Nekretnine: Agencije za nekretnine | Europolis Nekretnine
EUROPOLIS NEKRETNINE
Broj u registru posrednika : 1288
Bulevar Zorana Đinđića 71
Telefon: (011) 313-0164
Telefon 1: (011) 313-0164
Telefon 2: (064) 873-6425
Prodaje se pravi trosoban, komforan stan, uknjižen, površine 77 m2, u naselju Meandri. Stan je u izvornom, dobro očuvanom stanju, sa potpuno zamenjenom spoljnjom PVC stolarijom i novim ulaznim vratima. Svetao i dvostrano orijentisan, poseduje pripadajući podrum i toplu vodu. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji okruženoj parkovima i dečijim igralištima, u neposrednoj blizini marketa, doma zdravlja i autobusnih stanica — na veoma traženoj poziciji u Zemunu. Idealna porodična nekretnina, pogodna i za kupovinu putem stambenog kredita. Stan je za svaku preporuku! Kontakt za dodatne informacije i razgledanje. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, dve spavaće sobe, lođa. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Na prodaju plac površine 60 ari, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za investitore, tako i za velike firme. Na placu se nalaze dve kuće ukupne površine 180 m², što dodatno povećava iskoristivost i fleksibilnost buduće namene (poslovna, stambena, kombinovana). Plac ima front širine 22 m, pravilnog je oblika i omogućava odličnu organizaciju prostora i pristupa. Postoji mogućnost kupovine i susednog placa, čime se dobija još veći potencijal za ozbiljne investicione projekte. Ključne prednosti: velika površina zemljišta odlična pozicija širok front postojeći objekti na placu mogućnost proširenja parcele. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke. Stan se prodaje kompletno namešten sa svom belom tehnikom. Pogodan za kreditne kupce. Za više informacija i zakazivanje termina za gledanje možete nas kontaktirati. Uknjižen. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Prodaje se izuzetna garsonjera na starom Ceraku, na trećem spratu bez lifta u urednoj i održavanoj zgradi, na samo 3 min od autobuske stanice, stan poseduje malu terasu i pripadajući podrum, očuvan i svetao. Odlična investicija. Za više informacija i zakazivanje gledanja možete nas kontaktirati na broj: 064/8736 425 i 011/3130 164 Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u kvalitetnoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom, prodaje se trosoban stan površine 70 m², smešten na 4. spratu. Stan je potpuno očuvan, uredan i funkcionalan, te je useljiv, ali istovremeno pruža potencijal za adaptaciju i uređenje po želji novog vlasnika. Struktura stana: - ulazni hodnik - dnevna soba sa izlazom na renoviranu terasu - kuhinja sa trpezarijom. Kuhinjski elementi su od izuzetno kvalitetnih materjala, očuvani sa ugradnom tehnikom - dve prostrane spavaće sobe - kupatilo - terasa Zahvaljujući centralnoj lokaciji, stan je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, javnog prevoza, škola, fakulteta i kulturnih institucija. Uknjižen na 66m2, prodaje se sa nameštajem i poseduje pripadajući podrum. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Izdaje se lokal sa transparentnim i upadljvim izlogom u jednoj od najprometnijih ulica opštine Rakovica, idealan za trgovinski lanac marketa, drogerija.. Lokal je se može u potpunosti adaptirati prema potrebama budućeg zakupca u zavisnosti od njegove delatnosti. Samom lokalu pripadaju 10 parking mesta koji ulaze u formiranu cenu lokala. Lokal poseduje povrsinu od čak 470 kvm, u naslovu je oglašena uknjižna kvadratura. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period zakupa na 36 meseci ili duže. .
U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije poslednji sprat. Prostorije u stanu su: prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, poseban toalet, ostava i lođa. Uz stan se prodaje pripadajući podrum. Stan je u izvornom stanju, što omogućava novom vlasniku da je uredi po sopstvenim potrebama ili da renoviranjem značajno poveća tržišnu vrednost. Centralno grejanje i topla voda 24h, bez bojlera, dodatno doprinose komforu stanovanja. Odmah useljiv, uknjižen na 70m2. Ovaj stan je za: porodice koje traže prostor i mir na odličnoj lokaciji u Borči kupce koji žele stabilnu i dugoročnu vrednost one koji žele da renoviraju dom po svom ukusu racionalne investitore koji znaju potencijal Centra 3 kupce kojima su sadržaji i infrastruktura presudni Ključne karakteristike: Centar Borče 3 – najlepši deo naselja Zgrada sa liftom Odvojena kuhinja sa trpezarijom Lođa i podrum Centralno grejanje, topla voda 24 sata Izvorno stanje – potencijal za rast vrednosti Blizina škola, vrtića, pijace i prevoza Prava porodična kvadratura koja je retka u ponudi Lokacija koja drži cenu Mogućnost renoviranja po spostvenoj meri i povećanja vrednosti Lokacija nudi mir, zelenilo i kompletnu infrastrukturu na dohvat ruke. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, pijaca, prodavnice, autobuske stanice i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, što ovu lokaciju čini jednom od najtraženijih u Borči. Ovakva kombinacija kvadrature, rasporeda i lokacije se retko pojavljuje u ponudi i brzo se prodaje. Pozovite odmah i zakažite gledanje. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Na prodaju plac površine 38 ari, na odličnoj lokaciji, pogodan kako za investitore, tako i za poslovne ili stambene projekte. Plac ima front širine 14 m, pravilnog je oblika i pruža dobru iskoristivost. Na placu su obezbeđeni priključci za struju i vodu, što značajno olakšava i ubrzava realizaciju buduće gradnje. Postoji mogućnost kupovine i susednog placa, čime se dobija veća ukupna površina i dodatni potencijal za ozbiljnije investicione projekte. Prednosti: površina 38 ari front 14 m struja i voda na placu mogućnost proširenja parcele dobra pozicija izražen investicioni potencijal Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Izdaje se prostran četvorosoban stan u novogradnji u ulici Kneza Višeslava, na samo nekoliko minuta od svih neophodnih sadržaja za život. Stan je dvostrano orjentisan i izuzetno svetao, poseduje veliku terasu sa predivnim pogledom . Nalazi se na idealnom četvrtom spratu od ukupno sedam spratova. Prostorije su pažljivo raspoređene za dobru funkcionalnost stana. Stan poseduje tri spavaće sobe, dva mokra čvora, terasu i veliku prostoriju otvorenog tipa koja je osmišljena za dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, stan je okrenut ka dalu na kome se neće dalje širiti kompleks zgrada, tako da možemo da Vam garantujemo mir i tišinu u luksuznoj novogradnji. MInimalni zakup u trajanju od jedne godine. Postoji mogućnost kupovine ili iznajmljivanja parking mesta. Za više informacija i zakazivanja gledanja možete nas kontaktirati. - Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period zakupa na 36 meseci ili duže. A spacious four-bedroom apartment is available for rent in a newly built building on Kneza Višeslava Street, just a few minutes away from all the essential amenities for daily life. The apartment is dual-oriented and very bright, with a large terrace offering a beautiful view. It is located on the ideal fourth floor of a seven-story building. The rooms are thoughtfully arranged for optimal functionality. The apartment has three bedrooms, two bathrooms, a terrace, and a large open-plan area designed for a living room, kitchen, and dining room. The apartment faces a quiet area where no further building development is planned, ensuring peace and tranquility in this luxury new building. The minimum lease term is one year. There is an option to purchase or rent a parking space. For more information or to schedule a viewing, feel free to contact us. - The agency fee is 50% of the first monthly rent for a lease period of up to 36 months, and 100% of the first monthly rent for a lease period of 36 months or longer. .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom,kupatilo, soba, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe, soba sa garderoberom, kupatilo, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Odličan LUX 2.5 stan u novogradnji Stan u novogradnji u blizini Vukovog spomenika. Blizina centra grada i odlična povezanost gradskim prevozom sa ostalim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija. Prostorije: Hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, soba, soba, kupatilo i terasa. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena sa PDV-om, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. U ovom stadijumu izgradnje pogodno samo za keš kupce. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Prodaje se funkcionalan, kompletno sređen i uknjižen stan od 24 m² u mirnoj ulici, na samo nekoliko minuta hoda od Bulevara Kralja Aleksandra i Aviv Parka. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i pruža udoban i praktičan životni prostor, idealan za pojedinca ili par. Odlično organizovan, bez gubitka prostora i dodatnih ulaganja. Ulaskom u stan ulazite u hodnik koji vodi ka svim prostorijama. Centralni deo stana čini dnevna soba koja je svetla i prozračna, sa izlazom na terasu. Kuhinjski deo je praktično organizovan i opremljen neophodnim elementima. Stan se prodaje sa nameštajem. Pozicija stana je odlična – u mirnoj ulici, ali u blizini svih važnih sadržaja: šoping centri, javni prevoz, prodavnice. Jedinstvena prilika za komforan život. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru, što obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i kompletnu infrastrukturu na dohvat ruke. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 4, u urednoj i održavanoj zgradi. Funkcionalnog je rasporeda, sa visinom plafona od 2,65 m, što prostoru daje dodatni osećaj komfora, prozračnosti i prirodne svetlosti. Osnovne karakteristike: Dvosoban stan Etažno grejanje Inverter klima uređaj Trofazna struja Hrastov parket Sigurnosna ulazna vrata Interfon Kvalitetna gradnja Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, kupljen direktno od investitora, i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Lokacija: U neposrednoj blizini nalaze se: više linija gradskog prevoza prodavnice i marketi osnovne škole i vrtići apoteke, banke i ostali sadržaji neophodni za svakodnevni život Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku kako za udobno stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje, zahvaljujući traženoj lokaciji i funkcionalnoj strukturi. Za više informacija i zakazivanje razgledanja – stojimo vam na raspolaganju. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe, soba sa gardroberom, kupatilo, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored: hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe, terasa. Agencijska nadoknada iznosi 2% .
Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica... Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Cena izražena bez PDV-a, za kupca prve nekretnine mogućnost povrata. Fazno plaćanje, moguća kupovina i na kredit. Raspored:hodnik, toalet, dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, dve sobe. Agencijska nadoknada iznosi 2% .