Telefon 1: (063) 324-247
Stan | Beograd - Rakovica - Miljakovac - Borska
|
50% od prve mesečne zakupnine
400 €
Stan | Beograd - Vračar - Crveni krst - Cara Nikolaja II
|
50% od prve mesečne zakupnine
650 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 65 - Tadije Sondermajera
|
50% od prve mesečne zakupnine
2.000 €
Stan | Beograd - Stari grad - Studentski trg - Studentski Trg
|
50% od prve mesečne zakupnine
1.000 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 70a - Dr Agostina Neta
|
50% od prve mesečne zakupnine
600 €
Stan | Beograd - Zemun - Gornji grad - Šilerova
|
50% od prve mesečne zakupnine
500 €
Stan | Beograd - Novi Beograd - Blok 24 (Super Vero) - Bulevar Arsenija Carnojevica
|
50% od prve mesečne zakupnine
1.100 €
Stan | Beograd - Savski venac - Dedinje - Stjepana Filipovića
|
50% od prve mesečne zakupnine
700 €
Stan | Beograd - Stari grad - Skupština - Dragoslava Jovanovica
|
50% od prve mesečne zakupnine
900 €
Stan | Beograd - Zvezdara - Učiteljsko naselje - Ustanicka
|
50% od prve mesečne zakupnine
350 €
Agencije za nekretnine | Beostan