Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339

Hram Svetog Save, Vračar, 109 m², uknjižen Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar, sa pažljivo dizajniranim enterijerom koji kombinuje savremen stil i udobnost. Trenutno se koristi za dnevno izdavanje, sa izuzetno visokim ocenama i konstantnom popunjenošću, što ga čini idealnom investicijom. Registrovan kao poslovni prostor sa kategorizacijom. Pored stanovanja može se koristiti i kao kancelarijski / poslovni / izložbeni prostor. Potpuno je namešten – prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Sastoji se od: dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaćeg dela sa kupatilom i terasom,koja gleda na unutrašnjost zgrade, i dela za opuštanje - sauna, jakuzi, kupatilo, toalet. Savršen izbor za one koji traže luksuzan gradski stan za stabilnu investiciju sa sigurnim prihodima. Agencijska provizija 2% Agent: Jasna Stojić br. licence 2646 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Građevinsko zemljište 30a Stari Banovci Moguća parcelizacija građevinskog zemljišta. Mogućnost gradnje stambeno poslovnog objekta. Pogodan i za industriju. Plac poseduje infrastrukturu, asfalt, gas , struju. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 ND11 .
Prelep stan kompletno opremljen u mirnom delu Žarkova. Stan je renoviran i odiše toplinom i udobnošću. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, terase, posebnog višenamenskog prostora i kupatila. Površina stana je 56m2, odlične strukture i funkcionalnosti. Zgrada poseduje lift i video nadzor, a ispred zgrade se nalazi zajednički parking sa velikim brojem parking mesta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Izdaje se na duži vremenski period, ali postoji mogućnost i kraćeg perioda uz dogovor sa vlasnicom oko cene. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Miodrag Resanović br. licence 2009 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 .
Luksuzan, kompletno opremljen dupleks u novogradnji sa malim brojem stanova. Izuzetno sunčan i svetao sa predivnim pogledom. Prvi nivo: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Drugi nivo: spavaća soba sa kupatilom. Stan je dizajnerski sređen sa nameštajem po meri, najkvalitetnijom belom tehnikom i kao takav se prodaje. Grejanje na struju, ima svoj kotao i dve inverter klime. Niski režijski troškovi. Izuzetna prilika! Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Luksuzan četvorosoban dupleks, svetao i kompletno opremljen najkvalitetnijim materijalima, belom tehnikom i nameštajem. Peti sprat: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom sa pogledom na Beograd na vodi, spavaća soba, kupatilo. Četvrti sprat: dve spavaće sobe, toalet, ostava. Lift u fazi pribavljanja dokumentacije za ugradnju koju će izvršiti investitor. Parking moguć u velikom dvorištu zgrade. Izuzetna prilika. Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Uknjižena, 95m2, PR + 1 Prodaju se kuća i brvnara na Zlatiboru, u naselju Gajevi. Kuća ima 95m2 i prostire se na dva nivoa. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostrana terasa, dok su na spratu smeštene dve spavaće sobe i toalet. Grejanje je rešeno efikasnom peći na čvrsto gorivo i norveškim radijatorima. Brvnara još uvek nije završena, a merena kvadratura iznosi 91m2. Istočno su orijetisane i okružene su parkom prirode što pruža očaravajući pogled. Površina zemljiša na kojoj se kuće nalaze je 9.17 ari. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima. U blizini se nalazi apartmansko naselje Wild nest, kao i restoran Carev dvor. Naselje Gajevi je udaljeno oko 4 km i desetak minuta vožnje od centra Zlatibora i svih glavnih sadržaja i atrakcija koje Zlatibor nudi. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Funkcionalan, četvorosoban stan, uknjižene površine 95m2, korisne površine 135m2 - iz dnevnog boravka se izlazi u potkrovlje površine 40m2 open-space. Nalazi se na sedmom spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa video nadzorom i dva lifta. U vrlo mirnom kraju, oko zgrade postoji parking-zelena zona parkiranja. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kuhinja, ostava, kupatilo, toalet, zastakljena terasa. Dvostrano orijentisan. Uknjižen, bez tereta, pogodan za kreditne kupce. Agencijska provizija 2% Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Na prodaju je dvoiposoban stan, smešten u neposrednoj blizini hotela Mona, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru. Savršeno osmišljen raspored pruža idealnu ravnotežu između funkcionalnosti i udobnosti. Stan obuhvata predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Južna orijentacija omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, dok smart home sistem olakšava upravljanje grejanjem, toplom vodom i sigurnosnim funkcijama na daljinu. Zgrada poseduje luksuzni spa centar sa saunom, parnim kupatilom, đakuzijem i tepidarijumom, što stanarima pruža dodatnu vrednost i mogućnost opuštanja u svakom trenutku. Ovaj stan je idealan izbor za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, vrhunske udobnosti i prestižne lokacije. U cenu je uključen PDV, uz mogućnost povrata za vlasnike prvog stana. Bez provizije za kupca. Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se dupleks na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Površina donjeg nivoa je 40 m² na koliko je stan i uknjižen, a galerija se prostire na dodatnih 25 m². U osnovi se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, gostinskog toaleta i terase, dok se na spratu nalazi spavaći i radni deo, kao i veoma prostrano kupatilo sa hidomasažnom, kadom. Grejanje je etažno na struju, ali prostor se može grejati i na kamin koji je u funkciji. Nalazi se u zgradi sa samo 6 stambenih jedinica, okruženoj dvorištem i zelenilom, što osigurava mir i privatnost. Idealna lokacija za odmor i beg od gradske gužve. Agencijska provizija 2% Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/2620734 .
Na granici Voždovca i Vračara nalazi se funkcionalan dupleks, stan u kući sa dvorištem. Na odličnoj lokaciji, povezan sa svim delovima grada. U blizini parkova, vrtića, škola, crkve, marketa i svega neophodnog za udoban svakodnevni život. Stan je opremljen i namešten, pri čemu strukturu prostora čine: kuhinja, dnevni boravak i kupatilo u prizemlju, a u potkrovlju su dve spavaće sobe, garderober i WC. Merene površine 48m2. Parking mesto. Bez kućnih ljubimaca. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Sandra Tasić br. licence:1171 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 ST05 .
Uknjižen dvosoban salonac od 65 m2 ( mereno ima 72m2 ), na prvom spratu od 3 sprata, terasa, francuski balkon, 3 klime, grejanje na struju. Prostorije : ulazni antre sa prirodnim svetlom na koju se nastavlja dnevna soba i izlazak na francuski balkon, spavaća soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i terasa. Trostrano orijentisan, u mirnom okruženju sa drvoredom u ulici. Visina plafona je 3 metra. Salonac koji je idealan za život, a može da bude i za poslovni prostor , zbog odličnog rasporeda . Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2 % Agent: Milica Cagić broj licence 241 Art nekretnine d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Izdaje se kompletno renoviran salonac na odličnoj lokaciji,u blizini Kalenić pijace I Bulevara kralja Aleksandra.Sastoji se od ulaznog hodnika,prostrane trpezarije sa kuhinjom,sobe I kupatila.Nalazi se na visokom prizemlju pa je pogodan I kao poslovni prostor.U dogovoru sa vlasnikom mogu se ubaciti još neke stvari ili postojeće ukloniti.U neposredenoj blizini su marketi,pijaca,gradski prevoz… Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Agent-Nataša Nićiforović br.lic 6012 Art Nekretnine d.o.o.Beograd,reg.br.339 011/2620734 .
Extra lux dvosoban stan od 65 m2, na drugom spratu od 3 sprata , lift, podno grejanje na toplotne pumpe, inverte klima, interfon, internet, video nadzor, francuski balkon. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja u jednom prostoru, spavaća soba ,kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Dvostrano orijentisan. Stan je urađen od najkvalitetnijih materijala, i do najsitnijih detalja. Odmah useljiv. Prelep salonski ulaz. Agencijska provizija 2 % Agent: Milica Cagić broj licence 241 Art nekretnine d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Stan u centru Nove Pazove Na prodaju jednosoban stan sa terasom. U samom centru Nove Pazove. U zgradi je sa liftom , stan je u potkrovlju i mali deo stana ima kosinu. Ima parket, centralno grejanje, klimu, na istom nivou zgrade ima i svoju ostavu. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 ND11 .
Poslovni prostor površine 185m2 se nalazi u blizini Hrama.Ovu lokaciju odlikuje odlična mreža javnog saobraćaja (beo voz, tramvaji, autobusi) što omogućava nesmetan pristup različitim delovima grada. Pored tri lepo koncipirana otvorena prostora, poseduje sobu za sastanke, sobu za obuke, kancelariju, mini kuhinju i kupatilo. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju i odmah je na raspolaganju. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Raško Jorović br. licence 015 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 VĐ .
Izdaje se luksuzan penthouse od 231m² – Vračar, kod Hrama Svetog Save Na ekskluzivnoj lokaciji, u mirnoj ulici u samom srcu Vračara, nadomak Hrama Svetog Save, izdaje se luksuzan i kompletno opremljen penthouse površine 231 m². Nalazi se na četvrtom spratu (od ukupno pet) u zgradi sa liftom, sa panoramskim pogledom na grad. Struktura: 5+ Stan poseduje pet spavaćih soba, prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom u otvorenom konceptu, kao i veliku terasu koja se prostire duž celog stana i nudi nesmetan panoramski pogled na Beograd – idealna za opuštanje, boravak i uživanje. Prvi nivo: - Ulazni hodnik - Dnevni boravak sa modernim kaminom koji elegantno deli prostor od trpezarije - Prostrana terasa sa panoramskim pogledom - Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, opremljena najmodernijom tehnikom - Gostinjski toalet Drugi nivo: - Pet kompletno opremljenih spavaćih soba - Master spavaća soba sa privatnim kupatilom - Dodatno kupatilo - Hodnik sa ugradnim plakarima Karakteristike: - Moderni i luksuzni materijali - Udobnost i funkcionalnost na visokom nivou - Velika terasa sa panoramskim pogledom duž čitavog stana - Idealno za porodice, strane državljane ili diplomate - Mirno i ekskluzivno okruženje uz sve prednosti centralne gradske lokacije U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, kafići, restorani, škole i brojne linije javnog prevoza. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Marija Grujić, br. licence:5771 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/262 07 34 MG02 .
Parcela uknjižena sa građevinskom dozvolom i projektom, potrebna samo dozvola za početak radova. Može a ne mora da se radi po projektu kuće za koju se ima dozvola. Ima struja i voda kao i bunar. U neposrednoj blizini je gradski prevoz, škola i market. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Izdaje se stan u novogradnji - Stepina Magnolija. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, na struju, pa su mesečni troškovi niski. U zgradi se trenutno završavaju radovi na bazenu, sauni, teretani i spa centru. Postoji mogućnost zakupa parking mesta. Manji ljubimci su dozvoljeni uz dupli depozit. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 JG02 .
Sa ukusom renoviran i sređen stan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se iz spavaće sobe sa ugradnim plakarom, komforne dnevne sobe sa izlaskom na terasu, kuhinje, trpezarije, ostave i kupatila. Veoma dobro održavana zgrada sa video nadzorom i liftom, okružena zelenilom i parking prostorom. Nije pogodan za kućne ljubimce. Odmah useljiv. Obavezan depozit u visini mesečne rente. Minimalan perioda zakupa godinu dana. Agenc. provizija 50% jedne mesečne zakupnine Agent Ana Jovanović broj licence 4000 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 AJ01 .
Izdaje se prostran i luksuzan četvorosoban stan površine 107 m2, 4.0 smešten na četvrtom spratu u samom srcu Vračara – neposredno uz Kalenić pijacu i Čuburu, u mirnoj ulici. Stan je izuzetno prostran i funkcionalan, idealan za porodičan život, sa dva garažna mesta koja su uključena u cenu. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dva luksuzna kupatila i tri spavaće sobe . Ljubimci nisu dozvoljeni. Nalazi se na vrhunskoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja koje Vračar pruža. Stan odiše udobnošću i elegancijom, savršen za one koji žele život u mirnom, a opet centralnom delu grada. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nađa Maršićević, br. licence:6503 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 NM02 .
Uknjižena 7.0 sobna kuća sa dvorištem, iz 2000 godine. U prizemlju se nalaze 2 stana, 3 sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila, a na spratu 4 sobe, kuhinja i kupatilo. Može da funkcioniše kao 3 zasebna stana. Dvorište je veliko sa letnjom terasom i parkingom za 4 automobila. Grejanje je EG-gas. Za svaku preporuku, vredi videti. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Održavan stan u izvornom stanju, funkcionalno iskorištenih 19m2, odlična investicija za izdavanje. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Kozlovački , br. licence:6301 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MK02 .
Uknjiženo, 12m2, PO 2, 16.000 eur Prodaje se parking mesto u garaži - sistem klackalice. Nalazi se na Bežanijskoj kosi u novom kompleksu izgrađenom 2022. godine. Površina parking mesta je 12m2, dužina 5m, a visina je 1.6m. Upravljanje liftom je jednostavno, okretanjem ključa. Daljinski upravljač za ulazak u garažu. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u ulici Matije Bana, izdaje se sprat kuće na visokom prizemlju, ukupne površine 130m2. Prostor je idealan za različite poslovne delatnosti – kancelarije, ordinacije, IT firme, škole jezika, kozmetičke ili edukativne centre. Sastoji se od više prostranih i svetlih prostorija, kompletno opremljene kuhinje, kupatila i toaleta. Ima poseban ulaz, odličan raspored i dovoljno prirodne svetlosti. Mogućnost parkinga, centralno je grejanje, odvojeni ulaz i brojila. Mirna ulica a na korak od svih sadržaja. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Namešten, 2.5, 72m2, I/IV, CG, terasa, lođa, klima, internet, renoviran, depozit. Dvoiposoban stan u Višnjičkoj banji sa odličnim rasporedom. Iz centralnog hodnika se ulazi u sve prostorije. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, lođe i terase. Kompletno opremljen stvarima za svakodnevni život. U blizni su obdaništa, supermarketi, linije gradskog prevoza. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Marko Vukašinović br. licence:5413 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MV07 .
Nameštena garsonjera, 25m2, III/IV, terasa, EG, depozit. Izdaje se nameštena garsonjera u Mirijevu. Dobra lokacija, u blizini vrtić i osnovna škola, pijaca, Dom zdravlja, odlična povezanost sa svim delovima grada javnim prevozom. Slobodan parking ispred zgrade. Mesečni troškovi niski, etažno grejanje u stanu. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Miloš Graora br. licence 4996 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MG06 .
Namešten, 1.0, cg, renoviran, 3/5, lift, terasa. Izuzetan stan, renoviran i moderno uređen, svojim prvim zakupcima pružiće ugodnost života na centralnoj gradskoj lokaciji. Zgrada se nalazi na uglu Cvijićeve i Zdravka Čelara. Sastoji se od ulaznog dela sa plakarom rađenim po meri, izdvojene manje kuhinje, kupatila i centralne prostorije iz koje se izlazi na terasu koja se prostire celom dužinom stana. Visina plafona od 3m daje posebnu notu prostoru. Odmah useljiv. Obavezan depozit 1000 e. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent Ana Jovanović broj licence 4000 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 AJ01 .
Prodaje se uknjižen stan površine 34m2 a merene površine 55m2 u Uralskoj ulici na Karaburmi. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji od ulazne zone, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe i terase na koju se može izaći iz dnevnog boravka i iz spavaće sobe. Stan se nalazi u neposrednoj blizini dva šoping centra, nekoliko trgovinskih lanaca, osnovne škole i autobuskih stajališta nekoliko prevoza. Takodje u blizini ima nekoliko parkova za decu i mnoštvo zelenila. Stan se prodaje polunamešten. Postoje svi uslovi za udoban i miran život. Agencijska provizija 2% Agent: Lazar Vlahović br. licence 2772 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 LV .
Izdajemo garazno mesto u zgradi BW Verde na -2 nivou. Veličina garažnog mesta je 12m2. Minimalan period zakupa 12 meseci. Garažno mesto je dostupno odmah. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Kristofer Šnajder, br. licence:1171 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/2620734 AS08 .
Izdaje se namešten 2.0 stan, površine 47m2, Dimitrija Tucovića, Zvezdara . Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je CG. Stan je okrenut ka dvorištu zgrade, miran i tih. Odlična povezanost javnim prevozom sa svim delovima grada. Blizina više marketa, pijace, teretane, i drugih sadržaja. Stan se izdaje na duži period, minimum godinu dana. Depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija 50% u vrednosti prve mesečne rente Agent:Biljana Ivović Jugov br. licence 6296 Reg. br. 339. 011/26-20-734 BIJ .
U mogućnosti smo da Vam ponudimo dvosoban stan u novogradnji u starom delu Bežanijske kose. Stan se sastoji iz hodnika, trpezarije, kuhinje, terase, kupatila i spavaće sobe. Garažno mesto je ukjučeno u cenu. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent:Nebojša Bucalo br.licence 509 "Art nekretnine"doo Beograd, reg.br.339 011/26-20-734 LM11 .
Plac od 27ari građevinsko zemljiste, pravilnog oblika 30mx90m sa otvorenim pogledom, porodična gradnja na pojedinačnim parcelama sa najviše 4 stana u objektu. - P+1+Pk/Ps - 30% zauzetosti – neto cca 1800m2 - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - Na pojedinim građevinskim parcelama u okviru ove zone, kompatibilna namena može biti dominantna ili jedina Lokacija nedaleko od instituta Jaroslav Černi - Struja, voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid. Agencijska provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Na prodaju lepo uređen 2.5-soban stan površine 87m², koji se nalazi u prizemlju zgrade na atraktivnoj lokaciji – Bulevar kralja Aleksandra. Stan je kompletno renoviran, funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Dodatna prednost ovog stana je pripadajuće privatno dvorište od čak 40m², idealno za odmor, druženje ili porodične aktivnosti – prava retkost u ponudi! Grejanje je etažno, što omogućava punu kontrolu troškova. Stan je svetao, prostran, i nalazi se u mirnom delu dvorišne orijentacije, što pruža tišinu i privatnost, a da ste ipak u srcu grada i na odlično povezanoj lokaciji. Struktura stana: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, manja radna/dečja soba i kupatilo. Odlična prilika za porodično stanovanje, ali i za investiciju (npr. poslovni prostor ili rentiranje), zbog neposredne blizine svih važnih sadržaja – škola, fakulteta, prevoza, prodavnica, i centra grada. Dokumentacija uredna. Za više informacija i zakazivanje gledanja, slobodno me kontaktirajte! Agencijska provizija 2% Agent: Tamara Šljukić br. licence 2531 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/262-07-34 TŠ11 .
Kuća sa više odvojenih jedinica. Prodaje se kuća u Novim Banovcima sa 5 ulaza, i lokalom. Kuća se nalazi na 6,24 ara placa. Glavni deo kuće u dobrom stanju, sa pvc stolarijom, prostrana, dnevna , kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo. Drugi ulazi imaju odvojene spavaće sobe i jedna garsonjera iznad lokala. Za ove odvojene jedinice potrebno renoviranje. Kuća je pogodna za višečlanu porodicu ili za izdavanje. Ima prostrano dvorište i veliki parking. Kuća je u mirnom delu Banovaca , na 10 min od stanice, škole, crkve, ambulante. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 ND11 .
Uknjiženo garažno mesto od 11,04m2. Novo. Moderno. 26.000e. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Stan je renoviran i sastoji se od dnevne i spavaće sobe koje imaju izlaz na terasu, kuhinje, trpezarije i kupatila. Stan ima i pripadajući podrum a parkiranje ispred zgrade nije zonirano. Nalazi se u mirnom delu koji gleda na park. Mikrolokacija je odlična. U blizini se nalaze vrtić, osnovna škola, prodavnice i apoteka koja radi 24h, pijaca, TC Stari Merkator, Dom zdravlja, na 400m je udaljen od Dunavskog šetališta. Odlična je povezanost ka svim delovima grada. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine Agent: Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .
Izdaje se komforan, dvosoban stan preko puta Kalemegdana. Stan poseduje predsoblje, dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, veliku spavaću sobu, komforno kupatilo i terasu. Izuzetna lokacija. Blizina svih kulturnih znamenitosti, restorana, pijaca, autobusa. Jedan depozit. Topla preporuka. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne zakupnine Sladjana Čadjenović br.licence 4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .
Prodaje se uknjižen stan površine 50m2 u ulici Stevana Sremca u Pančevu. Stan se nalazi u blizini šoping centra, Narodne bašte i nekoliko trgovinskih lanaca i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. U stanu je uradjena i spoljna u unutrašnja izolacija takodje postoji i izolacija na podu. Nalazi se na visokom prizemlju i ima pripadajuće dvorište. Postoji mogućnost da se uz minimalna ulaganja naprave balkonska vrata ka dvorištu. Postoji i pripadajući podrum. Prodaje se polunamešten Postoje svi uslovi za udoban i miran život. Agencijska provizija 2% Agent: Lazar Vlahović br. licence 2772 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 LV .
Izdaje se lux, četvorosoban stan, na odličnoj lokaciji sa parking mestom. Stan poseduje ulazni hodnik, open space koncept dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije,3 spavaće sobe,kupatilo i terasu. Ima klimu,internet,svoje parking mesto. U stanu jos niko nije živeo. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 50% od prve kirije Sladjana Čadjenović br.licence 4198 011/4016-237 SC05 .
Izdaje se lux, četvorosoban stan, na odličnoj lokaciji sa parking mestom. Stan poseduje ulazni hodnik, open space koncept dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije,3 spavaće sobe,kupatilo i terasu. Ima klimu,internet,svoje parking mesto. U stanu jos niko nije živeo. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 50% od prve kirije Sladjana Čadjenović br.licence 4198 011/4016-237 SC05 .
Odlično pozicioniran dvosoban stan sa parking mestom. Stan se nalazi na ulazu u Mirijevo u blizini bulevara Kralja Aleksandra na II spratu novije zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, trpezarije sa kuhinjom koja je odvojena kao zasebna prostorija sa prozorom, kupatila, dnevne, spavaće sobe i terase. U blizini stana su osnovna škola, vrtić kao i brojne trgovinske radnje. Agencijska provizija 50% od prve mesečne rente Agent: Slađana Stajković br. licence:5567 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SS08 .
U ponudi je kuća na dobroj lokaciji u Lipovici, u blizini Zlatiborca, na 9,5 ari placa. Kuća ima u prizemlju garažu i ostavu, na prvom nivou su dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, u potkrovlju je garsonjera. Kuća zahteva ulaganja. Prelepa priroda i pogled. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan, pet friendly, stan u novoizgradjenoj zgradi (2022) u mirnom i tihom kraju. Prostorije : Predsoblje, wc, dnevna soba, kuhinja,2 spavaće sobe, jedna sa garderoberom kao posebnom prostorijom, lodja, kupatilo Pored luksuzno opremljenog stana u zgradi za stanare postoji zatvoreni kafe club i teretana. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u sklopu zgrade po ceni od 100 eur Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent:Miodrag Resanović br. licence 2009 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
U prilici smo da vam ponudimo potpuno opremljen, lux stan na prestižnoj lokaciji u novoizgrađenoj zgradi Skyline, blizu Ambasada i stranih predstavništva. Stan je komforan modernog koncepta, otvorenog tipa , sastoji se iz kuhinje, trpezarije i dnevnog boravka, dve spavaće sobe, dva kupatila, terase, Modernog dizajna sa dosta mesta za odlaganje tako da je prostor veoma lepo iskprišćen. Zgrada poseduje fitnes centar i bazen, svi sadržaji su dostupni. Garažno mesto ulazi u iznos rente. Niski režijski troškovi. Obavezna dva depozita. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Olivera Bjekić, br. licence:4178 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620734 OB05 .
Plac 3.80ara na poziciji dozvoljene gradnje , pravilnog oblika, lokacija koja pruža pogled na Beograd. Dozvoljena izgradnja stambenog objekta, maksimalni broj stanova na parceli 4. Pored glavnog dozvoljena I izgradnja pomoćnih objekata. Voda, struja , gradska kanalizacija. U blizini je škola Vojvoda Stepa, naselje Stepa je na oko 1-1.5 km. Informacija o lokaciji na uvid . Agenc. provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan, svetao, uknjižen stan u novijoj zgradi, u mirnoj ulici. Stan je po strukturi dvosoban. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je opremljen sigurnosnim vratima. U zajedničkom delu zgrade napravljena dodatna prostorija sa ključem. U blizini je vrtića, fudbalskog terena, autobuskog stajališta… Niske mesečne režije. Odlično je povezan sa svim delovima grada. Parking ispred zgrade poseduje 60 parking mesta tako da je parkiranje ispred zgrade moguće u svakom trenutku. Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju. Agencijska provizija 2% Agent-Nataša Nićiforović br.lic 6012 Art Nekretnine d.o.o.Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 .
Izdajemo namešten dvosoban stan u Novoj zgradi BW Eterna. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo ostava i terasa sa pogledom na park. Stan je severno orijentisan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Aleksa Stojnić br. licence:5992 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 AS06 .
Izdaje se prostran jednoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji – Vračar, nadomak Crvenog krsta, u mirnoj i lepoj ulici. Lokacija idealna za one koji žele centralnu poziciju, a opet svoj mir. Stan je površine 43m2, funkcionalnog rasporeda – sastoji se od dnevne sobe povezane s trpezarijom i kuhinjom, izdvojene spavaće sobe i kupatila. Sve je potpuno novo, od instalacija, preko stolarije, do nameštaja i tehnike. Kuhinja je moderna, sa ugradnom tehnikom, kupatilo je takodje lux. Stan je opremljen za komforan i lagodan život, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Ima i udobnu terasu,svetao je sa lepim pogledom, u zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja -idealna ponuda za one koji traže kvalitet, komfor i dobru lokaciju na jednom mestu. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nađa Maršićević, br. licence:6503 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 NM02 .
U ponudi izuzetan prostran salonski stan sa autentičnim enterijerom 122m2 (uknjižen 116m2), 4,0, 4/7. Svaka prostirija odiše toplinom i stilom, a raskošni detalji pružaju osećaj luksuza i prestiža. Ovaj salonski stan , visina plafona 3,80m sadrzi: veliki ulazni deo-salon, dnevni boravak, tri spavaće sobe, prostranu kuhinju sa trpezarijskim stolom, terasu i balkon, kupatilo i Wc i ostavu. Pogodan za predstavnike stranih firmi, kao i za pp. Vredi pogledati za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Ovaj prostran i funckionalan stan se nalazi u mirnom delu Voždovca, okružen zelenilom pruža utisak da ste van grada, uz odličnu povezanost sa svim delovima grada. U dvorištu zgrade ima parking mesto, kao i odvojen podrum. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Agent: Mijat Mijatović, br. licence 6206 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 MM .