Nekretnine: Prodaja stanova beograd
U prilici smo da Vam ponudimo prelep, četvorosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu na vodi. Sve je rađeno sa najkvalitetnijim materijalima i dizajniran je sa posebnom pažnjom i ukusom. Stan poseduje hodnih, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom( open space), tri spavaće sobe, dva kupatila, garderober, vešernicu i dve terase sa kojih se pruža spektakularan pogled na reku i grad. Stan je veoma svetao i osunčan. Sve prostorije su klimatizovane. Zgrada ima recepciju, obezbeđenje, nekoliko liftova, video nadzor. U okviru kompleksa imate sve neophodno za komforan život. Spa centar, teretane, restorane, tržni centar Galerija, vrtiće, markete, šetaliste pored reke. Uz stan se može kupiti i garažno mesto po ceni od 25 000 € . Jedinsvena nekretnina. Topla preporuka. Agencijska provizija 2% Agent: Slađana Čađenović, br. licence:4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .
Pariske komune, 1/5, lift, lođa, prodaje se 1.0 stan u novijoj zgradi, na odličnoj lokaciji, blizina prevoza, škole, vrtića, fakulteta, trgovina, Hale sportova, pogodan za izdavanje, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno funkcionalan stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je površine 81m2 i po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Zgrada je relativno nova a stan renoviran. Hoblovan je parket i sveže okrečen. Aluminijumska stolarija, furnirana unutrašnja vrata u stanu. Na ulazu blindirana vrata italijanske izrade koja pružaju sigurnost. Sanitarije su marke Hatria poznate po svojoj dugotrajnosti i vrhunskom dizajnu. Grejanje u stanu je centralno i obezbeđuje udobnost tokom hladnih dana. Neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica, vrtića, škola, fakulteta. Dobra povezanost sa ostatkom grada putem više linija gradskog prevoza. Ova nekretnina je savršena za one koji traže udoban i modern prostor u srži grada. Stan je uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Kontakt telefoni : 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718
U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan 58m2,poslovni prostor u okviru stana adaptirano od ostave-17m2,dvoriste 30 m2,ostava 3m2,parking mesto na placu zgrade od 17m2, Uknizen samo stan na korisnu povrsinu,a kroz ugovor o sticanju navedene su sve ostale prostorije. Blizina sve neophodne infrastrukture za zivot.Zgrada izuzetno kvalitetne gradnje.Ispod stana su garaze i podrumske prostorije. Stanu nije potrebno vece ulaganje osim higijenskog krecenja Posrednička naknada 2%
U prilici smo da Vam ponudimo stan na Bežanijskoj kosi, sa izuzetnim potencijalom adaptacije u poslovni prostor, ordinacije.... Stan je uknjižen na 83 m2, a poseduje i zastakljenu terasu od 40 m2 i ograđen baštenski deo(oko 60 m2). Stan je po strukturi četvorosoban i sastoji se od:predsoblja, 2 mokra čvora, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, tri velike sobe, degažmana, zastakljene terase i bašte. Ugradni elementi u sobama i kuhinji su uključeni u cenu stana.Zgrada ima šest spratova i nalazi se u mirnom delu Bežanijske kose.Postoji mogućnost parkiranja oko zgrade a postoji i više javnih parkinga(nije zonirano). U blizini su svi potrebni infrastrukturni objekti kao što su škola, vrtić, pijaca, marketi, banke, autobuske linije.... Stan je za svaku preporuku. Posrednička naknada je regulisana u skladu sa Opštim uslovima poslovanja EURO-WINNER NEKRETNINE D.O.O.
5.0, 156m2(tri terase 58m2), CG, lift, VII/VII,telefon,interfon. Uknjiženo 98m2. U ponudi je petosoban stan na izuzetnoj lokaciji u centru grada, na svega 5-10 minuta hoda od Knez Mihajlove, Kalemegdana i Dunavskog keja. Linije GSP omogućavaju odličnu povezanost sa drugim delovima grada. U neposrednoj blizini su dečiji vrtići, osnovne škole, srednje škole i fakulteti, tržni centri. Bajlonijeva pijaca je na 15 minuta hoda a snabdevanje je na raspolaganju 24 sata u centrima Alonso i Idea. Grejanje je centralno, i odličnog je kvaliteta. Stan trenutno funkcioniše kao dve odvojene jedinice i sastoji se od dve dnevne sobe, dve kuhinje i dve trpezarije, tri spavaće sobe, i dva kupatila, ali se može adaptirati u komforan četvorosoban stan. Krase ga dve predivne velike terase koje imaju panoramski pogled. Potrebna je potpuna adaptacija stana. Jedna od dve stambene jedinice je za kompletno renoviranje, druga zahteva sanaciju plafona u kuhinji i kupatilu. Kontakt 064/320-3762 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%
U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 71m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta. Pored visokog kvaliteta materijala, najkvalitetnije stolarije, širokog hrastovog parketa prve klase, italijanske keramike i sanitarija, stan se odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i dobro iskorišćenim površinama Elegantan prostor, prodaje se polunamešten sa kuhinjom i belom tehnikom, Odlican pristup garazi sa posebnim ulaznim i izlaznim vratima. Cena garaže je 40.000 eur. Grejanje i hladjenje u stanu na toplotnoj pumpi. Klima uređaj, interfon. Neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica, škola, vrtića, fakulteta. Dobra povezanost sa ostatkom grada putem više linija gradsko prevoza. Uknjiženo. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Kontakt telefoni : 011/6707565; 060/5449-002; 011/2015-718
Objekat je izgrađen prema savremenim standardima, sa visokokvalitetnim arhitektonskim i građevinskim rešenjima: Grejanje i hlađenje obezbeđuju najsavremeniji sistemi toplotnih pumpi i multi-split sistema sa fancoilovima Kupatila su opremljena italijanskom granitnom keramikom i kvalitetnim sanitarnim elementima Fasadna stolarija je aluminijumska, sa termoizolacionim staklom, što pruža vrhunsku izolaciju i estetsku vrednost, dok roletne i komarnici povećavaju funkcionalnost. Podna obloga je hrastova i izuzetno izdržljiva. Ulazna vrata su blindirana, a unutrašnja vrata su od medijapana u beloj boji. Lokacija objekta je izuzetno pogodna za svakodnevni život. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, sobe sa izlazom na terasu, dnevnom sobom sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, kupatila i terase Cena iskazana bez PDV-a. Moguće fazno plaćanje do useljenja koje je planirano krajem godine,pogodno i za kreditne kupce. Moguća kupovina garaznog mesta po ceni od 20.000 EUR + PDV Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Prodaje se stan u novogradnji u Kumodraškoj ulici na trećem spratu. U blizini tržnog centra Stadion, na par minuta od Autokomande i Slavije. Okružen školama, fakultetima, na mirnoj lokaciji. Odličan raspored, sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Sistem grejanja na toplotne pumpe koji štedi energiju. Predivan pogled prema ulici. Završetak gradnje u maju 2025. Postoji mogućnost iznajmljivanja ili kupovine parking mesta. Za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Uknjižen, renoviran duplex, 3.5, podno grejanje, 4/4, terasa. Nalazi se u mirnom delu Neimara u blizini Autokomande i auto puta. Stan je duplex i kompletno je renoviran. U donjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, kupatilo sa kadom a na gornjem nivou se nalaze 2 spavaće sobe i još jedna veća soba koja se može pregraditi ili služiti kao prostor za odmor koja ima izlaz na francuski balkon i toalet. Stan je prostran i odlično osvetljen prirodnim svetlom sa prelepim pogledom, podno grejanje je u celom stanu i sadrži 2 inverter klime. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent:Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .