Nekretnine: Prodaja stanova beograd
Na prodaju funkcionalan, izvorno jednosoban, adaptiran u dvosoban stan. Od prostorija: dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, terasa, izdvojena spratna galerija. Uknjižen na 24,5m2, sa galerijom ukupna merena površina 41,5m2. Orijentisan u mirnom delu naselja. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
UKNJIŽEN, RENOVIRAN TROSOBAN STAN U ŽARKOVU, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 210.900 € Lokacija: Žarkovo, ul. Trgovačka, sprat 7/10 Površina: 77 m2 Struktura: Renoviran trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće sobe; - Kupatila; - Toaleta; - Hodnika; - Predsoblja; - 2 lođe. OPIS: Na odličnoj lokaciji, u centru Žarkova, prodaje se kompletno renoviran trosoban stan! Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, odvojenog spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe, prostranog kupatila, toaleta, predsoblja, hodnika i dve lođe na koje se izlazi iz dnevne sobe i iz predsoblja. Pogled iz stana je prelep, nesputan, obzirom da se stan nalazi na 7. od 10. spratova, lepo održavane zgrade sa dva lifta. Grejanje je centralno. Stan je renoviran: poseduje nova sigurnosna ulazna vrata, kupatilo i toilet koji su takođe kompletno kvalitetno renovirani, ugrađena je moderna rasveta u dnevnom boravku, zamenjena su unutrašnja vrata itd. Stan poseduje i nove plakare i kuhinju koji ostaju u stanu. Lokacijski stan je odlično pozicioniran obzirom da se nalazi u blizini osnovne škole, vrtića, javnog prevoza, parkova, igrališta za decu, brojnih prodavnica i marketa. Bez ulaganja, idealan za život i investiciju! Uknjiženo, vlasništvo 1/1! Agencijska provizija 2%
RETKO U PONUDI! Luksuzni Duplex merene površine 125m² na Granici Vračara i Zvezdare! Lokacija ove nekretnine je izuzetno atraktivna i tražena. Gajeva ulica se nalazi u neposrednoj blizini Đeram pijace i Crvenog krsta, na granici opština Zvezdara i Vračar. Odlična pozicija obezbeđuje sve što je potrebno za udoban život – razvijenu infrastrukturu, mirno okruženje i odličnu povezanost sa svim delovima grada. Zgrada se nalazi u mirnijem delu ulice, bliže Kajmakčalanskoj. Predmet prodaje je luksuzan četvorosoban duplex stan, površine 125 m² (od čega terasa 14 m²), smešten na 5. i 6. spratu novije zgrade sa liftom, izgrađene 2018. godine. Stan je izuzetno svetao, moderno koncipiran i funkcionalno organizovan. Na donjem nivou nalazi se prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u open space konceptu, kupatilo i terasa od 14 m² sa otvorenim pogledom. Na gornjem nivou su tri spavaće sobe (od kojih je jedna u funkciji garderobe), predsoblje, garderobni deo i drugo, prostrano kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stan je kompletno renoviran odmah nakon izgradnje, uz korišćenje izuzetno kvalitetnih, premium materijala i luksuzne završne obrade. Prodaje se potpuno namešten i opremljen, sa pažljivo biranim nameštajem i vrhunskom tehnikom. Ugrađene su četiri inverter klime a postoji mogućnost uvođenja centralnog grejanja (postoje instalacije u zgradi). Moguća je kupovina i dva garažna mesta u okviru zgrade (klasičan pristup, pogodna i za najveća SUV vozila). Cena po garažnom mestu je 30.000 €. Zgrada: Novija, izuzetno lepo održavana, sa liftom, interfonom, internetom i kablovskom TV. Uknjižen, bez hipoteka i zabeležbi. Posrednička naknada iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Na mestu gde Beograd diše najdublje i najlepše, tamo gde se Trg Slavija i park Manjež susreću pogledom punim istorije, uzdiže se nova adresa elegancije i mira – Kings Circle Residence. Ovaj deo grada, oblikovan još sredinom 19. veka, nije samo lokacija, to je priča u kamen uklesana, sećanje na vreme kada se Beograd širio sa stilom i strašću. Danas, u toj istoj zoni, niče dom za one koji znaju da prepoznaju vrednost – ne samo u prostoru, već i u načinu života. Na prestižnoj lokaciji Slavija, skriven među dinamikom prestonice, Kings Circle pruža miran, bezbedan kutak — mesto gde gradski šum postaje pozadina za unutrašnji mir. Sve je na dohvat ruke: kultura, parkovi, restorani, ambasade i znamenitosti, ali kad zatvoriš vrata svog doma, svet napolju tiho zaćuti. Svaka stambena jedinica pažljivo je oblikovana s mišlju o tebi koji ćeš u njoj živeti. Dizajn je moderan, čist i bezvremenski, dok su standardi gradnje i energetske efikasnosti na najvišem nivou. U enterijerima žive imena najprestižnijih svetskih brendova, svaki detalj je pažljivo biran da donese ne samo estetiku, već i dugovečnost. U svaki stan ugrađen je i "smart home" sistem, tihi saveznik svakodnevnog komfora — tehnologija koja zna kad ti treba svetlost, tišina ili toplina. Cena kvadratnog metra iznosi 7.050EUR–jer ovo nije samo dom, već investicija u život sa stilom, mirom i statusom. Kings Circle Residence nije samo zgrada. To je poziv da živiš drugačije. U krugu koji pripada tebi. U priči koja počinje sada.
Na mestu gde Beograd diše najdublje i najlepše, tamo gde se Trg Slavija i park Manjež susreću pogledom punim istorije, uzdiže se nova adresa elegancije i mira – Kings Circle Residence. Ovaj deo grada, oblikovan još sredinom 19. veka, nije samo lokacija, to je priča u kamen uklesana, sećanje na vreme kada se Beograd širio sa stilom i strašću. Danas, u toj istoj zoni, niče dom za one koji znaju da prepoznaju vrednost – ne samo u prostoru, već i u načinu života. Na prestižnoj lokaciji Slavija, skriven među dinamikom prestonice, Kings Circle pruža miran, bezbedan kutak — mesto gde gradski šum postaje pozadina za unutrašnji mir. Sve je na dohvat ruke: kultura, parkovi, restorani, ambasade i znamenitosti, ali kad zatvoriš vrata svog doma, svet napolju tiho zaćuti. Svaka stambena jedinica pažljivo je oblikovana s mišlju o tebi koji ćeš u njoj živeti. Dizajn je moderan, čist i bezvremenski, dok su standardi gradnje i energetske efikasnosti na najvišem nivou. U enterijerima žive imena najprestižnijih svetskih brendova, svaki detalj je pažljivo biran da donese ne samo estetiku, već i dugovečnost. U svaki stan ugrađen je i "smart home" sistem, tihi saveznik svakodnevnog komfora — tehnologija koja zna kad ti treba svetlost, tišina ili toplina. Cena kvadratnog metra iznosi 7.050EUR–jer ovo nije samo dom, već investicija u život sa stilom, mirom i statusom. Kings Circle Residence nije samo zgrada. To je poziv da živiš drugačije. U krugu koji pripada tebi. U priči koja počinje sada.
Na mestu gde Beograd diše najdublje i najlepše, tamo gde se Trg Slavija i park Manjež susreću pogledom punim istorije, uzdiže se nova adresa elegancije i mira – Kings Circle Residence. Ovaj deo grada, oblikovan još sredinom 19. veka, nije samo lokacija, to je priča u kamen uklesana, sećanje na vreme kada se Beograd širio sa stilom i strašću. Danas, u toj istoj zoni, niče dom za one koji znaju da prepoznaju vrednost – ne samo u prostoru, već i u načinu života. Na prestižnoj lokaciji Slavija, skriven među dinamikom prestonice, Kings Circle pruža miran, bezbedan kutak — mesto gde gradski šum postaje pozadina za unutrašnji mir. Sve je na dohvat ruke: kultura, parkovi, restorani, ambasade i znamenitosti, ali kad zatvoriš vrata svog doma, svet napolju tiho zaćuti. Svaka stambena jedinica pažljivo je oblikovana s mišlju o tebi koji ćeš u njoj živeti. Dizajn je moderan, čist i bezvremenski, dok su standardi gradnje i energetske efikasnosti na najvišem nivou. U enterijerima žive imena najprestižnijih svetskih brendova, svaki detalj je pažljivo biran da donese ne samo estetiku, već i dugovečnost. U svaki stan ugrađen je i "smart home" sistem, tihi saveznik svakodnevnog komfora — tehnologija koja zna kad ti treba svetlost, tišina ili toplina. Cena kvadratnog metra iznosi 7.050EUR–jer ovo nije samo dom, već investicija u život sa stilom, mirom i statusom. Kings Circle Residence nije samo zgrada. To je poziv da živiš drugačije. U krugu koji pripada tebi. U priči koja počinje sada. Agencijska provizija 2%
Šifra: 3s546 Na prodaju četvorosoban stan površine 78 m² u modernoj novogradnji, smeštenoj u jednom od najuređenijih porodičnih naselja u Mladenovcu – Tozinom voću. Ova lokacija nudi mir i idealne uslove za porodičan život, dok se istovremeno nalazi na samo 5 minuta hoda od užeg centra grada i svih važnih sadržaja. Karakteristike stana: - Prostran i svetao četvorosoban stan – funkcionalan raspored idealan za udoban život. - Dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom – otvoren koncept koji pruža osećaj prostranosti i topline. - Tri spavaće sobe – komforne i prilagođene različitim potrebama stanara. - Kupatilo sa modernom tuš kabinom – savremen dizajn i vrhunski materijali. - Veliki PVC prozori sa roletnama – omogućavaju obilje prirodne svetlosti i dobru izolaciju. Svaka prostorija poseduje prozor - prirodnu ventilaciju. - Grejanje na gas – efikasan i ekonomičan sistem grejanja. - Klima uređaj – za dodatni komfor tokom svih sezona. - Prizemlje u zgradi sa 3 sprata – lako dostupan i bez prepreka za kretanje. - Parking mesto obezbeđeno – dodatna pogodnost za buduće vlasnike. O zgradi i lokaciji: Zgrada se sastoji se od 16 stambenih jedinica i projektovan je sa posebnim akcentom na kvalitet stanovanja. Svaki stan ima predviđeno parking mesto, dok se u neposrednoj blizini nalaze škole, vrtići, prodavnice i svi ključni sadržaji za lagodan život. Ako želite više informacija, pozovite broj: +38163/70-30-538 - Nataša +38162/80-10-641 - Tanja Angecijska provizija 3%
Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit.
Na svega nekoliko koraka od Cara Dušana, u mirnoj Banatskoj ulici, nalazi se jednosoban stan površine 31m², idealan kako za život, tako i kao pametna investicija. Kompletno renoviran – od elektro i vodovodnih instalacija PVC stolarije – ovaj stan pruža osećaj novog doma u starijoj, proverenoj gradnji. Uz stan ide i ostava koja nije uračunata u kvadraturu. Zahvaljujući odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini su svi sadržaji koji olakšavaju svakodnevicu: prodavnice, prevoz, škole, kafići... Bilo da tražite svoj prvi stan ili želite sigurno ulaganje za izdavanje, ova nekretnina nudi punu vrednost u kvadraturi koja se retko nalazi na tržištu. Stan je uknjižen i spreman za useljenje. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, zasebna soba, kupatilo. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
U prodaji je dvosoban, kompletno renoviran stan u ulici Branka Krsmanovića, u mirnom delu iznad Bulevara kralja Aleksandra. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem komercijalnog stambenog kredita. Odlikuje ga odličan raspored, dvostrana orijentacija i obilje prirodne svetlosti. Ima zastakljenu terasu, a u stanu je urađeno podno grejanje na struju, dok postoji i mogućnost priključka na centralno grejanje koje je razvedeno u zgradi. Posebna prednost je mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu, što je prava retkost i dodatna vrednost za ovu lokaciju. Zbog svoje pozicije i funkcionalnosti, stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .