Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339
Knez Mihailova 30
Telefon: (011) 401-6236
Prostor od 173 m2 se nalazi na mezaninu poslovne zgrade u srcu poslovne zone Novog Beograda. Odlično je povezan sa svim delovima grada kao i aerodromom. Prostor se sastoji od 3 kancelarije,ali se može prilagođavati budućem zakupcu prema njegovim potrebama,. Sam prostor će za zakupca biti okrečen i sa zamenjenim itisonom. Grejanje i hlađenje je pomoću fan coila,zgrada poseduje 24/7 službu obezbeđenja kao i veliki prijemni pult. Veliki broj internet operatera je prisutan u zgradi. Postoji mogućnost zakupa parking mesta koje se dodatno naplaćuje. Odličan prostor na odličnoj lokaciji.. Agencijska provizija 50% prve mesečne zakupnine. Agent: Dejan Reljić br. licence: 1180 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 0112620734 DR11 .
Prostor od 103 m2 se nalazi na visokom prizemlju poslovne zgrade u srcu poslovne zone Novog Beograda. Odlično je povezan sa svim delovima grada kao i aerodromom. Prostor se sastoji od 2 kancelarije,ali se može prilagođavati budućem zakupcu prema njegovim potrebama,. Sam prostor će za zakupca biti okrečen i sa zamenjenim itisonom. Grejanje i hlađenje je pomoću fan coila,zgrada poseduje 24/7 službu obezbeđenja kao i veliki prijemni pult. Veliki broj internet operatera je prisutan u zgradi. Postoji mogućnost zakupa parking mesta koje se dodatno naplaćuje.Odličan prostor na odličnoj lokaciji.. Agencijska provizija 50% prve mesečne zakupnine. Agent: Dejan Reljić br. licence: 1180 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 0112620734 DR11 .
Na prodaju plac u Zucama, opština Voždovac, na odličnoj lokaciji uz glavnu asfaltiranu ulicu. Plac je pravilnog četvorougaonog oblika, ograđen i uredno održavan, što omogućava jednostavno planiranje i realizaciju buduće gradnje. Nalazi se uz naseljeni deo mesta, sa dostupnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Priključci za vodu, struju i kanalizaciju nalaze se pored placa, što dodatno olakšava buduće priključenje objekta. Odličan izbor za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Mirno okruženje, dobra povezanost sa gradom i neposredan pristup asfaltnoj saobraćajnici čine ovu nekretninu veoma atraktivnom. Agencijska provizija 2% Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 JM02 .
Baćevac, započeta gradnja, kod magistrale na 12.25 ara, nedaleko od restorana Zavičaj, drugi red placeva od Magistrale, završena i uknjižena prva etaža u osnovi 150m2, gradska voda, struja i asfalt, pogodno i za poslovni objekat svake namene, blizina prodavnice i prevoza, uknjiženo 150m2 i plac 12, 25ari. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Maja Vodovar, br. licence: 3684 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 MV04 .
Luksuzan četvorosoban stan sa tri spavaće sobe – Južni bulevar, 103,27 m² U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan ukupne površine 103,27 m², smešten u modernoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Pažljivo je projektovan kako bi pružio maksimalan komfor za porodični život. Centralni deo stana čini prostrana dnevna soba povezana sa trpezarijom i kuhinjom, stvarajući prijatan i otvoren prostor za svakodnevni život. Iz dnevnog boravka izlazi se na lođu, idealnu za jutarnju kafu ili opuštanje nakon napornog dana. Odvojeni spavaći blok pruža dodatnu privatnost i sastoji se od tri komforne spavaće sobe, od kojih glavna poseduje sopstveno kupatilo. Na raspolaganju su još jedno kupatilo i zaseban toalet, što značajno doprinosi udobnosti višečlane porodice. Stan se izdaje nenamešten, opremljen sa kompletnom kuhinjom. Struktura stana - ulazni hodnik, prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, zaseban toalet, terasa. Nalazi se na odličnoj lokaciji koja omogućava brz pristup centru grada, uz neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica, restorana, parkova i gradskog prevoza. Idealan izbor za porodice koje traže prostran, funkcionalan i kvalitetno organizovan dom na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Vračaru. Retko u ponudi – odličan odnos komfora, rasporeda i lokacije. Dugoročan zakup poželjan. Agencijska provizija 50% Agent: Darko Slivar br. licence 4162 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 KŠ .
Prostor se nalazi u poslovnoj zgradi u najstrožem centru grada, nadomak Studentskog parka, Kalemegdana i Knez Mihajlove. Zgrada odlično održavana, sa obezbeđenjem. Smešten je na treći sprat zgrade, funkcionalne je strutkure i kompletno je renoviran. Sastoji se iz centralnog dela, površine oko 40 m2, iz kog se ide u sve ostale kancelarije. Poseduje opremljenu kuhinju sa svim potrebnim aparatima. Na raspolaganju su 3 toaleta i kupatilo. Klimatizovan je, ima razvedenu računarsku mrežu i internet vezu. Pogodan za različite namene. Odličan prostor na odličnoj lokaciji. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent Dejan Reljić br. licence 1180 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Na atratktivonoj lokaciji izdaje se višenamenski poslovni prostor, smešten u prizemlju moderne, lepe nove zgrade. Zbog svoje pozicije i rasporeda, prostor je idealan za delatnosti koje zahtevaju privatnost i intimniju atmosferu. Struktura prostora (ukupno 139m² unutrašnjeg prostora + dvorište): • Glavni deo: 113 m² (otvoren prostor prilagodljiv različitim namenama) • Magacinski deo: 26 m² (idealan za skladištenje opreme, materijala ili robe) • Dvorište: 30 m² (pripadajuće spoljno dvorište) Lokal se izdaje u sivoj fazi, što pruža potpunu slobodu budućem zakupcu da prostor kompletno prilagodi i brendira u skladu sa specifičnim potrebama svog biznisa. Postoji opcija grejs perioda na određeno vreme. Idealno za: • Fitnes, joga i pilates studija, sale za personalne treninge • Estetske centre i salone lepote • Arhitektonske biroe, IT agencije ili kreativne "showroom" prostore • Različite tipove kancelarija • Sve delatnosti zatvorenog tipa koje cene mir i diskreciju Agenc. Provizija: 50% od prve rente Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620 734 .
Izdaje se potpuno renoviran stan u centru grada, u pešačkoj zoni, u ulici Maršala Birjuzova. Udaljen je 5 minuta hoda od javne garaže Obilićev venac. Sastoji se od dve prostrane sobe i jedne manje, hodnika, funkcionalne kuhinje, kupatila i prostrane terase sa dva ulaza. Nalazi se na 4.spratu od 5, u zgradi koja ne poseduje lift. Odličan je i kao poslovni prostor za IT kompanije, doktorske ordinacije, advokatske kancelarije, edukativne centre, kozmetičke salone... Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MM09 .
Izdaje se potpuno renoviran stan u centru grada, u pešačkoj zoni, u ulici Maršala Birjuzova. Udaljen je 5 minuta hoda od javne garaže Obilićev venac. Sastoji se od dve prostrane sobe i jedne manje, hodnika, funkcionalne kuhinje, kupatila i prostrane terase sa dva ulaza. Nalazi se na 4.spratu od 5, u zgradi koja ne poseduje lift. Odličan je i kao poslovni prostor za IT kompanije, doktorske ordinacije, advokatske kancelarije, edukativne centre, kozmetičke salone... Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MM09 .
Na prodaju kuća sa 4 stambene jedinice , uknjižena.Kuća je preuređena u ugostiteljski objekat. Moguće preuređenje u kancelarijski prostor ili neku drugu delatnost. Kuća poseduje dva ulaza. Iz suturena se ulazi u prvu stanbenu jedinicu tu je bar, kuhinja , sala za ručavanje, kotlarnica, ostava. Prizemna jedinica ima zasebni ulaz , recepciju i dva toaleta. Prva etaža ima 4 sobe ( tri sobe sa kupatilom) jedna soba sa kupatilom u hodniku. Druga etaža identična kao i prva. Treća etaža dve velike sobe sa kupatilom vešeraj, ostava. Sve sobe imaju klimu. 5 soba u objektu imaju i terasu. Objekat se nalazi na uglu dve ulice, poseduje 10 parking mesta i garažu. Blizu auto puta , autobuske stanice i prodavnice. Sve je u odličnom stanju. Pre 10 god sve renovirano, stavljena Pvc stolarija, grejanje , struja, priključak na kanalizaciju. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 Art nekretnine d.o.o., Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 ND11 .
Predstavljamo vam ekskluzivan dupleks stan na Senjaku, jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impresivna nekretnina pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti, idealna za porodice, diplomate, strane državljane i sve koji žele vrhunski kvalitet života u mirnom i zelenom okruženju. Stan osvaja već na prvi pogled zahvaljujući obilju prirodne svetlosti koja dopire kroz velike prozore, visoke plafone i atraktivne krovne otvore, stvarajući osećaj prostranosti i luksuza tokom čitavog dana. Na donjem nivou nalazi se prostran dnevni boravak otvorenog koncepta koji se prirodno nadovezuje na trpezarijski deo, pružajući idealan prostor za porodična okupljanja i druženja. Moderna kuhinja je fizički odvojena i u potpunosti opremljena svim neophodnim uređajima za udoban svakodnevni život. Stan raspolaže sa tri komforne spavaće sobe koje garantuju privatnost i maksimalan komfor, kao i tri mokra čvora (dva kupatila + jedan toalet). Dodatnu vrednost nekretnini daje funkcionalna galerija uređena kao radni prostor, savršena za kućnu kancelariju, rad od kuće ili kreativni studio. Stan se izdaje potpuno namešten i spreman za useljenje, a u cenu je uključeno i garažno mesto. Lokacija predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine. Senjak je poznat po svojoj privatnosti, bezbednosti i ekskluzivnom ambijentu, dok istovremeno omogućava odličnu povezanost sa centrom grada. U neposrednoj blizini nalaze se međunarodne škole, ambasade, vrhunski restorani, kafići, prodavnice i svi sadržaji potrebni za kvalitetan i moderan način života. Ako tražite luksuzan stan za izdavanje na Senjaku koji nudi prestižnu adresu, vrhunski komfor i savršenu povezanost sa svim važnim gradskim sadržajima, ova nekretnina predstavlja priliku koju ne želite da propustite. Pozovite nas već danas i zakažite razgledanje. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Goran Janković br. licence 2130 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 GJ01 .
Izdaje se funkcionalan dvosoban stan površine 45m2 na 3/4 u Ljubljanskoj ulici na Zvezdari. Stan se sastoji od velikog i svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u mirmom delu naselja, blizina prodavnica, škola i odlična povezanost gradskog prevoza. Topla preporuka Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Novije zgrade do Bežanije. Trosoban duplex sa dva kupatila. Gore je manje kupatilo i dve spavaće sobe, pod kosinama. Svetao stan. U dobrom stanju. Namešten. Blizu je Lidl, tržni centar, veći broj GSP linija, autoput, Osnovne škole i dr. Plaćanje mesečno 800e plus komunalije. Oko kućnih ljubimaca dogovor. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Antonio Burkeljc br. licence: 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na odličnoj lokaciji, prekoputa Banjičke šume, u kraju poznatom kao voždovačko Dedinje, prodaje se luksuzan 4.0 duplex, penthaus, na 4.spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom, video nadzorom i garažom. Uknjižene površine 115m2, merene površine 136m2. Moguća kupovina i putem kredita. Izuzetan porodični stan, trostrano orijentisan, organizovan na dva nivoa: I nivo: predsoblje, prostran open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa II nivo: tri komforne spavaće sobe, dve sobe za garderobu i kupatilo. Moderan dizajn, odličan raspored prostorija, puno prirodne svetlosti i visok nivo komfora. Idealan je za porodičan život ili kao investicija na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan. Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Ćirkov br. licence:6945 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 DĆ02 .
Na odličnoj lokaciji Voždovca ,dvostrano orijentisan ,uknjižen stan. Iako je stan u izvornom stanju dobrog je rasporeda.Poseduje odvojeni spavaći deo sa dve spavaće sobe (jedan ima i lođu) velike dnevne sobe, te trpezarije sa koje se ide na drugu lođu te odvojene kuhinje i toaleta. Stan je korisne površine 82m2 ali građevinska površina sa dve lođe je 91m2. Zgrada dobro održavana sa sva lifta. Odlična povezanost sa svim delovima grada .U samom okruženju kompletna infrastruktura za normalan život . Moguća zamena. Agencijska provizija 2% Agent: Goranka G. Subotić br. licence 4763 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/2620-734 .
U ponudi je reprezentativan poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u pešačkoj zoni nadomak Knez Mihailove ulice. Smešten je u prelepoj, održavanoj zgradi sa liftom i pruža jedinstven spoj funkcionalnosti, komfora i prestižne poslovne adrese. Prostor je merene površine 242m² i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog hola, devet zasebnih kancelarija, kuhinje, dva kupatila, dva toaleta, dve ostave i terase. Grejanje je etažno, sa dva kotla i mogućnošću nezavisnog podešavanja grejnih jedinica, dok dodatnu udobnost tokom cele godine obezbeđuje šest klima uređaja. Dodatne prednosti: - sprovedena računarska mreža u celom prostoru - mogućnost korišćenja otvorenog potkrovlja površine oko 40m² - dva podrumska prostora od po 5m² - salonski koncept sa visokim plafonima - dva odvojena ulaza - potpuno opremljena kuhinja sa svim tehničkim uređajima Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora i visokom stepenu adaptibilnosti, nekretnina je pogodna za različite poslovne namene, poput IT kompanija, konsultantskih firmi, advokatskih kancelarija, arhitektonskih studija, call centara, edukativnih centara i drugih delatnosti kojima je važan funkcionalan i reprezentativan poslovni ambijent u srcu grada. Retka prilika za zakup poslovnog prostora na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Lazar Krljić br. licence 6906 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 LK02 .
Uknjižen, dvosoban, 66m2, lift, cg Zastupamo prodaju odličnog stana koji se nalazi u samom centru grada. Nalazi se na trećem spratu održavane zgrade sa liftom i dvostrano je orjentisan. U okviru komotnih uknjiženih 66m2 nalaze se dve velike sobe sa francuskim balkonima, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, a sve povezano sa zasebnim ulazom iz hodnika. Stan ima pripadajući podrum i obezbeđeno parking mesto u dvorištu, za stanare zgrade. Stan je održavanom izvornom stanju i pruža mogućnost budućem vlasniku za adaptaciju po želji. Agencijska provizija 2% Agent: Tamara Vučković br. licence 3104 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 .
Prodaje se plac u građevinskoj zoni, 9,85 ari. Plac je na dobroj lokaciji, pored asfalta, uknjižen. Pored placa struja i gradski vodovod. Odličan je kraj, ubrzano se razvija, tako da je odlična investicija. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižena, 125m2, plac 2.5 ara, pr+I+II+PTK, 4 terase, 3 kupatila, priključak za gas, garaža, tavan, dvorište. Prodaje se izuzetno funkcionalna i prostrana vertikala kuće na odličnoj lokaciji u ulici Dušana Radovića. Nekretnina je uknjižena kao stan na 125 m² korisne površine, ali nudi tavan koji nije ušao uknjiženu specifikaciju. Nalazi se na placu od 2,5 ara (izlaz na dve ulice) Ova kuća predstavlja izuzetan investicioni potencijal jer se može adaptirati u čak 4 zasebne stambene jedinice, što je čini savršenom za investitore (rentiranje ili dalja prodaja stanova) ili za komforan život višegeneracijske porodice. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i tavanskog prostora, sa ukupno 4 terase. Struktura po nivoima: Prizemlje oko 45m2: Po projektu kotlarnica, ostava i garaža. Trenutno je organizovano kao stambeni prostor sa jednom sobom, kuhinjom sa trpezarijom i kupatilom (25m2) i prostrana garaža od 20m2 je u ovom nivou. Prvi sprat stambenog prostora oko 40m2 + 2 terese ukupne površine oko 10m2. Komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, zasebna spavaća soba, kupatilo, 2 terase. Drugi sprat stambeni prostor od oko 40m2+2 terase oko 15m2: Hodnik, dnevni boravak, spavaća, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 2 terase. Tavan (van uknjižene kvadrature): Otvoren prostor koji se može pretvoriti u potpuno nezavisnu, četvrtu stambenu jedinicu ili pripojiti drugom spratu u formi modernog dupleksa. Ključne prednosti: Priključak za gas u dvorištu Izlaz na dve ulice Spremna infrastruktura za podelu: Svaki sprat već ima izvedenu sopstvenu kuhinju i kupatilo, električno brojilo, što minimalizuje troškove unutrašnjeg preuređenja u zasebne stanove. Parking prostor: pored garaže u prizemlju, postoji mogućnosta formiranja dodatnih parking mesta. Nekretnina se nalazi u mirnom delu naselja, a opet u blizini svih ključnih infrastrukturnih sadržaja potrebnih za urban i udoban život. Za sve dodatne informacije, pregled dokumentacije i zakazivanje gledanja nekretnine, slobodno nas kontaktirajte. Nekretnina za svaku preporuku. Agenc. provizija 2% Agent: Rajković Ljiljana br. licence 4966 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620 734 .
Moderan stambeni projekat "Park Sremčica", idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Stanovi u prizemlju imaju dvorište, a svi ostali imaju terasu. Zgrada se gradi od pažljivo biranih kvalitetnih materijala. Oprema i kvalitet gradnje: Spoljni zid je 40cm, a unutrašnji su od punog materijala. Kupatilo: granitna keramika, ugradni vodokotlić, stakleni paravan. PVC stolarija sa nemačkim profilima u antracit boji, električni podizači roletni. Kvalitetan tarket parket. Podno grejanje putem električnog kotla, povezivanje preko WiFi. Sigurnosna ulazna vrata, sobna vrata od farbanog medijapana. Interfon i video nadzor. Travnato igraliste za decu, samo za stanare zgrade, površine 120 m2. Fotografija prikazuje idejno rešenje fasade. U zavisnosti od potrebe budućih vlasnika, moguće je kupiti parking mesto i ostavu. Autobuska stanica je u neposrednoj blizini, sportski tereni, kao i veliki broj prodavnica. Planirano useljenje: mart 2027. godine Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Kupci ne plaćaju proviziju. Agent: Dejan Piljak br. Licence: 4787 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 DP11 .
Moderan stambeni projekat "Park Sremčica", idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Stanovi u prizemlju imaju dvorište, a svi ostali imaju terasu. Zgrada se gradi od pažljivo biranih kvalitetnih materijala. Oprema i kvalitet gradnje: Spoljni zid je 40cm, a unutrašnji su od punog materijala. Kupatilo: granitna keramika, ugradni vodokotlić, stakleni paravan. PVC stolarija sa nemačkim profilima u antracit boji, električni podizači roletni. Kvalitetan tarket parket. Podno grejanje putem električnog kotla, povezivanje preko WiFi. Sigurnosna ulazna vrata, sobna vrata od farbanog medijapana. Interfon i video nadzor. Travnato igraliste za decu, samo za stanare zgrade, površine 120 m2. Fotografija prikazuje idejno rešenje fasade. U zavisnosti od potrebe budućih vlasnika, moguće je kupiti parking mesto i ostavu. Autobuska stanica je u neposrednoj blizini, sportski tereni, kao i veliki broj prodavnica. Planirano useljenje: mart 2027. godine Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Kupac ne plaća proviziju. Agent: Dejan Piljak br. Licence: 4787 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 DP11 .
Moderan stambeni projekat "Park Sremčica", idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Stanovi u prizemlju imaju dvorište, a svi ostali imaju terasu. Zgrada se gradi od pažljivo biranih kvalitetnih materijala. Oprema i kvalitet gradnje: Spoljni zid je 40cm, a unutrašnji su od punog materijala. Kupatilo: granitna keramika, ugradni vodokotlić, stakleni paravan. PVC stolarija sa nemačkim profilima u antracit boji, električni podizači roletni. Kvalitetan tarket parket. Podno grejanje putem električnog kotla, povezivanje preko WiFi. Sigurnosna ulazna vrata, sobna vrata od farbanog medijapana. Interfon i video nadzor. Travnato igraliste za decu, samo za stanare zgrade, površine 120 m2. Fotografija prikazuje idejno rešenje fasade. U zavisnosti od potrebe budućih vlasnika, moguće je kupiti parking mesto i ostavu. Autobuska stanica je u neposrednoj blizini, sportski tereni, kao i veliki broj prodavnica. Planirano useljenje: mart 2027. godine Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Kupac ne plaća proviziju. Agent: Dejan Piljak br. Licence: 4787 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 DP11 .
Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižene kvadrature 37m2, a merene 40m2. Stan čine dnevna soba sa kuhinjom, odvojena spavaća, hodnik, kupatilo i lođa. Uz stan ide i pripadajuća podrumska ostava od 2m2. Lociran je u mirnoj ulici u Mirijevu nadomak svih bitnijih sadržaja za lagodan život. U blizi su osnovna škola, pijaca, pošta, dom zdravlja, marketi, stajališta više linija gradskog prevoza. Odlična prilika za investiciju ili za stanovanje. Agencijska provizija 2% Agent: Maja Zimonjić br. licence 6619 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MZ .
Prodaje se autentičan salonac vrhunskog kvaliteta, smešten u prelepoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Zgrada se izdvaja po besprekorno sređenoj fasadi i održavanom enterijeru, čuvajući duh starog Beograda . Stan je kompletno i detaljno renoviran 2023. godine. Jedini je na spratu, pružajući vam potpuni mir i izolovanost, trostrano je orijentisan. Dva velika, raskošna salona gledaju direktno na ulični drvored i Tašmajdanski park zagarntovan prelep pogled tokom cele godine. U zgradi postoji lift, u postupku je negova rekonstrukcija. Uz stan se može kupiti i zidana garaža od 15m2 Agencijska provizija 2% Agent: Milena Kalezić: br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Izdaje se moderan poslovni prostor u novogradnji na Voždovcu, ukupne površine 194 m2. U cenu rente ulaze i osam parking mesta. Prostor je funkcionalan i prilagodljiv različitim delatnostima, idealan za kancelarije, ordinacije, maloprodaju, showroom, IT kompanije, kozmetičke i uslužne delatnosti. Odlična lokacija sa brzom vezom ka autoputu i centru grada omogućava laku dostupnost i odličnu poslovnu povezanost. Objekat je u novogradnji, useljenje planirano u septembru. Grejanje je na toplotne pumpe, što obezbedjuje energetsku efikasnost i niže troškove održavanja. Dodatna prednost prostora je mogućnost prilagodjavanja rasporeda i organizacije enterijera prema potrebama budućeg kupca, uključujuči izmene pregradnih zidova i funkcionalnosti prostora. U slucaju nestanka struje, zgrada je opremljena agregatom koji obezbedjuje napajanje. Agencijska provizija iznosi 50 %. Agent: Biljana Jovanović, br. licence: 5659 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BJ08 .
Prodaje se moderan poslovni prostor u novogradnji na Voždovcu, ukupne površine 194 m2 Prostor je funkcionalan i prilagodljiv različitim delatnostima, idealan za kancelarije, ordinacije, maloprodaju, showroom, IT kompanije, kozmetičke i uslužne delatnosti. Odlična lokacija sa brzom vezom ka autoputu i centru grada omogućava laku dostupnost i odličnu poslovnu povezanost. Objekat je u novogradnji, useljenje planirano u septembru. Grejanje je na toplotne pumpe, što obezbedjuje energetsku efikasnost i niže troškove održavanja. Dodatna prednost prostora je mogućnost prilagodjavanja rasporeda i organizacije enterijera prema potrebama budućeg kupca, uključujuči izmene pregradnih zidova i funkcionalnosti prostora. U slucaju nestanka struje, zgrada je opremljena agregatom koji obezbedjuje napajanje. Cena je sa uračunatim pdv-om Agencijska provizija iznosi 2%. Agent: Biljana Jovanović, br. licence: 5659 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BJ08 .
Izdaje se moderan poslovni prostor u novogradnji na Voždovcu, ukupne površine 118 m2. U cenu rente ulaze i dva parking mesta. Prostor je funkcionalan i prilagodljiv različitim delatnostima, idealan za kancelarije, ordinacije, maloprodaju, showroom, IT kompanije, kozmetičke i uslužne delatnosti. Odlična lokacija sa brzom vezom ka autoputu i centru grada omogućava laku dostupnost i odličnu poslovnu povezanost. Objekat je u novogradnji, useljenje planirano u septembru. Grejanje je na toplotne pumpe, što obezbedjuje energetsku efikasnost i niže troškove održavanja. Dodatna prednost prostora je mogućnost prilagodjavanja rasporeda i organizacije enterijera prema potrebama budućeg kupca, uključujuči izmene pregradnih zidova i funkcionalnosti prostora. U slucaju nestanka struje, zgrada je opremljena agregatom koji obezbedjuje napajanje. Agencijska provizija iznosi 50 %. Agent: Biljana Jovanović, br. licence: 5659 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BJ08 .
U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u centru grada na odličnoj lokaciji. Stan je kompletno renoviran i sređen. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe koja ima izlaza na veliku terasu, odvojene kuhinje, kupatila i odvojenog toaleta. Odlična infastruktura, svi potrebni sadržaji se nalaze u neposrednoj blizini. Svi troškovi stana ulaze u cenu zakupa. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 .
Prodaje se moderan poslovni prostor u novogradnji na Voždovcu, ukupne površine 118 m2 Prostor je funkcionalan i prilagodljiv različitim delatnostima, idealan za kancelarije, ordinacije, maloprodaju, showroom, IT kompanije, kozmetičke i uslužne delatnosti. Odlična lokacija sa brzom vezom ka autoputu i centru grada omogućava laku dostupnost i odličnu poslovnu povezanost. Objekat je u novogradnji, useljenje planirano u septembru. Grejanje je na toplotne pumpe, što obezbedjuje energetsku efikasnost i niže troškove održavanja. Dodatna prednost prostora je mogućnost prilagodjavanja rasporeda i organizacije enterijera prema potrebama budućeg kupca, uključujuči izmene pregradnih zidova i funkcionalnosti prostora. U slucaju nestanka struje, zgrada je opremljena agregatom koji obezbedjuje napajanje. Agencijska provizija iznosi 2%. Agent: Biljana Jovanović, br. licence: 5659 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BJ08 .
Renovirana, kompletno opremljena novim nameštajem, garsonjera površine 26m2 u srcu Zemunu na sjajnoj lokaciji, idealna je za samce, parove ili studente. Prostor je pametno organizovan i pruža maksimalan komfor. Uknjižena kuća na 39m2, koja se sastoji od 2 stambene jedinice. Svi računi osim struje su uračunati u cenu. Garsonjera se nalazi u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom. Svetla i funkcionalna, poseduje dnevnu sobu sa sofom/ležajem, kuhinju, kupatilo, sigurnosna vrata, kablovsku TV i internet. Na raspolaganju su veš mašina, svi kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, plakar i cipelarnik. Grejanje je na klimu. U ulici Cara Dušana, odlično je povezana gradskim prevozom do ostalih delova grada. U neposrednoj je blizini svih bitnih sadržaja – prodavnica (20m), kafića (150m), škole (450m), vrtića (100m) i javnog prevoza (150m). Do Zemunskog keja se stiže peške za 15 min. Odmah useljivo uz obavezan depozit. Agencijska provizija 2% Agent: Violeta Egić, br. licence: 7068 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 VE02 .
Namešten, 0.5, eg-gas, renoviran, pr/5, odmah useljiv. U neposrednoj blizini Požeške ulice, na Banovom brdu, izdaje se funkcionalna garsonjera, kompletno nameštena, sa odvojenim kuhinjsko trpezarijskim delom, sa prostranim kupatilom i dovoljno mesta za odlaganje. U blizini je gradskog prevoza i svih potrebnih sadržaja sa savremeni život. Odmah useljiv stan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ana Gavrilović, br. licence:4721 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br.339 011 2620734 AG07 .
Uknjižen, 1.0-soban, TA, 2/3 sprat, nema lift. Nalazi se u pešačkoj zoni. Uknjižen zajedno sa terasom na 43m2. 23m2 - grejna površina 20m2 - terasa Dvorišno orijentisan. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, soba, terasa. Agencijska provizija 2% Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg.br. 339 011/26-20-734 .
Jednosoban stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Stadiona Crvene zvezde, Autokomande i Dedinja. Odlična povezanost sa svim delovima grada i blizina svih neophodnih sadržaja. Atraktivan za život i kao investicija za izdavanje, stan već ostvaruje prihod od zakupa. Organizovan kao open space koncept, sa visokim plafonima i mogućnošću izrade galerije i dobijanja dodatnih kvadrata. Veoma funkcionalan i adaptibilan, uz mogućnost uređenja kuhinje po želji kupca. Struktura: predsoblje, višenamenska soba, kupatilo i francuski balkon. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska provizija 2%. Agent: Marina Adžić, br. licence: 6377 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 MA02 .
Plac na odličnoj lokaciji , 7.2 ara pravilnog oblika, u zoni koja je predviđena za porodičnu gradnju P+1+Pk . Urađena preparcelacija, ograđen, jedan vlasnik… U neposrednoj blizini je škola , gradski prevoz. Struja , voda , kanalizacija pored placa. Agenc. provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 .
Polunamešten, 1.0, I/IV, renoviran, EG, depozit. U Krunskoj ulici, na Vračaru, renoviran, salonski, jednosoban stan od 33m2, na prvom spratu. Stan se može koristiti i kao poslovni prostor. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ana Varnica br. licence: 6609 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 AV .
Polunamešten, 1.0, I/IV, renoviran, EG, depozit. U Krunskoj ulici, na Vračaru, renoviran, salonski, jednosoban stan od 33m2, na prvom spratu. Stan se može koristiti i kao poslovni prostor. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Ana Varnica br. licence: 6609 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 AV .
Prodaje se nameštena garsonjera u polusuterenu u manjoj stambenoj zgradi od 3 sprata. Nalazi se u mirnom delu Zemuna u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, Odlično povezan sa svim delovima grada, Grejanje je pomoću toplotnih pumpi, što doprinosi malim režijskim troškovima. Kompletno opremljena kuhinja. Trenutno se izdaje za tristotina evra. Odličan je kao investicija. Agencijska provizija 2% Agent Dejan Reljić br. licence 1180 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Ekskluzivna luksuzna vila merene površne 280 m2 sa privatnim dvorištem od 10 ari i garažom za dva vozila . Izdaje se luksuzna kuća vrhunskog kvaliteta, namenjena klijentima koji traže komfor, privatnost i reprezentativan prostor za život. Nekretnina se odlikuje prostranim i funkcionalnim rasporedom, velikim brojem soba, elegantnim enterijerom i pažljivo biranim premium materijalima. Kompletna stolarija izrađena je od punog mahagonija, dok su ulaz i prilaz kući popločani autentičnim kamenom sa Brača, što dodatno naglašava ekskluzivnost objekta. Kuća poseduje luksuzna kupatila, uključujući i kadu sa đakuzijem, prostrani dnevni boravak, uređeno privatno dvorište i garažu za dva vozila. Karakteristike: • premium gradnja i luksuzni materijali • mahagoni stolarija • kamen sa Brača • veliki broj prostorija • kada sa đakuzijem • centralno grejanje – gradska toplana • privatno dvorište • garaža za dva vozila • mirna i prestižna lokacija Infostan: 27.000 dinara (uključeno centralno grejanje kompletne kuće). Za više informacija i zakazivanje obilaska: Agencijska provizija 50 % Agent: Ilija Đalović br. licence 6876 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 IĐ .
Izdaje se nov poslovni prostor u prizemlju moderne zgrade u Ozrenskoj ulici na Voždovcu. Prostor površine 256m2 prostire se na dva nivoa – prizemlje i prvi sprat. Idealan je za kancelarije, maloprodaju, ordinacije, salone ili različite uslužne delatnosti. Funkcionalan raspored i odlična lokacija omogućavaju laku organizaciju poslovanja i odličnu povezanost sa svim delovima grada. U cenu zaukupa uključena su i tri parking mesta, što dodatno doprinosi komforu zaposlenihi klijenata. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas. Agencijska provizija iznosi 50%. od prve mesečne zakupnine Agent: Biljana Jovanović, br. licence: 5659 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BJ08 .
Prodaje se izuzetan poslovni prostor koji čine dva spojena lokala ukupne površine 177 m². Prostor se nalazi u prizemlju novije stambene zgrade, pozicioniran direktno na glavnoj ulici, što obezbeđuje veliku vidljivost i frekvenciju prolaznika. Karakteristike prostora: Fleksibilnost: Sastoji se od dve celine (131 m² i 46 m²) koje su funkcionalno spojene, ali imaju dva odvojena brojila za struju. Prilaz: Glavni ulaz je sa ulice i opremljen je sa dvoje rolo vrata, dok postoji i dodatni bočni ulaz, što je idealno za dostavu ili odvojene sektore poslovanja. Parking: Posebna pogodnost je mogućnost uređenja prostora ispred lokala za čak 9 parking mesta, koja se mogu koristiti za sopstvene potrebe ili rentirati. NAMENA: Prostor je zbog svoje strukture i lokacije pogodan za širok spektar delatnosti: Prodavnice, markete i maloprodajne objekte; Ugostiteljske objekte (restorani, kafići); Magacinski prostor ili distributivne centre; Kancelarije, ordinacije ili izložbene salone. Agenc. provizija 2% Agent: Rajković Ljiljana br. licence 4966 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
U ponudi je trosoban stan u Jastrebačkoj ulici na Karaburmi, smešten u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini BIG tržnog centra, vrtića, škola, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Lokaciju dodatno izdvaja odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan je uknjižen, površine 45m2, i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupatila i terase. Stan pruža odličan potencijal za renoviranje i uređenje po želji budućeg vlasnika, uz mogućnost prilagođavanja prostora različitim potrebama. Prednost stana je već zamenjena stolarija. Grejanje je etažno, a stan poseduje i klima uređaj. Zgrada ima sopstveni parking, što predstavlja dodatnu pogodnost za stanare. Odlična investiciona prilika na traženoj lokaciji. Agencijska provizija 2 % Agent: Lazar Krljić br. licence 6906 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 LK02 .
Uknjižen dupleks bez ulaganja, u održavanoj predratnoj zgradi pod zaštitom države, na odličnoj lokaciji, u delu ulice Vojvode Milenka kod Resavske. Prvi nivo se sastoji od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, toaleta, lođe i ostave. Na drugom nivou nalaze se tri spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je centralno. Izuzetno atraktivna lokacija, kako za život tako i za investiranje. Stan se prodaje namešten. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u zgradi pored. Plaćanje mesečno. Obavezan depozit u visini jedne zakupnine. Agencijska provizija 2% Agent: Tijana Nastić br. licence 6688 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 TN .
Prodaje se poslovni prostor u Rakovici, pozicija je do ulice. Lokal je uknjižen na 110 M2, mereno ima oko 120 m2 . Ispred lokala postoji plato koji ima oko 80 m2, i predato je na uknjižbu. Lokal je urađen 90 posto, s tim što bi prodavac snizio cenu za sređivanje lokala. To nije urađeno i zbog buduće namene prostora. Znači budući kupac može po svojoj želji,ukusu i nameni dovršiti lokal (enterijer). Odlična je pozicija, u blizini je škola,prevoz,snabdevanje. Za kupca koji ima viziju. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 Art nekretnine d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Jedinstven penthaus, 172m², uknjižen, dvostran, Vojvode Stepe. Na odličnoj lokaciji, u blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se jedinstven penthaus u jednom nivou, površine 172 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 kupatila (jedno u master sobi) i 3 spavaće sobe (jedna spavaća privremeno uklonjena, veoma lak povratak u pređašnje stanje) i dve velike terase ukupne površine 50m2, jedna iz dnevnog boravka a druga iz spavaćeg bloka, koje pružaju dodatan ugođaj i privatnost. Stan ima visinu plafona do 5.5m, autentičnu organizaciju prostora (mogućnost ugradnje vinoteke ili biblioteke u delu dnevnog boravka) i obilje prirodne svetlosti. Zbog svoje prostranosti i rasporeda, pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Uredan ulaz,zajednički parking sa mogućnošću zakupa/kupovine garažnog mesta u susednoj zgradi. Idealna lokacija sa svim sadržajima u blizini. Odmah useljiv. Odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Uz stan je obezbedjeno i parking mesto Agenc. provizija 2% Agent: Snježana Brašnjović br. licence 2704 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620 734 .
Izdaje se odličan kancelarijski prostor sa većim brojem kancelariji na atraktivnoj lokaciji u okviru poslovnog kompleksa u blizini TC Zemun park, ukupne površine 900m2, lux namešten i opremljen, sa parkingom, na drugom spratu modernog poslovnog objekta i odličnom povezanošću sa značajnim saobraćajnicama. Poslovni prostor poseduje fun room i teretanu. VRV sistem grejanja i hlađenja.. Agenc. provizija 50% Agent Dejan Reljić br. licence 1180 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 .
Izdaje se odličan kancelarijski prostor na atraktivnoj lokaciji u okviru poslovnog kompleksa u blizini TC Zemun park, ukupne površine 450m2, namešten i opremljen, na drugom spratu modernog poslovnog objekta sa liftom, parkingom i odličnom povezanošću sa značajnim saobraćajnicama. VRV sistem grejanja i hlađenja. Agenc. provizija 50% Agent Dejan Reljić br. licence 1180 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 .
West Tower blok 65, ulica Omladinskih brigada Novi Beograd Izuzetan luksuzan stan, svetao, dvostran, trosoban po strukturi sa 2 spavaće sobe svaka sa svojim kupatilom kao i dodatnim toaletom za goste. Objekat nudi sadržaje kao spa-centar, bioskop, teretanu a sve u neposrednom okruženju. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Čičić br. licence 750 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 LJČ11 .
Izdaje se kompletno renoviran stan odličnog rasporeda kod Starog Merkatora, u bloku 8. Mereno ima 64m2. Odlična veza sa svim delovima grada. Stan je okrenut ka parku , mirnom i zelenom okruženju .Oko zgrade je besplatan parking. Stan se izdaje kako za stanovanje ili za poslovni prostor. Stan se izdaje kao prazan, ima komplet opremljenu novu kuhinju. Za svaku preporuku ! Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/262 07 34 BN02 .
Namešten, 2.0, eg, renoviran, 1/3, ostava. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, špajz i hodnik. Mesečne režije su od 80-150 eur u zavisnosti od potrošnje struje. Idealan za 2-3 osobe. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta po ceni od 80eur. Depozit obavezan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MM09 .
Uknjižen, prostran , lepo organizovan troiposoban stan odličnog rasporeda na Petlovom brdu , zgrada novije gradnje u blizini Motela Vertigo. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, terase sa otvorenim pogledom. Dodatnu pogodnost predstavljaju dva pripadajuća parking mesta ispred zgrade, obezbeđena rampom. Odličan izbor za kupce koji traže funkcionalan porodični stan sa parkingom, terasom i pogledom na zelenilo. Agencijska provizija 2% Agent: Snježana Brašnjović br. licence 2704 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620 734 .