Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339

Izdaje se lep, dvosoban stan u strogom centru grada. Poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno po utrošku. Okrenut je ka dvorištu i izuzetno je mirno i tiho. Nalazi se na 2 min.peške od Knez Mihajlove, Narodnog pozorišta, galerija,muzeja,restorana. 5 min do Kalemegdana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Zgrada nema lift, ali nema ni mnogo stepenica. Jedan depozit je obavezan. Topla preporuka Stan je useljiv od 15.01.2025. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne zakupnine Sladjana Čadjenović br.licence 4198 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .
Uknjižen salonac, 2.0, cg, 2/3, terasa. U našoj ponudi, na izuzetnoj lokaciji, salonski stan kod Hrama Svetog Save. Dostupnost apsolutno svih neophodnih stvari za život u okolini. Izolovan od gradske buke. Prirodno osvetljen. Odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijskim delom, mokrog čvora, ostave i terase. Zgrada je uredna i održavana. Agencijska provizija 2% Agent: Lara Ostić br. licence 5546 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br.339 011/26-20-734 .
U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten, uknjižen stan u mirnoj ulici odvojenoj od buke u kvalitetnoj novogradnji na visokom prizemlju koje je zbog konfiguracije terena praktično na visini prvog sprata. Stan se sastoji od hodnika iz koga se ulazi u kupatilo sa prirodnom ventilacijom,spavaće sobe I dnevne sobe sa kuhinjom.Grejanje je etažno sa pametnim meračem temperature,podno grejane u hodniku I spavaćoj sobi.Dodatna pogodnost stana je mogućnost proširenja stana na ostavu od 15m2 koja poseduje prozor I nalazi se ispod stana I isključivo je dostupna vlasniku stana.Zgrada je uredno održavana I poseduje video nadzor. Postoji mogućnost parkiranja na deo ispred zgrade u dogovoru sa ostalim vlasnicima stanova kojih u zgradi ima ukupno 8. Stan je ušuškan I lepo organizovan.U blizini Beo šoping centra,Vera,javnog prevoza,vrtica,skole Niske mesečne režije. Agenc. provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620734 NN .
Odličan namešten i opremljen stan na dva nivoa u blizini Belog dvora. Prvi nivo se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, toaleta, dve spavaće sobe, ostave i velike natkrivene terase sa otvorenim pogledom. Na drugom nivou se nalazi jedna spavaća soba i veliki otvoren prostor. U neposrednoj bizini javnog prevoza i marketa. Obavezan je depozit u visini jedne zakupnine. Agenc. provizija 50% od jedne mesečne zakupnine. Agent: Darko Slivar br. licence 4162 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
U ponudi je 1.0 stan na odličnoj lokaciji u bloku 45,nadomak Savskog keja. Sastoji se od hodnika,dnevne sobe,kuhinje sa trpezarijom,kupatila i 2 lođe. Ima pripadajući podrum.Uknjizen na 41m2. Stan je za kompletno renoviranje. U blizini je svih sadržaja neophodnih za udoban život (škole,vrtići,pijaca,marketi, restorani ) i prelepošetalište Lazaro Kardenas. Odlična povezanost javnim prevozom. Blizina tramvajskih i autobuskih stajališta. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ana Gavrilović, br. licence:4721 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011-2620-0734 AG07 .
U ponudi je lokal prilagođen za ugostiteljsku delatnost, prizemlje i sprat u izvornom stanju. Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Uknjižena kuća sa bazenom i ribnjakom i pomoćna objekta na placu od 125 ari. Sastoji se od 9 soba,4 kuhinje,4 kupatila i 4 terase. Struja je trofazna a pored gradskog vodovoda ima kaptiran izvor vode. Do imanja se dolazi asfaltnim putem,a Rajac i Ravna gora su u neposrednoj blizini (10-15 km). Bajkovitom okruženju kuće doprinosi šuma kao i potok koji protiče pored kuće . Na samom imanju se nalaze 3 pećine kao i naslage sige. Za svaku preporuku ljubiteljima prirode i zdravog života. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Odličan trosoban stan u soliteru sa tri lifta, cg, dva mokra čvora. Uknjižen. Renoviran pre par godina. Lepa terasa. Sprat 13 od 19. Ceo stan gleda na Dunav. Agenc. provizija 2% Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Izdaje se 4,0 soban stan u Palmotićevoj od 110m2 na vrlo lepoj i mirnoj lokaciji, stan je na prvom spratu idealan za Agencije, Ordinacije za sve poslovne prostore a može i za stanovanje. Sastoji se iz dnevnog boravka i tri spavaće sobe, kuhinje, trepezarije, kupatila sa wc i posebno wc, terase i prostorije za veš mašine i bojlere. Dvostrano je orijentisan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečna zakupnine Agent: Momčilo Mitković br. licence 1900 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 MM .
Prodaje se uknjižena kuća(303m2) na tri nivoa u mirnom delu Pančeva u naselju Strelište nadomak filmskog grada i puta za Beograd, udaljena 15 minuta od centra Pančeva. Kuća je u jako dobrom stanju sa prelepim dvorištem, kapijom od kovanog gvožđa, pvc stolarijom, parketom i grejanjem koje je razvučeno po svim etažama u kući i daje mogućnost grejanja na toplotne pumpe ili tvrda goriva. Ulicom je prošao i gas. Ispred kuće je moguće parkirati više automobila. Kuća se sastoji od: -suteren: podeljen na stambeni deo i garažu, stambeni deo ima svoj ulaz i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U garaži se nalaze kotlovi za grejanje i moguće je parkirati vozilo. -visoko prizemlje: Ulazna zona, prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, izlazak na terasu veličine 20m2, kupatilo, dve spavaće sobe i stepenište koje vodi ka potkrovlju. -potkrovlje: tri spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i terasa. Uz malu adaptaciju potkrovlje može imati zaseban ulaz. Kuća se prodaje prazna ali je moguć dogovor oko zadržavanja nekih od komada jako kvalitetnog nameštaja. Postoje svi uslovi za udoban i miran život. Agencijska provizija 2% Agent: Lazar vlahović br. licence 2772 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 LV .