Nekretnine: Prodaja stanova beograd

Stan | Beograd - Vračar - Kalenić pijaca - Cara Nikolaja II
|

2.0 u najboljem delu Vračara, , između Čuburskog parka i SC Vračar, u delu kod "platoa",. Sunčan , orjentisan dvostrano, jug-zapad. Prelep pogled, moguća adaptacija u stanu. Renovirano kupatilo, kuhinja , kao i elektro instalacije. Stan ima terasu + lođu, Uknjižen na 61m2, kolika je igrejna površina stana. Zgrada ima nov lift, kao i svoj parking za stanare. Agencijska provizija se plaća u skladu sa opštim uslovima poslovanja. ,

249.000 €
Stan | Beograd - Čukarica - Cerak - Kadinjača
|

U prilici smo da vam ponudimo u najlepšem,mirnom delu starog Ceraka ovaj mali stan. Adaptiran je u stambeni prostor od garažnog mesta 13m2 Uknjižen je na 18m2 . Ukupna površina je 31 m2. Ispred je parking mesto koje koristi samo vlasnik stana.Prostor je pogodan za različite namene Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana

48.000 €
Stan | Beograd - Zemun - Petra Kočića
|

U ponudi je lux duplex u naselju Zelena Avenija. U stanu je sve urađeno po najsavremenijim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Stan mereno ima 113m2 od kojih je uknjiženo 54m2, koliko ima prvi nivo, dok je dokumentacija za ostatak kvadrature predata na ozakonjenje. Od prostorija poseduje:na donjem nivou: predsoblje,dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,toalet; na gornjem nivou:cetiri spavaće sobe,dva kupatila. Stan je izuzetno svetao, ima tri mokra čvora, spavaći blok je odvojen, nalazi se na gornjem nivou. Zgrada je odlična, poseduje dva lifta. Lokacija je fenomenalna, na samoj granici sa Novim Beogradom, svi hipermarketi, škole, vrtići, autobuska stajališta su na par minuta hoda. Za svaku preporuku. Mogućnost kupovine dva garažna mesta po ceni 40.000. Agencijska provizija 2% Agent: Jovana Angelovski br.licence 3509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 JA11 .

315.000 €
Stan | Beograd - Zvezdara - Veliki Mokri Lug - Milovana Vidakovića
|

Izuzetan, vrhunski sređen stan u novogradnji u porodičnom okruženju, prodaje se kompletno namešten. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja kao otvoren koncept, dve spavaće sobe, kupatilo i lođa. Stan je opremljen najsavremenijim aparatima, rerna sa pirolizom i dodatkom za roštiljanje, aparat za vodu sa prečišćivačem priključen na gradski vodovod, kamin na bioethanol, hidromasažni stub u kupatilu, Inverter klima, akvarijum. Izuzetno niski režijski troškovi, u blizini je dečije igralište, vrtić, trgovina, stajalište gradskog prevoza. Slobodan parking oko zgrade . Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .

187.000 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Tošin bunar
|

POKLON IZNENAĐENJE ZA SVE NAŠE KLIJENTE Zgrada se nalazi na prestižnojj lokaciji izuzetno kvalitetno opremljena.Ulazimo u prostrani hol obložen mermerom sa prekrasno dizajniranim zidovima, lepim širokim stepeništem i liftoivima. Postoji video i fizičko obezbeđenje. Stan je po strukturi trosoban sa dva mokra čvora. Opremljen je hrastovim parketom, uvoznom keramikom i sanitarijama, inverter klimama.Iz dnevne sobe se izlazi na prostranu lođu stvorenu za hedoniste. Apsolutno sve odiše luksuzom, nije se štedelo na opremi i komforu. U niskom prizemlju se nalazi prostrana garaža sa dvosmernom saobraćajnicom u jednom nivou, sa dovoljno prostora za manevrisanje i parkiranje. Dvorište je uređeno, sa zelenom površinom i raznovrsnim sadržajem za odmor i uživanje. Za sve koji vole luksuz i udobnost

310.800 €
Stan | Beograd - Rakovica - 17. Oktobra
|

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda od marketa "Orašac". Korisna površina stana iznosi 40m2, a terasa 10m2. Interfon, KTV, internet. Moguća overa kupoprodajnog ugovora kod javnog beležnika. Samo za keš kupce. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa (10m2), (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2%

80.000 €
Stan | Beograd - Zemun - Kalvarija - Petra Kočića
|

Pretsavljamo Vam impresivni dupleks u Zelenoj aveniji!
Sa ukupno 4 spavaće sobe, 2 kupatila i 3 toaleta, pruža prostran i udoban životni prostor na ukupnoj površini od 120m2. Prvi nivo stana obuhvata 54.53m2, dok se dodatnih 65,67m2 prostire na drugom nivou u potkrovlju. S dodatnih 65,67m2 na drugom nivou u potkrovlju, ovaj stan nudi dodatni prostor i fleksibilnost za život i zabavu. Stan je uknjizen na 54.43m2 jer je potkrovlje nedavno dozidano. Potkrovlje u procesu legalizacije osigurava dodatnu sigurnost i udobnost za buduće vlasnike.
Luksuzno opremljen sa najboljom opremom, uključujući Inventer klime, Ariston bojlere i Villeroy/Bosh sanitarije, uz hrastov parket dodaje notu elegancije.
Moderna kuhinja, trpezarija i dnevna soba čine prostor funkcionalnim i estetski privlačnim.
Zgrada nudi dodatnu udobnost sa dva lifta, interfonom i video nadzorom, dok je blizina Lidl-a, vrtića i teretane dodatni plus.

We proudly present an impressive duplex in Green Avenue, Zemun! With a total of 4 bedrooms, 2 bathrooms, and 3 toilets, it offers spacious and comfortable living space covering a total area of 120m2. The first level of the apartment covers 54.53m2, while an additional 65.67m2 extends to the second level in the attic, providing additional space and flexibility for living and entertainment. The apartment is registered for 54.43m2 due to the recently added attic, which is currently in the process of legalization, ensuring safety and comfort for future owners.
It is luxuriously equipped with top-notch amenities, including Inventer air conditioners, Ariston boilers, and Villeroy/Bosh sanitary ware, complemented by oak parquet flooring that adds a touch of elegance. The modern kitchen, dining area, and living room make the space functional and aesthetically appealing.
The building offers additional convenience with two elevators, an intercom, and video surveillance, and the proximity to Lidl, kindergarten, and gym is an added bonus.(agencijska provizija 2%)

299.990 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Hotel Jugoslavija - Bulevar Nikole Tesle
|

Predstavljamo Vam izuzetan stan u neposrednoj blizini Zemunskog keja. Ovaj trosoban stan na četvrtom spratu zgrade pruža udoban i svetao prostor za život. Sa prostranim dnevnim boravkom, odvojenim kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, terasom i funkcionalnim kupatilom, ovaj stan nudi sve što vam je potrebno za udoban život. Nalazi se u lepo održavanoj zgradi u jednom od najlepših delova Novog Beograda, sa terasom koja ima prelep pogled na kej i svom potrebnom infrastrukturom u blizini. Introducing an exceptional apartment in close proximity to Zemunski Kej. This three-bedroom apartment on the fourth floor of the building offers a comfortable and bright living space. With a spacious living room, separate kitchen-dining area, two bedrooms, terrace, and functional bathroom, this apartment provides everything you need for comfortable living. Situated in a well-maintained building in one of the most beautiful parts of New Belgrade, it boasts a lovely view of the quay and all necessary amenities nearby.(agencijska provizija 2%)

260.000 €
Stan | Beograd - Zvezdara - Đevđelijska
|

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan penthaus, na odličnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, dvoetažni. Sastoji se od donjeg nivoa koji ima 100m2 i gornjeg nivoa koji ima 57m2 korisne površine. Zbog postojanja posebnog ulaza na zatvorenu terasu, postoji mogućnost adaptacije i dobijanja posebne stambene jedinice. Uknjižen u katastru nepokretnosti na 157m2. PROSTORIJE; hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostava, terasa, lođa. (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2%

410.000 €
Stan | Beograd - Stari grad - Bajlonijeva pijaca - Skadarska
|

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica. Nalazi se pored Skadarlijske pijace i pored mesta na kojem je planirana (podzemna) stanica metroa. Kupac plaća proviziju u visini od dva posto. 069 BEOKROV

250.000 €
Prodaja stanova beograd