prodavnice i stajališta gradskog prevoza, što ovu lokaciju čini idealnom za moderan gradski život. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, udobnost i prestižnu gradsku adresu. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Katarina Raković, br. licence: 6279 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 KR02 .
Višnjička banja - Sunnyvill, 47m2, IV, cg, nov Stan se izdaje na minimum godinu dana. Nov namešten stan u novoizgradjenom naselju Sunnyvill na Višnjičkoj banji. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, kupatila, I prostrane terase sa pogledom na Dunav. Ceo stan je opremljen novim stvarima I do sad nije bio useljavan.U blizini stana je više supermarketa, škola, vrtić, brojni ugostiteljski objekti I ostale trgovinske radnje, Odlična povezanost sa gradom linijama gradskog prevoza. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking prostor I uvek ima mesta. Agencijska provizija 50% od prve mesečne rente Agent: Slađana Stajković br. licence:5567 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SS08 .
Izuzetno funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi orijentisan suprotno od Prvomajske ulice. Stan nudi savršen mir i izolaciju od gradske buke, dok se istovremeno nalazite nadomak svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je pogodan za porodice, studente i sve one koji traže funkcionalan, moderan i bezbedan dom na atraktivnoj lokaciji u Zemunu. Struktura: predsoblje, dve odvojene spavaće sobe, komforan dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, odvojen toalet. Pozovite odmah i zakažite razgledanje ovog izuzetnog stana. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Goran Janković br. licence 2130 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 GJ01 .
Kompletno namešten, izuzetno svetao stan u zgradi sa najlepšim panoramskim pogledom na Dunav i naselje 25. Maj. Stan nudi savršen mir i izolaciju od gradske buke, dok se istovremeno nalazite nadomak svih infrastrukturnih sadržaja i prestoničkih zbivanja. Stan je pogodan za samce, eksperte, strance, studente, digitalne nomade i sve one koji traže funkcionalan, moderan i bezbedan dom u strogom centru grada. Posebna i neprocenjivu prednost stana je velika zajednička terasa koja se može koristiti kako za praktične namene tako i za odmor i druženje tokom skoro cele godine. Struktura: Predsoblje, čajna kuhinja, dnevna soba, odvojena spavaća soba i kupatilo. Pozovite odmah i zakažite razgledanje ovog izuzetnog stana. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Goran Janković, br.licence 2130 Art Nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Zastupamo izdavanje jednoiposobnog stana koji se nalazi na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u ulici Milana Kašanina, bivša Palmotićeva. Stan je u izvornom održavanom stanju, ima opremljenu kuhinju i svu potrebnu belu tehniku. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Tamara Vučković, br. licence 3104 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Moderan i reprezentativan poslovni prostor - kompletno opremljen. Idealan za savremeno poslovanje na izuzetno frekventnoj i pristupačnoj lokaciji. Prostor se izdaje na duži vremenski period i idealan je za: - knjigovodstvene i projektne biroe, - advokatske kancelarije, - IT kompanije, - Sve druge uslužne ili kancelarijske delatnosti koje zahtevaju prijatan, moderan i profesionalan ambijent. Ako ste zainteresovani za ovaj poslovni prostor slobodno nas kontaktirajte. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent:Goranka Golić Subotić br. licence: 4763 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 GS .
U ponudi je odličan trosoban stan u novom stambenom kompleksu Sava Residence, u Ustaničkoj ulici. Kompleks se nalazi na odličnoj lokaciji sa brzom vezom ka autoputu i svim delovima grada, dok se u neposrednoj blizini nalaze brojni sadržaji neophodni za udoban život i poslovanje. Stan je površine 56 m² i odlikuje se funkcionalnim rasporedom koji obuhvata: - ulazni hodnik, - prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, - dve odvojene spavaće sobe, - kupatilo, - zaseban toalet, - terasu. Nekretnina je potpuno nova i neuseljavana. Odlikuju je kvalitetna gradnja, odlična termo i zvučna izolacija, kvalitetna stolarija, kao i centralno grejanje sa kalorimetrima, koje omogućava kontrolu potrošnje. Za dodatnu udobnost ugrađen je i inverter klima uređaj. Kuhinja je trenutno u procesu postavljanja i biće završena pre useljenja. Stanarima su na raspolaganju brojne pogodnosti koje kompleks pruža: recepcija i obezbeđenje 24/7, video-nadzor, tri lifta i optički internet. Takođe, postoji mogućnost zakupa parking mesta u okviru kompleksa. Zahvaljujući modernom ambijentu, odličnoj lokaciji i funkcionalnom rasporedu, stan predstavlja idealan izbor kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovnih delatnosti. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Lazar Krljić br. licence 6906 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 LK02 .
Uknjižen, 79m2, CG, lift, 2 kupatila, terasa Prodaje se izuzetno ušuškan, funkcionalan, prostran, svetao, dvostrano orijentisan porodičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u mirnoj Gružanskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetno održavanoj zgradi, sa urednim i održavanim ulazom. Odlično je organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja obiluje prirodnim svetlom, prostranog kupatila sa tuš kabinom. Iz dnevnog dela izlazi se na prostranu terasu, idealnu za uživanje i odmor i odvojenog spavaćeg bloka koji se sastoji od tri sobe - dve komforne spavaće sobe i jedne manje sobe sa garderoberom i prostranim kupatilom sa kadom. Stan poseduje dva kupatila što dodatno doprinosi komforu i funkcionalnosti svakodnevnog života. Ulica je mirna i zaštićena od buke. Mikrolokacija je odlična - u blizini se nalaze marketi, pijaca, pozorište, škole, vrtići, gradski prevoz. Zahvaljujući odličnoj saobraćajnoj povezanosti, svi delovi grada lako su i brzo dostupni. Slobodan i zoniran parking olakšava svakodnevno funkcionisanje. Zahvaljujući odličnom rasporedu, obilju prirodne svetlosti, odvojenim dnevnim i spavaćim blokom, stan predstavlja idealan izbor za porodični život ili sve koji traže komforan i kvalitetan dom na atraktivnoj lokaciji. Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte. Agencijska provizija 2% Agent Nataša Nićiforović, br. licence 6012 Art Nekretnine d.o.o.Beograd Reg. br. 339 011/2620734 .
Izdaje se samostalan poslovni objekat površine 145m2 (od uknjiženih 197m2), na Bežanijskoj kosi na odličnoj lokaciji – u blizini Bežanijskog platoa i pijace. Objekat ima direktan izlaz na ulicu i prilaz za šlepere, što ga čini izuzetno funkcionalnim za logistiku, veleprodaju, distribuciju i druge delatnosti. Struktura prostora: Dve velike open space prostorije (po 60m2) – prizemlje i sprat, idealne za kancelarije, prodajni prostor, radionice ili fitnes studio. Toalet, manja ulazna prostorija (15m2) u prizemlju i dodatna prostorija (9m2) koja može služiti kao arhiva, garderoba ili magacin. Visina plafona u prizemlju: 2,90m, na spratu 2,50m Grejanje je rešeno sa tri potpuno nova inverter Hisense klima uređaja, što omogućava individualno podešavanje temperature i niske troškove grejanja/hlađenja. Prostor je prazan, pregledan i pruža mnogo mogućnosti za uređenje prema potrebama zakupca. Idealan je za: - Firme i veleprodaju - Kancelarije i savetovališta - Edukativne centre i škole - Showroom, kreativne agencije i dizajn studije - Salone, fitnes centre i plesne studije - Radionice, proizvodne pogone i štamparije - Skladišta i distributivne centre Parking – javni parking ispred objekta, uz jedno privatno parking mesto uključeno u zakup. Lokacija je odlično povezana, sa svim neophodnim sadržajima u neposrednoj blizini – prodavnice, pijaca, banke, pošta, kao i dobra saobraćajna povezanost sa ostatkom grada. Za više informacija nas kontaktirajte. Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 SD02 .
Izdaje se namešten stan u novogradnji u blizni Lastine stanice na auto putu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjsko trpezarijskim delom, terase, spavaće sobe i kupatila. Mesečni troškovi niski, grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična, blizina svih sadržaja za svakodnevni život. Dobra povezanost javnim prevozom sa svim delovima grada. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Miloš Graora br. Licence: 4996 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 MG06 .
Polunamešten, jednosoban stan od 35m2 na izuzetnoj lokaciji nadomak Slavije. Prostorije: višenamenska soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo. Instalacije promenjene, novi aparati i sanitarije. Zbog dobrog rasporeda i pozicije idealna nekretnina za stanovanje mladih parova ili poslovnih ljudi. U dvorištu zgrade postoji mogućnost parkiranja. Odmah useljiv. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Dragana Stoiljković, br. licence 919 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen dupleks, 4.0, dva mokra čvora, lođa Na prodaju funkcionalan i veoma svetao četvorosoban dupleks, u mirnom delu Karaburme, u ulici Dr Đorđa Joanovića. Stan je uknjižen na 83m2, a mereno ima 88m2. Nalazi se na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta. Donji nivo čine prostran ulazni hodnik, odvojena kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na lođu i kupatilo. Na gornjem nivou nalaze se tri spavaće sobe i drugo kupatilo. Grejanje je na inverter klime i TA peć. Oko zgrade je dostupan slobodan parking. Stan je dvostrano orijentisan i odlično organizovan, u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice i gradski prevoz. Agencijska provizija 2% Agent: Violeta Drobac Bucalo, br. licence 755 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Izdaje se prostran, svetao stan, kompletno namešten na idealnoj lokaciji Novog Beograda, u neposrednoj blizini Savskog keja, vrtića, osnovne škole i Delta city shopping centra. Bllizu je pijace Mala Sava i mini otvorenog zanatskog centra sa mnogo sadržaja teretana, kafici, pilates, kao i dva lepo opremljena dečija igrališta i velikog košarkaskog terena Ono po čemu možemo izdvojiti ovaj stan od drugih jeste što je spavaći deo u potpunosti izdvojen od ostalog dela stana. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i velikom broju prostorija, idealan je za porodičan život kao i za rad od kuće. Stan se izdaje na period ne manji od godinu dana, depozit je u visini jedne mesečne rente. Stan je useljiv od 1. avgusta. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Milena Kalezić, br. licence: 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/2620-734 JJ .
Dupleks – pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni postor. U korektnom stanju. Donji nivo: predsoblje, kupatilo, wc, veliki dnevni prostor, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Gornji nivo: 5 soba (kancelarije), 2 kupatila, velika terasa. Stan je za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Vladimir Jovanović, br. Licence 1773 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
U prilici smo da Vam ponudimo ovaj komforan stan sa predivnim vrtom u srcu Zemuna. U neposrednoj blizini se nalaze osnovna i muzička škola, Zemunska pijaca, Kej, Zemunski park, autobuska stajališta kao i marketi, drogerije, knjižare, pozorište i biblioteka. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nebojša Bucalo br. licence: 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd, reg. br. 339 011/26-20-734 LM .
Izdaje se moderan stan u kompleksu Novi Dorćol U jednom od najtraženijih stambenih kompleksa u Beogradu, dostupan je za izdavanje stan koji spaja savremen dizajn, vrhunski kvalitet gradnje i lokaciju zbog koje vam je gotovo sve na nekoliko minuta hoda. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 DT02 .
Komforan trosoban stan se nalazi u VPR dvospratne kuce na Altini u mirnoj ulici sa pogledom na lepo, održavano dvorište. Stan je moderno opremljen. Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave dobro organizovane, funkcionalne kuhinje, prostranog dnevno-trpezarijskog boravka iz koga se izlazi na veliku terasu opremljenu baštenskim nameštajem i stolicom za ljuljanje, dve sobe, jedne veće sa francuskim ležajem i američkim plakarom i druge manje koja je opremljena krevetima na sprat i radnim stolom, iz koje se izlazi na malu terasu, kupatila sa tuš kabinom i bideom i posebnog toaleta. Zahvaljujući funcionalnom rasporedu idealan je za porodični zivot ili za rad od kuće. Stan poseduje video nadzor i jedno parking mesto, što umnogome olakšava život u gradu. Grejanje je etažno. Prostrana terasa sa baštenskom garniturom je ogromna prednost ovog stana. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni, kao ni pušenje u kući, već samo na terasi. Depozit je 1400 EUR, a režije su 200 EUR. Izdaje se na godinu dana sa mogućnošću produženja ugovora. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi 50% prve mesečne zakupnine. Agent: Borislava Blagojević br. licence: 6955 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 BB22 .
Izdaje se namešten stan na dobroj lokaciji, u blizini bivše fabrike Kluz. Sastoji se iz velikog dnevnog boravaka sa kuhinjskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Mesečni troškovi niski, grejanje je na gas. Mikrolokacija odlična, blizina Bulevara kralja Aleksandra, sportskog centra Olimp, Zvezdarske šume, osnovne škole, vrtića, kao i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Dobra povezanost javnim prevozom sa svim delovima grada. Slobodan parking ispred zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Miloš Graora br. Licence: 4996 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 MG06 .
U prilici smo da vam ponudimo izuzetno funkiconalan, kompletno namešten manji dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje na Lekinom brdu. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom dnevnog boravka i dve spavaće sobe. Centralno grejanje sa kalorimetrima po potrošnji, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta u zgradi uz doplatu od 100 evra mesečno. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan za preporuku. Garažno mesto 50e Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent: Aleksandar Davinić br. licence: 1526 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 AD11 .