Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339

Uknjižen, 2.0, norveški radijatori, kompletno renoviran, 1/2, podrum, terasa, dvorište 28m2. Dvosoban stan od 53 m2, na prvom spratu od 2 sprata, terasa, interfon, grejanje na norveške radijatore i inverter klimu, podrum, slobodan parking ispred zgrade. Dvostrano orijentisan. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, spavaća soba, dnevna soba i izlaz na terasu, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kuhinja sa trpezarijom i izlazak na dvorište koje koristi samo ovaj stan. Stan je kompletno renoviran 2018.godine i tada je rađena kompletna strujna, vodovodna instalacija, spoljna stolarija je aluminijumska. U stanu ostaju ugradni kuhinjski elementi bez bele tehnike, ugradni plakar u hodniku, inverter klima i tri norveška radijatora. Zbog konfiguracije terena, sa jedne strane stana se izlazi na terasu u čijem produžetku je dvorište ukupne površine 28m2. Useljivost po dogovoru. Agencijska provizija 2% Agent: Milica Cagić br. licence 241 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Odlična i ozbiljna investicija ! U prodaji nedovršena hala od oko 1300m2 na 3,2 hektara zemljišta. Oko 20m od Ibarske magistrale. Posedujemo svu dokumentacuju: lokacijski uslovi, građevinska dozvola. Agencijska provizija 2% Agent: Milivoje Đorđević br. licence 2498 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Zgrada se nalazi u centru grada na uglu sa Cvijićevom ulicom.Uvučena je i nema ulične buke.U blizini su Lidl, Maxi, Pošta. Dobra je povezanost sa svim delovima grada, Trg Republike i Knez Mihajlova su na 5 minuta. Zgrada poseduje 4 lifta (dva teretna), interfon. Stan se nalazi na prvom spratu.Ima hodnik, kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliki dnevni boravak i spavaću sobu.Iz dnevnog boravka se izlazi na veliku lođu. Stan je renoviran i odmah useljiv. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Raško Jorović br. licence 015 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 VĐ .
Uknjižen poslovni prostor u osnovi 108m2, na placu od 8.2 ara. Pored dela za rad, ima dve kancelarije i veliko kupatilo . Nalazi se na samo 3km od Trošarine, 8km --- 15 minuta od Slavije. Agencijska provizija iznosi 2%. Agent: Smilja Stojadinovic 069-4250-222, br. licence 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/4016-236 .
Na prodaju svetao i funkcionalno organizovan stan od 54m2, smešten u mirnom delu grada , idealan za udoban porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u dupleks varijanti i sastoji se iz dve etaže: Donji nivo : ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom konceptu, jedna spavaća soba i kupatilo. Gornji nivo: dodatna spavaća sobau potkrovlju , idealna za mir i priatnost. Posebna prednost ove nekretnine je velika terasa, podeljena na dva dela: Zastakljeni deo, koji može služiti kao zimski vrt ili kutak za odmor. Otvoreni deo, savršen za uživanje na suncu i druženje na svežem vazduhu. Stan je izuzetno osvetljen tokom celog dana, sa dobrim rasporedom prostorija i prijatnom atmosferom. Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite. Agencijska provizija 2% Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Na prodaju luksuzan jednoiposoban stan sa garažnim mestom u srcu Zlatibora, na savršenoj lokaciji blizu hotela Mona. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na četvrtom spratu. Grejanje je na norveške radijatore, a zahvaljujući smart home sistemu možete upravljati stanom na daljinu, čak i kada ste daleko. Orijentisan je prema jugoistoku, pružajući obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Zgrada sadrži lift, interfon, video nadzor i spa centar sa saunom, parnim kupatilom, đakuzijem i tepidarijumom, što čini idealno mesto za relaksaciju posle aktivnog dana na Zlatiboru. Ovaj elegantan i moderno uređen stan nudi vrhunsku udobnost, stil i funkcionalnost, idealan za stalno stanovanje ili odmor. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Nov, komforan stan sa pogledom na Kulu Beograd, na drugom spratu, u novoizgrađenom objektu Eterna. Sastoji se od prostranog dnevno -trpezarijskog dela sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Stan je potpuno namešten, klimatizovan, ima interfon, video-nadzor i fizičko obezbeđenje. Doplata za garažno mesto iznosi 100 €. Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Dijana Radovanović br. licence 405 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 DR .
Prodaje se vertikala kuće u nizu od 169 m2, Zemun polje (Kamendin) Kuća se sastoji od Sut+Pr+1+Ptk na 1,31 ara placa. Objekat poseduje četiri mokra čvora. Grejanje na kotao u podrumu, radijatori u celom objektu plus EG grejanje. Dva parking mesta uz samu kuću. Gradska kanalizacija,voda,struja,gas.kablovska. Odlična pozicija kuće, urbano naselje,okružena zelenilom, održavan, porodičan,miran kraj za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Aleksandar Ocokoljić br. licence 2029 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Namešten, 3.0, 62m2, III/VI,EG,2 terase, 2 klime, 2 mokra čvora, lift, depozit. Komplet namešten stan na odličnoj lokaciji na Dorćolu u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih objekata. Mogućnost zakupa garažnog mesta. Agencijska provizija 50% u vrednosti prve mesečne rente Agent: Dragan Grujić br. licence 1638 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Namešten, mereno 110m2, 4.0, terasa, lift, duplex, CG, IV/V, renoviran, depozit. Na samo desetak minuta hodom od Tašmajdana, crkve Sv Marka, Vukovog spomenika i većeg broja fakulteta, izdaje se fantastičan četvorosoban dupleks, na 4. spratu u zgradi sa liftom. Kompletno je namešten i opremljen, te zbog svoje strukture i pozicije može se koristiti i kao prostor za rad od kuće jer poseduje brzi internet. Donji nivo je modernog open space koncepta veličine 55 m2 sa velikom dnevnom sobom, trpezarijom, kuhinjom i toaletom. Na gornjem nivou se nalaze 3 komforne sobe, veliko kupatilo, terasa i predsoblje u kojem se nalazi garderober. Depozit u visini mesečne cene zakupa. Stan za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DĆ02 .
Poslovni prostor se nalazi u Bloku 63 na Novom Beogradu u manjoj poslovnoj zgradi. U blizini je veliki broj prodavnica i linija gradskog saobraćaja. Prostor se nalazi na prvom spratu i ima zaseban ulaz. Ima 700 m2 uglavnom otvorenog prostora i još tri kancelarije, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo sa tušem i veći broj muških i ženskih toaleta. Prostor je izuzetno funkcionalan i svetao. Postoji mogućnost dodatnog pregrađivanja ili uklanjanja postojećih kancelarija ukoliko je to potrebno budućem zakupcu. Stubovi u prostoru su od knaufa i služile su kao maska za kablove i mogu se lako ukloniti ukoliko postoji potreba za velikim otvorenim prostorom. Grejanje i hlađenje je pomoću toplotnih pumpi i izuzetno je ekonomično. Proszor je odlično izolovan što dodatno smanjuje cenu klimatizacije. U okolini ima dosta parking mesta pošto nije zoniran. Uz prostor idu i dva parking mesta. Odličan prostor na odličnoj lokaciji. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 DR11 .
Na prestižnoj lokaciji, na Lionu i u neposrednoj blizini Zvezdara teatra, izdaje se reprezentativna vertikala vile sa zasebnim ulazom, kompletno nameštena i opremljena. Rezidencijalnog tipa, savršen spoj životnog i radnog prostora na istom mestu, idealna je za sve koji rade od kuće, jer za odlazak na posao treba da koristite samo stepenice. Moguće je ukloniti sav ili deo namešaja, ukoliko Vam treba potpuno prazan prostor. Po strukturi sedmosobna, sa 4 kupatila, baštom i parking mestom. Centralno grejanje, brzi internet dok svaka soba ima klimu i TV. Struktura: Suteren - tehničke prostorije, vešeraj, ostava Prizemlje - prostran dnevni boravak sa kaminom, trpezarija, kompletno opremljena kuhinja, kupatilo, terasa Sprat - 3 sobe, 2 kupatila, predsoblje Potkrovlje - 3 sobe, kupatilo, predsoblje Postoji mogućnost zakupa i druge vertikale, ukoliko želite celu vilu samo za sebe. Sjajna prilika za život i posao na istom mestu. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DR02l .
Namešten, 1.0, EG, terasa, internet Izdaje se kompletno namešten, jednosoban stan u Bistričkoj ulici kod Zire. Grejanje na struju, kaljevu peć. Ima internet i kablovsku. Izdaje se potpuno namešten kao na fotografijama. U blizini su svi sadržaji neophodni za život. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Lara Ostić br. licence 5546 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Namešten, 3.0, cg, 4/6, lift, dve lođe, garažno mesto. Stan se na lati u ulici Kralja Petra, u odlično održavanoj zgradi građenoj krajem devedesetih sa odličnim ulazom. Lokacija obiluje velikim brojem prodavnica, lokala, stajališta autobuskih linija i svime što je neophodno za život . U blizini Kalemegdana i Knez Mihailove ulice. Kompletno je opremljen novijim, modernijim nameštajem. Sastoji se od dve spavaće i velike dnevne sobe sa trpezarijom, kupatila i toaleta kao i kuhinje sa svom neophodnom tehnikom, dve lođe od kojih jedna gleda ka ulici i garažnog mesta na -2 nivou. Odličan stan na odličnoj lokaciji. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 DR11 .
Izdaje se poslovni prostor, 70 m², VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično stanovanje, poslovni prostor ili reprezentativnu kancelariju. Poslovni prostor je kompletno renoviran vrhunskim materijalima – sve instalacije, podovi, stolarija i sanitarije su potpuno novi, a u prostoru do sada niko nije živeo. Spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja, a postoji i mogućnost opremanja kuhinje u skladu sa potrebama zakupca. Raspored obuhvata: prostranu dnevnu sobu sa dve sobe ili kancelarije, odvojenu kuhinju, dva mokra čvira, hodnik i pomoćnu prostoriju sa priključcima za veš mašinu i sušilicu. U prostoru je instalirano podno grejanje, a podovi su obloženi hrastovim četkanim parketom najviše klase. Kupatilo i toalet urađeni su od italijanske granitne keramike i opremljeni Hansgrohe i Villeroy & Boch sanitarijama. Nalazi se na visokom prizemlju (u nivou prvog sprata), dvostrano je orijentisan, sa visinom plafona većom od 3 metra i masivnim zidovima debljine 50 cm. Prostor je svetao, prostran i vrlo reprezentativan, uz obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade. Odmah je useljiv i predstavlja odličnu priliku za one koji traže luksuzan prostor u centru grada, za život ili poslovanje. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DT02 .
Namešten, 2.0, ta/klima, 1/3, dve terase. Izdaje se renoviran 2.0 stan, 58m2 + 2 terase (12m2) na 1. spratu od tri sprata manje stambene zgrade u naselju stari Cerak, ulica Kotorska, opština Čukarica. Stan je kompletno opremljen nameštajem i kompletnom, novom, belom tehnikom. Dvostrano orjentisan sa pogledom na zelenu dvorišnu stranu. Grejanje na struju, TA peć i klima. Zgrada sa stanom koji se izdaje nalazi se u porodičnom mirnom kraju sa puno zelenila a nadomak svih bitnijih sadržaja (supermarketa, škola, obdaništa, autobuskih stajališta). Stan je odmah useljiv. Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Aleksandar Ocokoljić br. licence 2029 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 .
Na prestižnoj lokaciji u samom centru grada, u ponudi je luksuzno renoviran trosoban salonski stan površine 70 m2. Zbog odličnog rasporeda i pozicije, stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor ili sigurnu investiciju. Stan je kompletno renoviran najkvalitetnijim materijalima – zamenjene su sve instalacije, postavljen je hrastov parket najviše klase, ugrađena nova stolarija i moderna sanitarija. Kupatilo i toalet završeni su italijanskom granitnom keramikom, dok su sanitarije Hansgrohe i Villeroy & Boch. U stanu je sprovedeno podno grejanje, što obezbeđuje komfor i energetsku efikasnost. Raspored obuhvata prostranu dnevnu sobu, dve spavaće sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo, dodatni toalet, hodnik i ostavu sa priključcima za veš mašinu i sušilicu. Stan se nalazi na visokom prizemlju (u nivou prvog sprata), dvostrano je orijentisan, sa visinom plafona od preko 3 metra i masivnim spoljnim zidovima debljine 50 cm. Veoma je svetao i prostran, a dodatnu vrednost predstavlja obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade. Lokacija je vrhunska – u neposrednoj blizini su Skadarlija, Knez Mihailova i Trg Republike, dok su škole, vrtići, prodavnice i stajališta javnog prevoza lako dostupni. Stan je odmah useljiv i ne zahteva dodatna ulaganja, a zbog kombinacije luksuznog enterijera i prestižne lokacije predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže komfor, reprezentativan poslovni prostor ili investiciju sa sigurnim povraćajem. Agencijska provizija iznosi 2%. Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DT02 .
Izdaje se trosoban salonski stan, 70 m2, VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran trosoban salonski stan. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično stanovanje, poslovni prostor ili reprezentativnu kancelariju. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima – sve instalacije, podovi, stolarija i sanitarije su potpuno novi, a u prostoru do sada niko nije živeo. Spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja, a postoji i mogućnost opremanja kuhinje u skladu sa potrebama zakupca. Raspored obuhvata: tri odvojene sobe ili kancelarije, odvojenu kuhinju, dva mokra čvora, hodnik i pomoćnu prostoriju sa priključcima za veš mašinu i sušilicu. U stanu je instalirano podno grejanje, a kupatilo i toalet urađeni su od italijanske granitne keramike i opremljeni Hansgrohe i Villeroy & Boch sanitarijama. Stan se nalazi na visokom prizemlju (u nivou prvog sprata), dvostrano je orijentisan, sa visinom plafona većom od 3 metra i masivnim zidovima debljine 50 cm. Prostor je svetao, prostran i vrlo reprezentativan, uz obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku za one koji traže luksuzan prostor u centru grada, za život ili poslovanje. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DT02 .
Poslovni prostor se nalazi u manjoj poslovnoj zgradi u blizini Pupinovog mosta. Ukupno ima 200m2, na drugom je spratu i sastoji se od 6 kancelarja. Zgrada ima 24/7 službu obezbeđenja, lak pristup svim saobraćajnicama kao i aerodromu. Kancelarije su izuzetno svetle i svaka je klimatizovana. Uz prostor idu i dva parking mesta u krugu objekta. Odličan prostor, na odličnoj poziciji. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 DR11 .
Za one koji traže mir, tišinu i pogled na ceo Beograd! Prodaje se uknjižen objekat sa tri fizički odvojena stana, na placu od oko 7 ari, idealan za višečlanu porodicu ili investiciju. Struktura objekta: Prizemlje: • Dvoiposoban stan – 50 m² • Trosoban stan – 83 m² Prvi sprat: • Četvorosoban stan – 159 m² • Velika terasa sa fantastičnim panoramskim pogledom na Beograd Dodatne pogodnosti: • Objekat ima privatan prilazni put • Ispred kuće dovoljno prostora za parking više vozila kao i veliko dvorište • Uknjiženo, vlasništvo 1/1 Idealna nekretnina za miran porodični život ili kao investicija za izdavanje (tri odvojene stambene jedinice). Agencijska provizija 2% Agent: Dejan Piljak br. licence 4787 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .