Nekretnine: Agencije za nekretnine | Art Nekretnine D O O
Art nekretnine d.o.o.
Broj u registru posrednika : 339
Izdaje se nov, komforan stan na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se sastoji od 5 soba, kuhinje, 3 kupatila, 1 toaleta, ostave i dve terase sa panoramskim pogledom. Grejanje je centralno. Svaka prostorija ima klimu (5 kom.) Stan ima svoj podrum od 16 m2. Garažno mesto koje ulazi u cenu zakupa. Stan je idealan i za poslovni prostor. Zgrada ima video nadzor, interfon, 3 lifta, svoj park. U blizini je sve neophodno za udoban život i rad. Izuzetan , savremen stambeno - poslovni kompleks. Topla preporuka. Agencijska provizija je 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Sladjana Čadjenović br.licence 4198 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 SC05 .
Izdaje se poslovni prostor – Banovo brdo, mereno 265 m2. Na mirnoj lokaciji u zelenom delu Banovog brda izdaje se kuća koje je kompletno opremljena kao kancelarijski prostor pogodna za rad do 25 zaposlenih. Prostor je raspoređen na prizemlje, dva sprata i potkrovlje. Sadrži: 3 open space zone Direktorski kabinet sa privatnom terasom i kupatilom Sala za sastanke, 2 kuhinje, trpezarija 5 kupatila, 5 terasa Prostor za arhivu i fitnes zonu Kancelarijski nameštaj Privatno dvorište, garaža + 2 parking mesta Odlična lokacija – brzo se stiže iz svih pravaca, van gradske gužve. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Marina Adžić, br. licence:6377 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MA02 .
Izdaje se kompletna zgrada na Banovom brdu – idealno za poslovni prostor. Pogodna je za razne vrste delatnosti, IT kompanije, obrazovne ustanove, klinike, ordinacije, call centre. Sastoji se od ukupno 11 stambenih jedinica, 1 lokala u prizemlju, magacina od 50 m2 u suterenu i 9 parking mesta. Ukupna površina objekta 830 m2. Useljivo krajem godine. Za svaku preporuku! Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Uknjižen, 4.0, 8/8, održavan. Stan na sjajnoj poziciji sa tri spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom. Jedna spavaća soba poseduje krovni prozor. Agencijska provizija 2% Agent: Ivanka Bogosav br. licence 640 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/ 26 20 734 .
Nov stan sa zasebnim ulazom na prvom spratu porodične kuće uknjižen kao posebna stambena jedinica. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Adaptibilan u četvorosoban. Grejanje na inverter, dobra izolacija. Parking u dvorištu. Korisna površina 82m2, iznad stana neiskorišćen tavanski prostor. Agencijska provizija 2% Agent: Darko Slivar br. licence 4162 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Ova nekretnina se nalazi na idalnoj lokaciji, u Maričkoj ulici, u zgradama od crvene fasadne cigle. Mereno ima 34m2. Stan je uknjižen kao poslovni prostor, te nije moguća kupovina iz stambenog kredita. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje sa troezarijom i jos jedne sobe.Grejanje je centralno, a režijski troškovi niski. Stan ima poseban ulaz, ali je mogući i ulaz iz ulaza zgrade. Ukoliko nekretninu razmatrate kao investiciju, dugogodišnji stanar je voljan da ostane u zakupu. U blizini su svi sadržaji potrebni za svakodnevni život. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Rajković br. licence 4966 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Prodajemo luksuzno namešten dvosoban stan u novoj zgradi BW Queen’s Park. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, ostava i terasa. Garazno mesto se može kupiti po ceni od 25.000€ i nalazi se na -1 nivou. Stan je istočno orijentisan. Prodavac je fizičko lice. Stan je useljiv odmah. Agencijska provizija 2% Agent: Aleksa Stojnić br. licence:5992 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 AS06 .
Prostran poslovni prostor u prizemlju, odmah pored stana, sa direktnim pristupom sa ulice. Velike staklene površine, visoki plafoni, odlična vidljivost i mogućnost uredjenja po potrebi. Pogodan za ordinacije, salone, kancelarije, prodajne ili uslužne delatnosti. Mirna lokacija u blizini svih važnih sadržaja. Odlična povezanost gradskim prevozom Idealno za kombinaciju stanovanja i poslovanja na istoj adresi Pozovite nas i zakažite sastanak. Bez provizije za kupce Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
Dvosoban, funkcionalan stan u prizemlju, u nivou sa zemljom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je svetao, idealan za stanovanje, ali i kao kancelarijski prostor ili manji biznis. Cena sa uračunatim PDV-om. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Mirna lokacija u blizini svih važnih sadržaja. Odlična povezanost gradskim prevozom Idealno za kombinaciju stanovanja i poslovanja na istoj adresi Pozovite nas i zakažite sastanak. Bez provizije za kupce Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 BJ08 .
U sve popularnijem podavalskom mestu Trešnja, prodaje se veoma lep, ravan plac površine 79.06 ari. Nalazi se u građevinskoj zoni, na samo 20m od avalskog puta. Ima prilaz iz dve ulice. Pored placa kompletna inrfastrukturom (struja, voda, gas). Informacije o lokaciji na uvid. Za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Rajković br. licence 4966 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom Odvojena, kompletno opremljena kuhinja Udobna spavaća soba Renovirano kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Pripadajući podrum za dodatno odlaganje Dva obezbeđena parking mesta u dvorištu zgrade Mirno i uređeno dvorište Blizina parka, škole, fakulteta, prodavnica i javnog prevoza Stan je idealan za one koji žele da budu u centru grada, ali istovremeno uživaju u miru i zelenilu koje pruža Tašmajdan. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine . Agent: Marko Vukašinović br. licence:5413 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 MV07 .
Odličan stan u zgradi iz 2018 .godine u ulici Vojvode Toze na Lekinom Brdu. Stan je uknjižen na 43m2, merene kvadrature 82m2 + 12m2 terasa. Dvostrano je orijentisan, okrenut ka dvorištu. Stan je smešten na visokom prizemlju a ispod njega se nalazi stan. Struktura- antre, dnevno- trpezarijski boravak sa izlazom na terasu, kuhinja, 4 spavaće sobe i kupatilo. Blizina svih neophodnih sadržaja. Agencijska provizija 2% Agent: Sandra Brčin, br. licence:5376 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 SB08 .
Jedinstven stan u prelepoj staroj zgradi, idealan za one koji žele da žive u mirnom, ali centralnom delu grada. Stan je opremljen modernom kuhinjom (sa rernom, mašinom za sudove i frižiderom), novog kupatila i funkcionalno namešten. Podno grejanje i klima obezbeđuju komfor tokom cele godine, dok veliki prozori donose obilje prirodne svetlosti. Zvučna izolacija pruža potpun mir i privatnost, a krovna terasa sa pogledom na grad idealna je za uživanje, druženje ili opuštanje posle dana u centru zbivanja. Nalazi se na nekoliko koraka od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i svih važnih gradskih sadržaja. Ovaj stan spaja šarm starogradnje i udobnost modernog života – savršen izbor za pojedince, parove ili male porodice. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 DT02 .
Odličan svetao, poslovni prostor u zgradi tržnog centra na Vidikovcu. Sastoji se iz dve prostorije i toaleta. Prostor je koncipiran kao atelje- studio ( za stambeni ili poslovni prostor), ima centralno grejanje kao i odličnu povezanost linijama autobuskog prevoza. Sopstveni ulaz sa parkinga , nova stolarija- krovni prozori. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Iva Bondžić, br. licence:6076 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/2620734 IB08 .
Plac 30,11 ari, sa kućom uknjiženom od 47m2. Plac je širok 23 m , dužine 194 m u, zadnji deo placa se sužava na oko 20 m i izlazi na Dunav. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu, ima svoj bunar. Pored placa prolaze voda i struja. Nalazi se izmedju Novih Banovaca i Batajnice. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine d.o.o.,Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 ND11 .
Prodaje se izuzetno funkcionalan stan površine 70 m² sa privatnim dvorištem od 140 m² koje koristi isključivo ovaj stan – idealno za porodični život, odmor ili kućne ljubimce. cx Struktura stana: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, ulazni hodnik Grejanje na gas – ekonomično i efikasno Garažno mesto uključeno u cenu Uredno i ograđeno dvorište, savršeno za boravak na otvorenom Stan je uknjižen i odmah useljiv Stan se nalazi u mirnom i porodičnom kraju, u blizini škole, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. Ne propustite priliku da uživate u udobnosti stana sa prednostima kuće! Agencijska provizija 2%. Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 IB08 .
Prodaje se uknjižen stan površine 78m2 u Ulici Oslobođenja u Pančevu. Stan se sastoji od ulazne zone, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom sa koje se izlazi na prostranu lođu, ostave i dve spavaće sobe. Stan se nalazi na petom spratu i ima centralno grejanje. Iza zgrade postoji parking, a u zgradi postoji ostava za bicikle. Nalazi se u blizini škole, vrtića, nekoliko trgovinskih lanaca, apoteke. Nekretnina je pogodna za razne adaptacije i rekonstrukcije. Postoje svi uslovi za udoban i miran život. Agencijska provizija 2% Agent: Lazar Vlahović br. licence 2772 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 LV .
Uknjižena, 209m2, ST + PR + 2, kompletno opremljena. Na prodaju kompletno opremljena, prelepa planinska kuća u naselju Vodice na Zlatiboru, okružena borovima, idealna za odmor i uživanje u prirodi. Po strukturi je šestosobna. Uknjižena je i prostire se na četiri nivoa. Na prvom nivou nalazi se garaža. Drugi nivo čini prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na dvorište. Treći nivo sadrži dve spavaće sobe, kupatilo i još jednu terasu, dok se na poslednjem nivou nalazi dodatni dnevni boravak sa čajnom kuhinjom, spavaća soba i gostinski toalet. Kuća ima etažno grejanje na pelet, a dodatni ugođaj pruža kamin u dnevnom boravku. Građena je od kvalitetnih prirodnih materijala i savršeno uklopljena u planinsko okruženje. Prostrano i ograđeno dvorište pruža privatnost i mir. Površina placa je 687 m2. U blizini se nalazi poznati El Paso City, prodavnica i restoran, a naselje je udaljeno oko 10 km od centra Zlatibora i predstavlja jedno od najlepših delova ove planine, idealo za ljubitelje prirode i mira. Ova nekretnina je idealna kako za porodičan odmor, tako i kao investicija za izdavanje. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Na prodaju kompletno nameštena kuća u naselju Kobilja glava na Zlatiboru. Kuća je uknjižena na 51 m², dok površina poda iznosi 64 m². Poseduje i podrum od 4,5 m², kao i dvorište od oko 2,8 ari. Prostire se na dva nivoa. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, gostinski toalet i terasa sa spektakularnim pogledom na Tornik, a na spratu su dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je rešeno kombinacijom peći na čvrsto gorivo i norveških radijatora. Kuća ima priključke na gradsku vodu i struju, a dostupni su i kablovska televizija i optički internet. Sagrađena je od tvrdog materijala i obložena kvalitetnom lamperijom debljine 20 mm. Južno je orijentisana, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Godina gradnje je 2022. Udaljena je oko 5 km od centra Zlatibora i oko 4 km od podnožja ski centra Tornik. Ova kuća okružena prelepom prirodom, predstavlja idealno mesto za miran boravak i odmor na jednoj od najlepših lokacija Zlatibora. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 1.5, kompletno opremljen, norveški radijatori, 4/4. Prodaje se kompletno opremljen, jednoiposoban stan na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, pored Vip Casa Club-a. Nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Grejanje je na norveške radijatore. Zapadno je orijentisan. Odmah pored zgrade se nalazi restoran i vinarija, spa centar sa bazenom i teretana. Lokacija je mirna i idealna za odmor, a istovremeno blizu svih sadržaja koje Zlatibor nudi. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se kompletno opremljen apartman sa parking mestom u apart hotelu 21st Century na Zlatiboru. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz obe prostorije. Apartman je opremljen u modernom, minimalističkom stilu. Grejanje je na norveške radijatore. Hotel pruža luksuzne sadržaje, uključujući bazen sa slanom vodom, Spa i Wellness centar, fitness centar, sobe za masažu, restoran, recepciju, dečije igralište i ostale sadržaje savršen za opuštanje i uživanje. Idealan je za one koji traže kombinaciju komfora i prestiža, bilo za sopstvenu upotrebu ili kao investiciju za izdavanje. Posebna pogodnost je što možete koristiti apartman koliko želite, a u preostalom vremenu on se iznajmljuje kao apartman o kome se brine hotelski menagment. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 1.5, ta, pr/5, podrum, lođa. Stan na početku Ruzveltove kod Vuka a orijentisan ka dvorištu, predstavlja idealan spoj udobnosti centra grada i potpune tišine zbog svoje pozicije u zgradi. Zgrada i ulaz su uredni, stan ima pripadajući podrum. Dve sobe, kuhinja i kupatilo su lepo upakovani u 32m2 i stiče se utisak da stan ima više kvadrata. Pored navedenih prostorija, stanu pripada veća lođa koja nije ušla u kvadraturu stana. Uknjižen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji, može da se koristi kao stambeni i kao poslovni prostor, ordinacija i sl. Agencijska provizija 2% Agent:Gordana Jovičić Lalić br. licence 1334 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
U ponudi je odličan trosoban stan na dobroj lokaciji, tri spavaće sobe, u izvornom stanju, dobar raspored, lodja i terasa, velika bašta ispred stana 83 m2, upisana u katastru. Reč je o dvosopratnicama, ovaj stan je u prizemlju zgrade, ali zbog konfiguracije terena potpuno je izdignut. Centralno grejanje, uknjižen, ima se osećaj kao da ste u kući. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
U ponudi je poljoprivredno zemljište od 2,09 ha, uknjiženo u industrijskoj zoni, kod firme Kolektor i Miss čili, nekadašnji voćnjak PKB. Nije dozvoljena porodična gradnja, samo industrijski objekat. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 .
Garsonjera za kompletno renoviranje na vrhunskoj lokaciji. Poseban ulaz i prilazni hodnik. Idealno za poslovni prostor, uknjiženo 1/1. Agenc. provizija 2% Agent: Darko Slivar br. licence 4162 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 .
Garsonjera za kompletno renoviranje na vrhunskoj lokaciji. Poseban ulaz i prilazni hodnik. Idealno za poslovni prostor, uknjiženo 1/1. Agenc. provizija 2% Agent: Darko Slivar br. licence 4162 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 .
Odličan lokal sa velikim izlogom u prizemlju stambeno-poslovnog kompleksa Dunavske terase. Orijentisan ka unutrašnjosti kompleksa. Aluminijumska stolarija, centralno grejanje sa kalorimetrima. Odlična investicija. Agenc. provizija 2% Agent: Darko Slivar br. licence 4162 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 DS11 .
Na prodaju je kompletno opremljena, veoma moderno dizajnirana kuća na Zlatiboru u naselju Kobilja glava. Prostire na četiri nivoa i pažljivo je projektovana kako bi pružila maksimalan komfor i funkcionalnost. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak sa izlazom na terasu, odakle se pruža spektakularan pogled na Tornik, Ribničko jezero i reku Crni Rzav. Drugi nivo obuhvata kuhinju, trpezariju i kupatilo, dok je na trećem nivou smeštena spavaća soba i kupatilo. Na poslednjem, četvrtom nivou, nalazi se još jedna spavaća soba i ostava. Uknjižena površina stambene jedinice iznosi 77m?, dok je stvarna merena površina 81,5m?. Pripadajuća površina placa je oko 2 ara. U dvorištu, koje je približno 60m? postoji mogućnost izgradnje bazena dimenzija 5x2.5m, a takođe, moguće je i postavljanje saune unutar kuće. Nekretnina ima poseban ulaz, obezbeđen parking, kao i zonu za roštilj i sedenje, idealnu za uživanje u prirodnom okruženju. Kuća je južno orijentisana, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Poseduje dva načina grejanja: peć na čvrsto gorivo i norveške radijatore. Godina gradnje je 2024. Udaljena je oko 5 km od centra Zlatibora i oko 4 km od podnožja ski centra Tornik. Ova kuća predstavlja savršen spoj modernog životnog prostora i prirodnog ambijenta, pružajući mir, privatnost i luksuzan boravak na jednoj od najlepših lokacija Zlatibora. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/2620-734 .
Uknjižen, 1201 m2, plac sa kućom. Na odličnoj lokaciji u naselju Karaula prodaje se plac površine 12 ari, na kojem se nalazi kuća. Plac poseduje sve potrebne priključke (struja, voda i kanalizacija). Ima pristup sa dve strane puta, što ga čini idealnim za različite namene. Lokacija nudi mirno okruženje, a istovremeno je blizu svih ključnih sadržaja Zlatibora. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se dvoiposoban stan sa garažnim mestom na Zlatiboru u mirnom naselju Obudojevica. Nalazi se na petom spratu od ukupno sedam. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase koja pruža očaravajući pogled na zlatiborske predele, a savršena je i za uživanje u prelepim zalascima sunca, obzirom da je stan zapadno orijentisan. Grejanje je na norveške radijatore, što omogućava visok nivo energetske efikasnosti. Zgrada nudi bogat sadržaj, uključujući otvoreni i zatvoreni bazen, spa centar, wellness, bar, restoran i dečiju igraonicu, pružajući savršen ambijent za opuštanje i uživanje u svim pogodnostima. Lokacija je idealna za ljubitelje prirode, obzirom da se nalazi u delu Zlatibora okruženom livadama i udaljenom od gužve, a opet dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja. U cenu je uračunat PDV, a povrat je moguć za kupce prve nepokretnosti. Bez provizije za kupca Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
U mirnom i idiličnom delu Zlatibora, prodaje se jednoiposoban stan površine 38m², smešten na trećem spratu modernog kompleksa Zova Magic Hills. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase koja pruža očaravajući pogled na zlatiborske pejzaže. Južna orijentacija stana donosi obilje prirodne svetlosti i topline, čineći svaki trenutak u ovom prostoru posebnim. Kompleks Zova Magic Hills nudi vrhunske sadržaje, kao što su bazen, spa centar, savremeno opremljena teretana, restoran, a tu je i recepcija koja vlasnicima pruža mogućnost profesionalnog izdavanja apartmana. Ovo je idealna nekretnina za sve koji žele mir i privatnost, uz luksuz koji ovaj kompleks pruža. Bez provizije za kupca Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Golija. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Zapadno je orijentisan. Zgrada je moderno opremljena sa liftom, interfonom i video nadzorom, što omogućava dodatnu sigurnost i komfor. Trenutno se stan izdaje, tako da budući vlasnik može, po želji, nastaviti i ostvarivati dodatni prihod. Lokacija je odlična, na svega nekoliko minuta hoda do hotela Palisad, u mirnom delu, ali u blizini svih sadržaja potrebnih za prijatan boravak. Stan je idealan za odmor ili kao investicija! Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5864 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 41m2, 8/8, lift, terasa. Na prodaju nov stan koji se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji na Zlatiboru, odmah pored hotela 21st Century. Stan je po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa delom predviđenim za kuhinju, spavaće sobe, kupatila i terase sa fenomenalnim pogledom na ceo Zlatibor. Grejanje je na norveške radijatore. Moderno opremljeno kupatilo sa itallijanskom granitnom keramikom i nemačkim sanitarijama. Stolarija je aluminijumska sa roletnama. Južno je orijentisan. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor, a blizina hotela donosi dodatne pogodnosti, kao što su restoran, spa centar i druge usluge. Dva parkinga obezbeđena rampama pružaju dovoljno parking mesta za sve stanove. Stan je idealan za sve koji traže mir i blizinu svih atraktivnih sadržaja na Zlatiboru. U cenu je uračunat PDV, a povrat je moguć za kupce prve nepokretnosti. Bez provizije za kupca. Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižena kuća, 4.0, 131m2, eg/podno, PR + 1, kompletno opremljena, plac 4.3ara. Prodaje se kompletno opremljena kuća na Zlatiboru u naselju Vodice. Ova moderna vikendica izgrađena je sa velikom pažnjom na detaljima, kombinujući savremene elemente sa toplinom prirodnih materijala i pruža savršen spoj komfora i prirodnog ambijenta. Kuća se prostire na dve etaže. Prizemlje se sastoji od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, tri terase i ostave, dok se na spratu nalaze tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kompletna spoljašnjost izrađena je od drveta i kamena, a stolarija je od kvalitetne aluminijum-drvo kombinacije. Dvorište je veoma lepo uređeno sa privatnim parkingom. Unutrašnjost je obogaćena prirodnim mermerom. Grejanje je etažno na struju i u prizemlju je podno, a na spratu su radijatori. Dodatna čar kuće je kamin koji pruža toplinu i prijatnu atmosferu tokom hladnih zimskih dana. Površina placa je 4.3 ara, a postoji i mogućnost dokupa susedne parcele iste površine. U blizini se nalazi poznati El Paso City, prodavnica i restoran, a naselje je udaljeno oko 10 km od centra Zlatibora i predstavlja jedno od najlepših delova ove planine, idealo za ljubitelje prirode i mira. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ove jedinstvene nekretnine na Zlatiboru! Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 1.5, norveški radijatori/podno, 3/6, lift, terasa. Prodaje se kompletno luksuzno uređen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. U opremanju enterijera su korišćeni najbolji materijali. Kompletan pločasti nameštaj je izradjen on farbanog medijapana, a kvarcne ploče su stigle iz Italije. Grejanje u stanu je na norveške radijatore, dok je u kupatilu podno. U sklopu kompleksa nalazi se recepcija, spa centar sa zatvorenim bazenom, otvoreni bazen, teretana, restoran, dečije igralište i igraonica. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor za dodatnu sigurnost. Ovaj stan pruža sve što vam je potrebno za luksuzan boravak na Zlatiboru, bilo da tražite miran kutak za odmor ili izvanrednu investiciju za rentiranje. Posebna pogodnost je što se za vlasnike može vršiti celokupan property i rental menadžment. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se kuća u Užicu, u naselju Krčagovo i neposrednoj blizini bolnice. Kuća se prostire na dve etaže sa odvojenim ulazima, što omogućava korišćenje kao dve zasebne stambene jedinice. Prizemlje sadrži kuhinju, dnevni boravak, dve spavaće sobe, ostavu i kupatilo, dok se na spratu nalazi predsoblje, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i dve terase. Takođe ima i dva podruma. Površina placa je 3 ara. Kuća poseduje čak tri sistema za grejanje, a to su gas, elekticno grejanje i peć na čvrsto gorivo. Letnjikovac je povšine 17.5 m2 i pravo je mesto za opuštanje i druženje. Odličan pogled na grad. Vrtić i škola su odmah pored kuće što čini ovu lokaciju idealnu za porodice, a u blizini su i prodavnice, pekare i tržni centar. Ovo je idealna prilika za one koji traže komforan i funkcionalan dom u mirnom delu grada. Moguća je zamena za kuću u Zemunu. Agencijska provizija 2% Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 43m2, 1/1, kompletno opremljen. Prodaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan u prestižnom naselju Zlatibor 1000 na Zlatiboru. Stan je svetao i moderno dizajniran. Sastoji od prostrane kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase sa lepim pogledom na okolinu. Grejanje je na daljinsko upravljanje, što omogućava kontrolu sistema grejanja sa bilo koje lokacije. Naselje Zlatibor 1000 je sinonim za kvalitet i mir, a blizina prodavnica, kafića, pekare, dečijeg igrališta i spa centra čini ovu lokaciju veoma atraktivnom. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 MM .
Izdajemo namešten dvosoban stan u zgradi BW Parkview. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom spavaća soba, kupatilo, ostava i terasa. Mogucnost zakupa garažno mesto koje se nalazi na -1 nivou. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Stan je useljiv odmah. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Aleksa Stojnić br. licence:5992 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 AS06 .
Izdaje se luksuzno opremljen, moderan i renoviran stan na Lionu. Stan poseduje kompletno opremljenu kuhinju, dnevnu sobu, kupatilo, kao i veoma komfornu spavaću sobu. Sav nameštaj i bela tehnika su novi, a stan se prvi put izdaje nakon renoviranja. Odlično izolovan sa podnim grejanjem i niskim mesečnim troškovima. Poseduje i podrum, kao i pripadajuće dvorište. Na odličnoj lokaciji u blizini osnovnih i srednjih škola, shopping centra i autobuskih stajališta. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 AV02 .
U neposrednoj blizini Kalemegdana I Studenskog trga, u srcu Starog Dorćola, nalazi se ovaj funkcionalan, svetao I prostran stan.Po strukturi je 3.0, poziciniran dvostrano. Nalazi se u mirnoj zgradi , okruženoj zelenilom I svim sadržajima potrebnim za komforan život. Prostorije – predsoblje, dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, terasa. Izdaje se potpuno namešten. Poseduje internet, internet klimu, I kolmpletnu belu tehniku. Odmah je useljiv. Agenc. provizija 50% od prve mesečne zakupnine Agent:Katarina Stefanović br. licence 637 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/2620-734 .
Izdaje se trosoban stan na Medaković padini. Prirodno osvetljen. Izolovan od buke. Ima uveden internet. Grejanje je etažno. Namešten sa terasom. Poseduje klimu. Sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa šankom, mokrog čvora i terase. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Lara Ostić br. licence 5546 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Uknjižen, 1.5, norveški radijatori, PR/3, terasa. Na prodaju je kompletno opremljen jednoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Sloboda. Uknjižen je i smešten u prizemlju. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Trostrano je orijentisan, prema istoku, jugu i zapadu. U blizini se nalazi apartmansko naselje Green Hill, hotel The Forest, kao i prodavnice, kafići, pekara i dečije igralište. Ovaj stan je idealan za odmor ili život u mirnom delu Zlatibora. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, kompletno namešten, 2.0, eg, 2/6, lift, terasa, recepcija. Na prodaju je stan na Zlatiboru, smešten u prelepoj Vili Borova, koja se nalazi na idealnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja, a ipak u mirnom okruženju koje garantuje privatnost i opuštanje. Stan je po strukturi dvosoban, a sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno na struju. Severozapadno je orijentisan. Stan se izdaje preko recepcije hotela, a novi vlasnik može nastaviti i ostvariti prihod od prvog dana. Vila Borova poseduje dodatne sadržaje, uključujući bazen, spa centar, dečiju igraonicu i još mnogo toga, pružajući potpuni komfor u jednom ekskluzivnom kompleksu. Samo nekoliko minuta hoda deli vas od centra Zlatibora, početne stanice Gold gondole, ski staze na Obudojevici i mnogih drugih zlatiborskih atrakcija. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Uknjižen, kompletno namešten, 1.5, norveški radijatori, 5/6, lift, terasa, recepcija. Na prodaju je kompletno namešten stan na Zlatiboru, smešten u prelepoj Vili Borova, koja se nalazi na idealnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja, a ipak u mirnom okruženju koje garantuje privatnost i opuštanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Istočno je orijentisan. Stan se izdaje preko recepcije hotela, a novi vlasnik može nastaviti i ostvariti prihod od prvog dana. Vila Borova poseduje dodatne sadržaje, uključujući bazen, spa centar, dečiju igraonicu i još mnogo toga, pružajući potpuni komfor u jednom ekskluzivnom kompleksu. Samo nekoliko minuta hoda deli vas od centra Zlatibora, početne stanice Gold gondole, ski staze na Obudojevici i mnogih drugih zlatiborskih atrakcija. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se jednoiposoban stan u ekskluzivnom Vip Casa Club kompleksu na Zlatiboru. Stan se sastoji od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa pogledom na hotel Bor. Grejanje je etažno na struju. Kompleks nudi bogat sadržaj za uživanje i relaksaciju, uključujući restoran, vinariju, bazen, spa i wellness centar, teretanu i konferencijske sale. Lokacija je idealna, nalazi se u blizini centra Zlatibora i svih važnih sadržaja, što čini ovu nekretninu odličnom prilikom za izdavanje. Stan se već izdaje preko recepcije hotela, a novi vlasnik može samo nastaviti i ostvariti prihod od prvog dana. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se moderno opremljen stan u Vili Peković na Zlatiboru. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i potpuno opremljenom kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore, a postoji mogućnost i daljinskog podešavanja. Stolarija je aluminujumska. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. U blizini je pijaca, početna stanica Gold gondole, Avantura park, kao i mnogi drugi sadržaji, što ovu lokaciju čini savršenom za život ili odmor. Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović, br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 .
Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u mirnom naselju Palisad, na Zlatiboru. Ovaj stan površine 33m² sastoji se od predsoblja, svetlog dnevnog boravka sa kuhinjskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase sa prelepim pogledom na šumu. Moderno je opremljen i nameštaj je nov. Grejanje je etažno. Stan se nalazi u mirnom okruženju, idealnom za odmor i opuštanje, a opet u blizini svih važnih sadržaja Zlatibora. Zgrada poseduje interfon i lift Iskoristite priliku i uživajte u prirodi Zlatibora iz udobnosti svog novog doma! Agencijska provizija 2 % Agent: Marija Mitrašinović br. licence 5862 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/26-20-734 MM .
Namešten, 2.0, 55m2, VPR/IX, CG, lift, depozit. Izdaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Tašmajdana i Poštanske štedionice. Nalazi se na visokom prizemlju. Prirodno osvetljen. Izolovan od buke. Ima uveden internet. Grejanje je centralno. Ostaje namešten kao na fotografijama. Sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, mokrog čvora i ostave. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine. Agent: Lara Ostić br. licence 5546 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 .
Na prodaju – dvoiposoban stan 63 m2, novogradnja, Sremčica. U ponudi imamo više stanova u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u mirnom delu Sremčice – od niskog prizemlja do 2. sprata. Svi stanovi su pažljivo projektovani i pružaju udoban i kvalitetan životni prostor. Dvoiposoban stan – 63m2 Struktura: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, moderno opremljeno kupatilo, dve terase Etažno grejanje na gas – efikasno i ekonomično Topla voda na gas, inverter klima uređaj PVC stolarija sa roletnama, interfon Podovi: parket i keramičke pločice Uknjiženo 1/1 – moguća kupovina putem kredita Parking mesto obezbeđeno uz stan Prelepo i mirno okruženje, pogled na planine, čist vazduh, idealno za porodičan život Zgrada je kvalitetne novogradnje, sa svega nekoliko stanova, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji: škola, vrtić, prodavnice i javni prevoz. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Adžić, br. licence:6377 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MA02 .
Izdaje se garsonjera površine 21m2 u ulici Ranka Miljića u Borči. Nalazi se nadomak autobuskog stajališta, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Garsonjera se sastoje od kupatila, i dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Grejanje je centralno na pelet. Režije su uključene u cenu zakupa i nema dodatnih troškova života. Postoje svi uslovi za udoban i miran život. Agencijska provizija 50% Agent: Lazar Vlahović br. licence 2772 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339. 011/26-20-734 LV .